Pijany kierowca z dziećmi w samochodzie

Pijany kierowca z dziećmi w samochodzie

Dopiero po pościgu jeleniogórskim policjantom udało się zatrzymać kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna prowadził mimo zakazów, był pijany, a do tego wizół dwójkę małych dzieci.

- Policjanci z Wydziału Prewencji Komisariatu I w Jeleniej Górze zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego podejrzewanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz kierowanie wbrew aktywnym zakazom – informuje Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMO w Jeleniej Górze. - Na drodze z Siedlęcina do Jeżowa Sudeckiego funkcjonariusze zwrócili uwagę na pojazd, którego kierowca wykonał gwałtowny manewr skrętu, nie sygnalizując manewru. Policjanci postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Mężczyzna jednak nie reagował na sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg.
Uciekając sprawca popełnił serię wykroczeń w ruchu drogowym, zajeżdżał im drogę, jechał całą szerokością jezdni, próbując uniknąć zatrzymania uderzył w policyjny radiowóz. Kierowca został zatrzymany zaraz po tym, jak wjechał do rowu. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego, który jechał ze swoją żoną, dwójką dzieci w wieku 3 i 5 lat, przewożonych bez fotelików, oraz z kolegą. Nikt nie doznał żadnych obrażeń. W trakcie rozmowy policjanci wyczuli od kierowcy wyraźny zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało ponad promil. Ponadto okazało się, że mężczyzna posiada 2 aktywne zakazy, które obowiązują go do 2021 roku, a auto, którym się poruszał nie posiada aktualnych badań technicznych.
33-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyźnie za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (6)

"- informuje Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMO w Jeleniej Górze."
Wreszcie ktoś prawdę napisał - Komisariat Milicji Obywatelskiej w Jeleniej Górze :D

pijany, z dziecmi w samochodzie - definicja polaka, katolika, wyborcy andzejka i pisu.

"a do tego wizół" Pan Redaktor też do dmuchania hahaha

Super mamusia, skoro pijanemu z zakazem pozwoliła wieźć siebie i dzieci technicznym trupem. Super kolega, który też nie miał nic przeciwko. Całą tę patologię do paki.

Co za narkoman brak myślenia.

Pewnie jechał vw audi albo bmw bo tylko patole czymś takim jeżdżą.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.