PiS ogłosił, kto będzie wyborczą „jedynką”

W okręgu legnicko-jeleniogórskim z pierwszej pozycji wystartuje Adam Lipiński.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński ogłosił dziś, kto będzie liderował listom wyborczym w okręgach. W naszym okręgu legnicko-jeleniogórskim z pierwszej pozycji wystartuje Adam Lipiński.

Nie jest to wielką niespodzianką, bo wiceprezes partii oraz pełnomocnik rządu ds. społeczeństwa obywatelskiego i pełnomocnik rządu ds. równego traktowania otwierał listę także w wyborach do Sejmu VIII kadencji (zdobył w okręgu najwięcej głosów, ponad 26 tys.), a także VI, V i IV kadencji za każdym razem dostając się do Sejmu.
Liście w okręgu wałbrzyskim, podobnie jak cztery lata temu, liderował będzie minister Michał Dworczyk. Także w okręgu wrocławskim liderka jest ta sama, co przed czterema laty – to posłanka Mirosława Stachowiak-Różecka.
 

Komentarze (32)

Kto myślący o przyszłości głosuje na pis?

Najbardziej negatywnym posłem z naszego regionu Jeleniogórskiego jest Marzena Machałek.

W ostatnich miesiącach sensacyjnie o niej pisały gazety.
Przykładowo 15 lutego 2019 r. portal fakt.pl napisał o poseł Machałek. Tytuł artykułu:

"Śmieciowa ośmiornica działaczy PiS! Zatruwali Polskę odpadami z Niemiec".

Cytuję artykuł:

"Bogatynią na Dolnym Śląsku przez lata rządziła zorganizowana grupa przestępcza złożona z... lokalnych polityków i działaczy PiS!

W przestępczy proceder zdaniem śledczych zaangażowany był były burmistrz miasta Andrzej G. (54 l.) …

Drugim znanym zatrzymanym jest Sławomir Z. (42 l.), szef zgorzeleckich struktur PiS i bliski współpracownik wiceminister edukacji Marzeny Machałek (59 l.)".

Człowieku, coś Ty taki sfrustrowany? Wyluzuj, nie bierz tak wszystkiego na serio!Co gazeta to opinia. Zmień tabloid a będziesz spokojnie spał.Pozdrowienia dla wszystkich.

Poseł Machałek bardzo negatywnie opisywana jest na innych portalach. Polecam artykuł na popularnym portalu Wirtualna Polska z 04.09.2017 r.:

"Kompromitacja wiceminister edukacji. Internauci: to skandal"

Ktoś tu ma hopla na temat P.Machałek

Następny sensacyjny krytyczny artykuł o poseł Marzenie Machałek.
19 lutego 2019 r. na portalu fakt.pl ukazał się artykuł:
"Wiceminister z PiS patronką śmieciowej ośmiornicy?!".

Poseł Machałek nie powinna kandydować do Sejmu. Tyle bardzo krytycznych artykułów prasowych ukazało się o niej. Wymaga się od posła całkowitej uczciwości.

Potwierdzam. Psychiatra konieczny.
A moderator powinien gościa spuszczać na aut.

Ten psychopata to prawdopodobnie moderator. Kto inny może dodawać lub odejmować łapki ???

Ja zagłosuję

A pan senator Mróz? Przecież to on miał być "jedynką"!

Poseł Machałek chce zepchnąć senatora Mroza na boczny tor. Przy tym nabiega się kobieta i strasznie nerwowo przebiera nogami. Mróz przewyższa Machałek zdecydowanie.

Pan Mróz jest na równym poziomie z panią posłaną z kagankiem oświaty do ciemnego ludu. A tak po prawdzie nie reprezentują oni nic z czym jako tako rozgarnięty jeleniogórzanin chciałby mieć do czynienia.

Każdy, nawet wyborcy PO też są już po stroniePiS

Zmień ławkę i towarzystwo

Tam gdzie opętany władzą samotnik wprzęga religię i kościół do polityki zawsze kończy się nieszczęściem . Czy to w XIX wieku czy ostatnie 60 lat.

Zazdroszczą Panu Senatorowi, że teraz jest bogaty i mieszka w Warszawie! Dlatego tak piszą na niego, a oni muszo siedzieć w robocie.

Ten pan z "jedynką" to ten, co chciał onegdaj "kupić" panią Renatę Beger? No nie - czepiam się, przecież to normalne zjawisko w polityce. tej bardziej prawicowej!

Głosujemy nie przeciw pislakom tylko za normalnością .

Skoro KO zostawia 500+ a przy okazji wyczyści życie polityczne z Antonich, Krystyn, Jarków i innych mącicieli to nie mam nad czym się zastanawiać. O innych plusach nie wspomnę.

Bo tak ci powiedział Schetyna dzisiaj?? A jutro powie, że to jednak nie tak. Został opacznie zrozumiany. A pojutrze znowu coś innego. Co zrobił do tej pory??? Masz coś w głowie?? Potrafisz samodzielnie myśleć???

Ja tam zagłosuję na tych co powołają komisję śledczą w celu prześwietlenia komisji smoleńskiej i oczywiście doprowadzą do procesu karakana za wszystkie obelgi i pomniczki które postawił oraz o czym gadał z braciszkiem 10 minut przed lądowaniem.

Czy ten pan nie powinien być już na emeryturze? Z wyglądu ma 80 lat.

Machina propagandy została uruchomiona na Jasnej Górze.
Za 4 lata nikt nie weźmie odpowiedzialności za krach, Kaczyński zapowiedział odejście ,może i Rydzyk . Pozostaną długi.

Dużo wcześniej w 2010 podczas miesięcznic smolenskich

Brawo PIS. To co piszą i mówią oszołomy z PO jest obrzydliwe

Pycha i Szmal obrzydliwe

Otrzyj usta z nasienia i do pracy. Tirowcy czekają! Lodzik sam się nie zrobi!

Oczywiście pisałem do mary. Niezbyt inteligentna jest, mogłaby coś źle zrozumieć.

Dewiancie, napisz coś jeszcze....

PiS ma mój głos. A siurki z PO i innych czerwonych partyjek mogą teraz mnie zwyzywać tutaj publicznie, bo gazetka na to pozwoli. No dawać z inwektywami tolerancyjni inaczej.

Wdychaj dalej smog z pisem.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.