Piękne, powalczcie o koronę!

Piękne, powalczcie o koronę!

W piątek i sobotę (8 i 9 lutego) w godzinach od 12 do 18 w Galerii Sudeckiej przy specjalnym stoisku konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego będzie można poznać zasady udziału w konkursie. Na miejscu będzie też fotograf, który pomoże ocenić fotogeniczność kandydatek.

Konkurs Miss Polonia to najstarszy w Polsce i jedne z najstarszych na świecie konkursów piękności. W tym roku obchodzi swój jubileusz 90-lecia istnienia. Jego laureatki odnosiły sukcesy na konkursach Miss World czy Miss Universe.

Jak informują organizatorzy, Konkurs Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego, z okazji swojego jubileuszu będzie organizowany na niespotykaną dotąd skalę. W połowie kwietnia zostanie zorganizowana gala półfinałowa. W maju finalistki konkursu pojadą na specjalne zgrupowanie do Hotelu Buczyński w Świeradowie Zdroju, gdzie przejdą liczne warsztaty, wykłady, ćwiczenia. - Chcemy pokazać że tytuł Miss Polonia, to nie tylko wygląd, ale też silny charakter i niepowtarzalna osobowość – mówi koordynator projektu, Paweł Zabilski z firmy FL Group.

Udział w konkursie może wziąć każda obywatelka Polski, w wieku między 18 a 26 lat. W piątek i sobotę w Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze, każda potencjalna chętna kandydatka będzie mogła zapytać organizatorów o szczegóły konkursu. Dodatkowo, na miejscu będzie też fotograf, który wykona każdej kandydatce dwa zdjęcia.


 

Komentarze (3)

"...ale też silny charakter i niepowtarzalna osobowość" - w te brednie to chyba juz nikt nie wierzy :-)

Ktoś sobie pociupcia...

Oj kapucynek kapucynek

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.