Pełno śniegu w Jakuszycach

Pełno śniegu w Jakuszycach

Znakomite warunki do uprawiania narciarstwa panują w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach. Stowarzyszenie Bieg Piastów przygotowało już trasę dla miłośników biegówek.

O ile w Jeleniej Górze czy w centrum Szklarskiej Poręby śniegu jest jak na lekarstwo, o tyle w Jakuszycach pokrywa białego puchu wynosi kilkanaście centymetrów.

Przygotowana jest trasa: Polana Jakuszycka, Górny i Dolny Dukt, Kopalnia Stanisław, Jelenia Łąka, Zubek, Orle-Samolot-Polana. Można też swobodnie przejść się od polany do Stacji Turystycznej Orle. Trasa ta wprawdzie nie została przejechana ratrakiem, ale wielu turystów w nartami spacerowało po niej.
W niedzielę (3 grudnia) warunki były bardzo dobre. Temperatura wynosiła -3 stopnie Celsjusza, wiatr lekki – w porywach do 3 metrów na sekundę. Przez większość dnia było pochmurno, ale od czasu do czasu pojawiało się słońce. Nic zatem dziwnego, że na Polanie Jakuszyckiej pojawiło się mnóstwo narciarzy, ale i zwykłych turystów, spragnionych śniegu.
 

IMG_0569.JPG
IMG_0581.JPG
IMG_0620.JPG
IMG_0628.JPG

Komentarze (6)

,, tam jest rowniez pelno balwanow,wkrotce beda tam budowac
stadion do pilki noznej.Moi Znojomi Czesi sa przerazeni tym Polskim pomyslem

Bałwan to ty jesteś. Popatrz sobie na najnowsze projekty a potem wypisuj głupoty. Czepiasz się wszystkiego!! Weź się lepiej do roboty a nie siedzisz i tylko negatywne komentarze piszesz. A jak Ci tu strasznie źle to spadaj do swoich Czeskich kumpli!!

Ty, obrzezany, zamilknij!

,,do obeznany,..macie tam duzo sniegu,czyli ulepiles balwana
i z tego powodu jestes jego Ojcem,czyli rodzinnym Balwanem

Chyba nie wiesz o czym piszesz.

,, a ty obrazasz starszego czlowieka,moglbym byc twoim Dziadkiem.Przyzwoite warunki do dobrego szusowania znajdziesz u Czechow,bo piekniejsze i tansze od tych z karpacza.Kto wygral Bieg Piastow ? ,.1 miejsce -Czech,2 miejsce Cech i w poprzednich latach bylo podobne

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.