Pierwsze ustalenia w sprawie zgonu 32-latka

Pierwsze ustalenia w sprawie zgonu 32-latka

Trwa śledztwo w sprawie śmierci 32-latka. Prokuratura bada, czy do zgonu mężczyzny w jakikolwiek sposób przyczyniła się policja. Sa pierwsze ustalenia.  

Prokuratura Rejonowa w Bolesławcu prowadzi czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zgonu 32-letniego mężczyzny, do jakiego doszło 19 czerwca 2020 roku na terenie Szpitala w Bolesławcu, po jego zatrzymaniu przez funkcjonariuszy policji.

 

Została przeprowadzona sekcja zwłok zmarłego. Biegły lekarz nie stwierdził na ciele denata żadnych obrażeń poza śladami kajdanek, jakie były założone na nadgarstki przez funkcjonariuszy Policji w trakcie jego zatrzymania oraz śladami działań podjętych przez personel medyczny w trakcie akcji reanimacyjnej.

 

W żołądku zmarłego ujawniono foliowy woreczek strunowy z zawartością bezbarwnych kryształów. Zabezpieczona substancja zostanie poddana badaniom przez biegłych w toku dalszego postępowania.

W trakcie sekcji pobrano materiał biologiczny do dalszych badań toksykologicznych, w tym na obecność substancji psychoaktywnych, albowiem zachowanie zatrzymanego wskazywało, że mógł on znajdować się pod ich wpływem.
 

Komentarze (4)

Taa a ja byłam murzynkom i grałam w kosza ;) ech te milicjanty nic sie nie zmieniło.....

Woreczek strunowy z kryształem. Zapewne górskim albo z Huty szkła. Kolejny degenerat pisał się na taki żywot i taka śmierć.

Śmierć na własne oczy

Śmierć na własne życzenie

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.