Piekło Katarzyny: bił, poniżał, groził

Piekło Katarzyny: bił, poniżał, groził

34-letni mężczyzna bił swoja partnerkę, poniżał, groził, że ją zabije, dom spali, a dwuletniego synka porwie i ucieknie. Za piekło, jakie stworzył swoim najbliższym grozi mu do pięciu lat więzienia. Teraz trafił do aresztu.

Jak ustaliła Prokuratura Rejonowa w Lubaniu, w okresie od kwietnia 2017 roku do 26 lipca 2018 roku, 34-letni Tomasz B. znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją konkubiną Katarzyną S. Codzienność w tym domu wyglądała tak, że wyzywał ją słowami wulgarnymi, groził pozbawieniem życia, uszkodzeniem ciała i spaleniem domu, a także porwaniem ich wspólnego dwuletniego dziecka. Mężczyzna szarpał kobietę, popychał, pluł w twarz, kopał i uderzał pięściami. Miał on również poniżać pokrzywdzoną na inne sposoby, a także zamykać ją w domu.

Ponadto, w dniu 29 lipca 2018 roku, Tomasz B. wdarł się do zajmowanego przez Katarzynę S. mieszkania na terenie Lubania, gdzie groził jej pozbawieniem zdrowia i życia, znieważył ją oraz naruszył jej nietykalność uderzając pięścią w głowę i w ramię. W tym czasie groził też innej kobiecie pozbawieniem życia, podpaleniem domu oraz zgwałceniem jej nieletniej córki.

Funkcjonariusze Policji z Komendy Powiatowej w Lubaniu zatrzymali Tomasza B., który następnie został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lubaniu. Usłyszał on zarzuty popełnienia łącznie siedmiu przestępstw, w tym znęcania się, naruszenia miru domowego, kierowania wobec dwóch osób gróźb karalnych, naruszenia nietykalności cielesnej oraz znieważenia. Podejrzany nie przyznał się do ich popełnienia.

Prokuratura Rejonowa w Lubaniu skierowała wniosek o tymczasowe aresztowanie Tomasza B. na okres dwóch miesięcy od dnia zatrzymania, wskazując między innymi na to, że istnieje obawa, że podejrzany może ponownie popełnić przestępstwo przeciwko zdrowiu lub życiu pokrzywdzonych zwłaszcza, że groził on dokonaniem takiego czynu. W dniu 1 sierpnia 2018 roku cąd uwzględnił wniosek prokuratury.

Za popełnione przestępstwa Tomaszowi B. grozi kara pozbawienia wolności w wymiarze do pięciu lat.

Komentarze (12)

Dlaczego Janusz Dziaczko ne pomaga pokrzywdzonym ludziom ?
Jest szefem Unii Pracy w Lubaniu.
Dziaczko ciągle kandyduje na posła lub radnego - zawsze sromotne przegrywa. Widoczne ludzie poznali się na nm.

Fora dyskusyjne powstały by ludzie rozumni mogli dzielić się na nich swoimi opiniami . Niestety dość często sięgają po klawiaturę osoby z problemami, które rozpowszechniają informacje nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością. Tak stało się również i tutaj za sprawą osoby podszywającej się pod nick - „Klimek” .
Prostując, jako przewodniczący koła Unii Pracy w Lubaniu, że z perspektywy roku 2018 trudno mówić o notorycznym kandydowaniu i przegrywaniu przeze mnie kolejnych wyborów, bo ostatni raz kandydowałem do sejmiku w 1998 roku , a więc dwadzieścia lat temu, a w swoim życiu w sumie kandydowałem na posła i radnego tylko trzykrotnie, w 1991, 1993 i właśnie w 1998 roku. Na szczęście nie ma w Polsce przymusu kandydowania i na szczęście jest także wiele innych ciekawych sposobów na zorganizowania sobie życia.
Natomiast osoba podszywająca się pod wspomniany wyżej nick zapewne kiedyś nie została dopuszczona do kandydowania z list Unii Pracy przez organy statutowe partii, których byłem kiedyś członkiem.
Osobie tej, tak lekko rozpisującej się w temacie „ Nie na temat”, radzę skupić się na własnych problemach i nie wykorzystywaniu do swoich celów artykułu opisującego prawdziwe ludzkie dramaty.

[quote=Janusz Dziaczko]Fora dyskusyjne powstały by ludzie rozumni mogli dzielić się na nich swoimi opiniami . Niestety dość często sięgają po klawiaturę osoby z problemami, które rozpowszechniają informacje nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością. Tak stało się również i tutaj za sprawą osoby podszywającej się pod nick - „Klimek” .
Prostując, jako przewodniczący koła Unii Pracy w Lubaniu, że z perspektywy roku 2018 trudno mówić o notorycznym kandydowaniu i przegrywaniu przeze mnie kolejnych wyborów, bo ostatni raz kandydowałem do sejmiku w 1998 roku , a więc dwadzieścia lat temu, a w swoim życiu w sumie kandydowałem na posła i radnego tylko trzykrotnie, w 1991, 1993 i właśnie w 1998 roku. Na szczęście nie ma w Polsce przymusu kandydowania i na szczęście jest także wiele innych ciekawych sposobów na zorganizowanie sobie życia.
Natomiast osoba podszywająca się pod wspomniany wyżej nick zapewne kiedyś nie została dopuszczona do kandydowania z list Unii Pracy przez organy statutowe partii, których byłem kiedyś członkiem.
Osobie tej, tak lekko rozpisującej się w temacie „ Nie na temat”, radzę skupić się na własnych problemach i nie wykorzystywaniu do swoich celów artykułu opisującego prawdziwe ludzkie dramaty.[/quote]

gosc wyjdzie za 3 miechy, bo mala szkodliwosc (jak to w katolickim kraju nie mozna byc baby?) i dopiero "pieklo" sie zacznie, niestety.

w islamie za bicie kobiet np. w szwecji,francji,niemczech arabusy dostają pochwały - tam kobiety nie mają nawet po co iść na policję

pisowski ci*lu, nawet nie wiesz gdzie jest szwecja.

kościół toleruje lanie baby bo chrześcijaństwo wywodzi się z tego samego kręgu co islam i judaizm. Katolicy zaprzeczają temu ale przecież to fakty.

Kobiety,nie dajcie się oszukiwać,gońcie tych cwaniaków.Stawiajcie na samodzielność i niezależność.

Te dwa minusy to od damskich bokserów.

Ależ jestem g****utka, odpowiadam po trzech dniach! Ale to dla mnie za duży wysiłek. Wykańcza mnie ten seks. Ale kaska jest!

Nie podszywaj się,nie masz pomysłu na własnego nicka?gratuluję Tobie zarobków.

Bezczelność niektórych jest straszna!jeszcze pisze,że to ja się podszywam!a dzisiaj nie przyjmuję,wszystko mnie boli.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.