Pijany sędzia w Olszynie!

Skandalem zakończyło się sobotnie spotkanie juniorów pomiędzy Olszą Olszyna a Włókniarzem Mirsk. Prowadzący spotkanie Grzegorz G. w 60. min przerwał mecz gdyż piłkarze gości stwierdzili, że jest w stanie nietrzeźwym. Jak się okazało mieli rację.

Od początku zawodnicy obu drużyn zamiast grać w piłkę przyglądali się pracy arbitra. Z każdą minutą meczu coraz głośniej wyrażali oni swoją dezaprobatę aż po godzinie gry bramkarz gości krzyknął w jego stronę kilka niecenzuralnych słów. Za swoje zachowanie został wyrzucony z boiska, a także zganiony przez swojego trenera. Po chwili gospodarze wyrównali stan meczu na 2:2, a przyjezdni jeszcze mocniej zaczęli słownie atakować sędziego G.

Kolejny piłkarz gości otrzymał czerwoną kartkę, a arbiter z niewiadomej przyczyny zakończył mecz. Poirytowany szkoleniowiec Włókniarza wezwał policję, która nakazała sędziemu „dmuchnąć w balonik”. Jak się okazało był on w stanie nietrzeźwym. Wszystko wskazuje na to, że to koniec sędziowskiej przygody arbitra z Lubania. Wcześniej został on bowiem zawieszony przez WD OZPN za podobny incydent i inna możliwość niż dyskwalifikacja sędziego zostałaby oceniona jako skandal.