PiS już ma kandydata na prezydenta Jeleniej Góry

Krzysztof Mróz (po lewej) i Ireneusz Łojek byli brani pod uwagę przy ustalaniu kandydata na prezydenta. Został nim ten pierwszy.

Na giełdzie nazwisk wymieniano go najczęściej. Teraz jest już pewność: senator Krzysztof Mróz będzie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Jeleniej Góry.

Informacja o jego nominacji pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej partii Jarosława Kaczyńskiego. – Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości zaakceptował kolejne kandydatury na Prezydentów miast – czytamy. W przypadku Bolesławca jest to Wiesław Ogrodnik, Jeleniej Góry – Krzysztof Mróz.

Na temat, kto będzie kandydatem PiS-u, spekulowano od dawna. Nazwisko obecnego senatora RP pojawiało się najczęściej, brany był też pod uwagę szef klubu radnych PiS w jeleniogórskiej radzie miejskiej – Ireneusz Łojek.
41-letni Mróz jest magistrem ekonomii, ukończył studia na jeleniogórskim wydziale Akademii Ekonomicznej. Od 2006 do 2015 roku był radnym Jeleniej Góry. Wcześniej prowadził biura poselskie i senatorskie polityków Pis-u: Adama Lipińskiego, Tadeusza Lewandowskiego, był też asystentem europosła Dawida Jackiewicza.
To drugi oficjalny kandydat na objęcie funkcji po Marcinie Zawile. Kandydatem Platformy Obywatelskiej i kilku jeleniogórskich środowisk jest Jerzy Łużniak. Wkrótce poznamy też kandydata Dolnośląskiego Ruchu Samorządowego oraz Kukiz '15.
 

Komentarze (75)

Boże uchowaj Jelonkę. Obśmiałam się jak norka.

W porównaniu do Pana Zootechnika rocznik 55 - kandydata PO, niemal każdy konkurent jest lepszy. No chyba że ktoś marzy o nowym Folwarku Zwierzęcym - gdzie wszyscy mieszkańcy są równi, ale niektórzy są równiejsi .... pozdrawiam zarządy i rady nadzorcze miejskich spółek!

Na szczęście ty nie masz żadnych szans.

...K.aflik, po każdej wypowiedzi ma jeden plus(własny) i reszta minusów (mnóstwo)...

W takim razie pozdrowienia należą się także radom nadzorczym, gdzie zasiadają pana koledzy, radni PiS-u. Dodam, że są wśród nich tacy, którzy zasiadają nie tylko w jednej radzie. Kiedy pan dostąpi tego zaszczytu?

Na "jelonce" wrzuciłeś ten sam tekst. Czy PiSowcy tylko kopiuj wklej potrafią

A czego się po kafliku spodziewałeś? :)

Świetny kandydat! Parlamentarzysta i doświadczony samorządowiec, który pomoże pozyskać środki na inwestycje i dopilnuje ich wykonania. Prezydent Łużniak ma już z kim przegrać.

...tak, wiemy...o tym, że ktoś ma z kim przegrać radny m. pisze przy każdej okazji...jeleniogórzanie znają Mroza i potrafią go ocenić myśląc samodzielnie...żadna partyjna propaganda nie wpłynie na ich decyzję...nigdy więcej pis !

ja na miejscu macicy dalej bym siedzial cicho.

Penisie czy ty masz jakiś pociąg do macicy???

ma complex małe go członka.

człowiek, który przysiegając na Konstytucję - przykłada czynnie ręki do jej wielokrotnego łamania nie nadaje się na żadne stanowisko z wyboru. I mam nadzieję, ze kiedyś za łamanie ładu prawnego - wraz ze swymi mocodawcami - odpowie...

A platfusowate się tutaj rozwyły. Auuuuuuuu

To, że kandydata wskazano na Nowogrodzkiej w Warszawie , a nie tu w Jeleniej Górze dowodzi, że nic się nie zmieni.
Jest marnie i będzie marnie dalej.
Jest bowiem bibliotekarz, a nominuje funkcjonaruisz posłuszny Prezesowi z Warszawki. A gdzie wiedza, kompetencje, program ?
A my się na to biernie godzimy. Jak długo jeszcze ?

Chyba 141 letni? Magister ekonomii z AE, co za prestiż... A może jeszcze zrezygnować? Niech spróbuje, please!

No cóż, Jerzy Łużniak jest jednak lepszą opcją. Widać, że jest to decyzja czysto polityczna i początek kampanii do parlamentu. Bo przecież K. Mróz już dziś zdaje sobie (jak myślę) sprawę,że może i przejdzie do II tury, ale w niej nie wygra.
Ciekawe, dlaczego odmówili naukowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego, związani z PiS-em? Wystawienie jednego z nich mogłoby sporo zmienić w Jeleniej Górze.

Pan ZOotechnik rocznik 55 jest lepszą opcją? Jelenią Górę w Folwark Zwierzęcy chcemy zmieniać? Przecież ten Pan za 3 lata osiągnie wiek emerytalny ......

Powtarzasz sie, jesli nie zauwazyles...

Powtarzasz sie, jesli nie zauwazyles...

Mój głos ma. Moja rodzina również na niego zagłosuje. Teraz możecie platfusiaki jeździć po mnie. Zlewam to wyjce.

jprl, powaznie???

a gdzie radny macica szymanski?

Penisie czy ty masz jakiś pociąg do macicy???

Straszne

Ireneusz Łojek niech szyszki jedzie zbierac...

czyli PiS znowu się poddał w Jeleniej.
Po poprzedniej kandydaturze 127 letniego emerytowanego technika czegoś tam teraz bezbarwny magister-senator, kontra niezatapialny Ł... -F..k czy to miasto nie zaloguje na dobrego kandydata

No, nie zaloguje, transwestyto pisarski...

hgw- fajny Nick to od imienia czy nazwiska?
No telefon sam podłożył "zaloguje" zamiast "zasługuje" i co z tego.
Ale czemu transwestyto? Nie pojmuję cóż w końcu HGW ( a przy okazji pisze się przez Ch)

Jeszcze chcesz coś dodać czy to już szczyt twoich możliwości? Dać ci jeszcze pakiet darmowych przecinków i kropek, czy to za trudne dla ciebie?

A ska wiesz że przez Ch ? No chyba ze ty o tym tylko myślisz. a jeśli komentuje tutaj Hanna Gronkiewicz-Waltz? :D

...a co z radnym macicą?...pamiętajcie, że obowiązkiem każdego praworządnego obywatela jest walka z pisem wszelkimi możliwymi, zgodnymi z prawem, sposobami...

Penisie czy ty masz jakiś pociąg do macicy???

Hahahahahahahahaahhaahhhhhahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha!

[quote=Norek]Hahahahahahahahaahhaahhhhhahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha![/quote]
O jej, przeżyłeś???

Jestem zawiedziony, bo liczyłem na p. Machałek - 100% pewniak...

Nie rozumiem tego hejtu na pana Krzysztofa. Nie każdy człowiek musi być od razu inteligentny i oczytany. Nie każdy musi być sprawnym menadżerem czy specjalistą. Są również tacy jak pan Krzysztof, którzy z racji swoich umiejętności musieli szukać pracy w partii i tak wiernie służyli różnym funkcjonariuszom, że dostali możliwość kandydowania. Panu Krzysztofowi można tylko zazdrościć, że sprawiając wrażenie tak słabego i miernego człowieka zaszedł na tej wierności tak daleko. Przecież nie każdy człowiek jest w stanie ponieść tak duże wyrzeczenia. Nie rozumiem również tego naśmiewania się z jego sytuacji życiowej. To, że ktoś ma 40 lat i mieszka z rodzicami, nie jest w stanie założyć rodziny i nie ma dzieci to nie jest jego wina. Może w tym wypadku jest kwestia jakiejś odmienności albo choroby? Więcej tolerancji! Panie Krzysztofie, trzymam kciuki!

Tylko inteligentni ludzie będą plusować tę wypowiedź!

...ciekawe czy mama mu pozwoli..

Ktoś tutaj ociera się o naruszenie dóbr

Gdy nie wiemy nic o człowieku, jego wiedzy i o tym, jak ma poukładane w głowie, to pohejtujmy jego wzrost, wiek, że mieszka z rodzicami, że staro wygląda, jest łysy albo że sepleni. Ciekawe dlaczego nikt nie krytykuje Macrona za wzrost, Tuska i Waltz za seplenienie, Putina za łysy łeb, a Merkel za to, że jest brzydka. Wasze argumenty na "nie" są tak słabe, jak argumenty na "tak" za Łużniakiem. A już kwintesencją waszych wypowiedzi jest "nie, bo to PiS". Ani jeden komentarz powyżej nie jest merytoryczny.

Bo za długo trzeba by wymieniać jego "zalety" polityczne...

Proszę bardzo merytorycznie: dlaczego chowaliscie Macierewicza przed wyborami a później został ministrem ? oklamaliscie bezczelnie wyborców ! co wy myślicie ze Narod glupi jest ? dlaczego Macierewicz opowiada dyrdymały o smolensku,wydaje miliony na jakas smieszna komisje i NIE MA ZADNYCH NAUKOWYCH dowodow o których tak chętnie opowiada,a jego dowody sprowadzają się do testow na parowkach i jezdzenie z drzewkiem po lotnisku żeby przeprowadzić symulacje wypadku,amator skonczony ! kolejny minister waszczykowski wymysla państwo san escobar WSTYD i hanba za takiego dyletanta,szydlo przegrywa 27:1 ale wraca i dostaje kwiaty na lotnisku a prezes wydurnia się i udaje ze to sukces, znowu glupkow robicie z Narodu ? dalej proszę, następny pan jaki ustawa o IPN wstyd tym razem na caly swiat,braklo wyobraźni żeby przewidzieć skutki ?? amator !! i dalej lamanie konstytucji, niszczenie sadow, pokrzykiwania prezesa z mównicy sejmowej " o zdradzieckich mordach " i jaka kara go spotkala ? to jest jezyk szanowanego polityka czy spod budki z piwem ? wypraszam sobie takie oszczerstwa !niech nie obraza ludzi ! nie ma do tego prawa ! bo kim on jest ?! ukarać go i musi przeprosić, a pawlowicz ? taki sam styl a brudzinski ? wykrzykuje " komuniści i złodzieje " i ... zostaje ministrem ! zenada i za to ludzie maja glosowac na PiS ?! ten kto pozytywnie wypowiada się o PiS to znaczy,ze akceptuje taka amatorszczyznę i takie zachowanie zenada ! wystarczy droga pani ? bo jest jeszcze duuuuzo więcej przykladow,w każdym razie koniec PiS jest już bliski ! nareszcie !

Hejt na wszystkich ministrów po kolei nazywasz merytoryczną rozmową o kandydacie na prezydenta Jeleniej Góry? Nie ośmieszaj się bardziej. Nawet do końca nie doczytałem, bo brak akapitów przy takim natłoku tekstu skutecznie do tego zniechęca. Poza tym jedyne, co się w oczy rzuca, to Caps Lock i wykrzykniki, a to zwykle świadczy o jednym - piszący nie umie trzymać emocji na wodzy. Z takim kimś nie da się dyskutować merytorycznie, bo ktoś taki nie jest obiektywny.

Za długi wywód. Nikt tego nie czyta.

...wiemy i znamy...to m.arn.y działacz partyjny, który przypadkiem został senatorem...pis przegra wybory więc trzeba znaleźć plan "b"

Ekonomista słaby wybór,już raz był i się nie sprawdził ,ekonomista.

Bijecie się o stołek Sołtysa Jeleniej Góry????! OMG

Będę głosować na każdego kto nie jest w PiS

Na przykład na Kim Dzong Una ?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.