Pijana kobieta zaatakowała nożem

Pijana kobieta zaatakowała nożem

Policjanci zatrzymali kobietę, która podczas awantury w mieszkaniu ugodziła swojego konkubenta nożem w dłoń. Mężczyzna po zaopatrzeniu medycznym wrócił do miejsca zamieszkania. Sprawczyni była pijana. Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz za popełnione przestępstwo kobieta odpowie przed sądem, a grozić jej może kara pozbawienia wolności do lat 2.

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 52-letnią kobietę podejrzewaną o ugodzenie nożem swojego konkubenta.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 17 marca br. około godziny 22.20 w jednej z miejscowości w okolicach Karpacza. Kobieta i mężczyzna spożywali alkohol, w pewnym momencie wywiązała się pomiędzy nimi awantura, podczas której kobieta nożem ugodziła go w dłoń. Na szczęście mężczyzna nie doznał poważanych obrażeń i po zaopatrzeniu medycznym powrócił do miejsca zamieszkania.

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało ponad 2 promile. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. 52- latka za swój czyn odpowie przed sądem, a grozić jej może kara pozbawienia wolności do lat 2.

Komentarze (5)

A może się broniła?

Bo to zła kobieta była!

Namnożyło się w Polsce nożowników i nożowniczek.
Od czasu nożownictwa w Gdańsku ...
Pewnie to znów wina Jarka i pisowców? Co nie panie Schetyna i spólka?

Chyba dzisiaj nie było walenia gruchy i bredzisz... Za to dzisiaj nie płacę! Popraw się!

Dogonilismy Rosjan w piciu alkoholu. Dzięki takiej babie zapewne ich przescigniemy niedługo. Kolejny sukces tego rządu jeśli się okaże że z
pije za 500+

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.