PiS zawiózł jeleniogórzan na Trumpa

PiS zawiózł jeleniogórzan na Trumpa

Pięć autokarów chętnych z regionu jeleniogórskiego wysłało Prawo i Sprawiedliwość na wczorajsze spotkanie z Donaldem Trumpem na Placu Krasińskich w Warszawie. Grupa, której patronował senator Krzysztof Mróz, a którą opiekował się radny Ireneusz Łojek, dodatkowo zwiedziła budynki parlamentarne. Potem wszyscy uczestniczyli w pikniku wojskowym obok stadionu narodowego.

 

Nabór na wyjazd do Warszawy politycy PiS ogłaszali w mediach społecznościowych, a także odczytano taką informację w ogłoszeniach parafialnych większości parafii. Rządząca partia pokryła koszt transportu, czasem także zafundowała posiłek – jeśli parlamentarzysta się postarał. Do Warszawy dotarło w ten sposób kilkaset autokarów z sympatykami partii Jarosława Kaczyńskiego. To stworzyło określoną atmosferę w okolicach Placu Krasińskich. Z wizyty amerykańskiego polityka udało się PiS zrobić kolejną manifestację poparcia dla rządu. Stąd entuzjazm, kiedy pojawiali się Antonii Macierewicz, czy Jarosław Kaczyński, stąd buczenie i obraźliwe okrzyki, gdy kamery na telebimach pokazały Lecha Wałęsę. Zwiezieni do stolicy ludzie nosili flagi polskie i amerykańskie, wielu z nich było w patriotycznych koszulkach, nierzadko z napisami „Klub Gazety Polskiej”. Była też garstka przeciwników republikańskiego prezydenta, najwidoczniej prezentowali się antytrumpowcy z partii Razem.

 

Tłum żywo reagował na odniesienia Donalda Trumpa do historii Polski, zwłaszcza do powstania warszawskiego, naszej długiej niewoli i ducha, który pozwolił nam przetrwać wszelkie przeciwności. Po kilku takich wypowiedziach, zebrani w patriotycznym uniesieniu krzyczeli: chwała bohaterom! Bardzo podobała się Melania Trump. Jej dowcipny, krótki wstęp, w którym nawiązała do swojej wizyty w Centrum Nauki Kopernik, wywołał burzę oklasków (choć wtedy jeszcze na telebimach nie było tłumaczenia jej wypowiedzi). - Dobrze powiedział. Dobrze. Żeby tylko to samo mówił, jak spotka się z Putinem i Merkel – mówił tuż po przemówieniu Donalda Trumpa jeden z demonstrantów stojących obok mnie.

 

Więcej na temat wyjazdu grupy jeleniogórzan na spotkanie z Donaldem Trumpem w "Nowinach Jeleniogórskich" z 11 lipca 2017 r. 

DSC02964.JPG
DSC02728.JPG
DSC02739.JPG
DSC02745.JPG
DSC02752.JPG
DSC02759.JPG
DSC02769.JPG
DSC02776.JPG
DSC02778.JPG
DSC02782.JPG
DSC02785.JPG
DSC02797.JPG
DSC02800.JPG
DSC02811.JPG
DSC02817.JPG
DSC02826.JPG
DSC02837.JPG
DSC02845.JPG
DSC02850.JPG
DSC02852.JPG
DSC02854.JPG
DSC02869.JPG
DSC02876.JPG
DSC02878.JPG
DSC02892.JPG
DSC02896.JPG
DSC02919.JPG
DSC02931.JPG
DSC02948.JPG
DSC02950.JPG
DSC02957.JPG

Komentarze (112)

Ojej jakie to słodkie

Posłanka Machałek podbiegła zdenerwowana do prezydenta Trumpa i chciała powiedzieć, że jest posłanką. Nagle przypomniała sobie, że nie zna w ogóle języka angielskiego.

Przez poseł Machałek wielu dobrych nauczycieli straci pracę.

przez poseł czernow zamknieto anilux .prace straciło tysice dobrych pracownic i kooperantów.

Poseł Machałek zawsze chciała dorównać poseł Czernow.
Efekt był tragiczny.
Poseł Czernow została prezydentem Jeleniej Góry, a poseł Machałek zdobyła w tych wyborach ostatnie miejsce.

sprzedajne szmaty....

Piszesz o swoich?

masz tych z Po na mysli oczywiście

Marcin nie denerwuj się :*

Był taki wiec w Norymberdze... Był taki mały troll, co porwał miliony bezmózgów... Też wznosili okrzyki, też wiwatowali... A mały troll uśmiechał się pod wąsem i zacierał rączki... Jak to się skończyło, wszyscy wiemy...

Zapomniałeś dodać że takich trolli znamy z tej najnowszej historii więcej .Całe szczęście że tych "TROLLI"powstrzymano w odpowiednim czasie.Teraz mogą tylko pomarzyć o władzy.

No właśnie nie powstrzymano i teraz mają władzę, ale już niedługo!

Jaki to koszt ? A pieniędzy brak na wsparcie dla szpitala ,dla niepełnosprawnych .

Zapamiętajcie nigdy na pislamczyków.

Jaki był kosz, kiedy w maju totalna opozycja zawiozła ludzi na organizowany przez PO Marsz Wolności?Nigdy więcej POlszewików.

Trolempisiorem to ty jesteś

Gratuluje, wiadać, że coś robią .
Przynajmniej ludzie mogli pojechać do Warszawy i zwiedzić .

Jasne, sprzedawcy garnków i pościeli robią dokładnie tak samo, frajerzyno...

...gdyby nie akwizycja gazu, Trump nigdy by nie wiedział, co to jest Polska...przyjechał i wcisnął kilka głodnych, bogoojczyźnianych frazesów...Jedynie szczere z jego strony były podziękowania za zakupy na miliardy dolarów, które będą wspierały gospodarkę USA.

Zawiózł "na Trumpa"?
Panie redaktorze, na festiwal to można zawieźć, ale raczej na spotkanie z prezydentem Trumpem. "na Trumpa" brzmi dość ****sko.

Pan redaktor wie,że Nowiny zaczęły działalność jako organ pzpr-u i kontynuuje linię POlityczną z tamtego okresu. Wtedy nie pisano POjechali na Gomułkę albo na Breżniewa czy innego Gierka.

Te twarze nie skalane myśleniem.... - Lepszy sort

Twoje słowa takie same. Zacznij sam myśleć, przestań czytań GW i oglądać TVN. Jakie to "totalne" obrażać adwersarzy

Przykład idzie z pisu, frajerze... Od wyznawców trolla, grzybka i radia z twarzą...

Widać nie umiesz czytać. To powtórzę. Jakie to "totalne" obrażać adwersarzy

Napiszę dużymi literami: W OBRAŻANIU WSZYSTKICH PIS JEST BEZ KONKURENCJI. Zrozumiałeś, głąbie?

Akcja jak z Rosji czy Białorusi: autokary z całego kraju żeby tylko było co pokazać w tv ile to ludzi jest zachwyconych i popiera rządzących. Żenada.

Ależ dziadziuniu, przecież PO ,Nowoczesna, KOdziarze i inni
"totalni" oPOzycjoniści też mogli przywieźć swoich fanów.
Zabrakło im forsy, chytrusom?

Sikorski to madry facet i juz powiedzial: -" Polsko-amarykanski sojusz jest nic nie wary.Jest wrecz szkodliwy"

Kiedyś ZSRR, teraz USA, za 30 lat pewnie Chiny... żenująca jest ta polska potrzeba oddawania się pod opiekę starszego brata. Widać było na tym pisowskim autokarowym zlocie, jak wyjątkowo niedowartościowanym, spragnionym pogłaskania po głowie i komplementów narodem jesteśmy. Amerykanie jak zwykle zrobili na nas biznes - sprzedadzą wątpliwe w skuteczności ‘patrioty’ za kilkanaście miliardów i gaz droższy od rosyjskiego (na marginesie gadania o ‘bezpieczeństwie energetycznym’ - czy kiedykolwiek ruscy zakręcili nam kurek z gazem? nigdy)... i dalej będą wymagali upokarzających wiz, pomimo że włazimy im w d... jak chyba żaden kraj na świecie. Trump zrobił realny interes a Polacy dostali w zamian półgodzinne przemówienie, w którym usłyszeli jacy są wielcy, dumni i niezłomni... faktycznie, sukces jak cholera. Waszczykowski jeszcze niedawno głosił odejście od „murzyńskości” w naszej polityce, ale widocznie już o tym zapomniał, zresztą nie ma to większego znaczenia - Amerykanie mają zbyt duże doświadczenie w takim „handlu”: np. pół kontynentu od Indian za trochę szklanych paciorków, wody ognistej i puste obietnice; albo wprowadzanie dyktatur w Ameryce Południowej w zamian za tanie surowce i profity dla firm z USA.

Dokładnie, Radek Sikorski nagrany na taśmach powiedział prawdę. Dokładnie tak to widzieliśmy w TV jak on to powiedział. Ja to odbierałem jako wazeliniarstwo najwyższej próby. Oglądałem przez chwilę na TVN'ie relację jak Trump przylatywał do Warszawy - jedna z prowadzących jak by mogła to by mu rodzynki wygrzebała - MASAKRA !!

1.Dostawami skroplonego gazu (LNG) zajmują się polskie i amerykańskie firmy - ten gaz jest tańszy od rosyjskiego, tańszy także od tego na niemieckiej giełdzie. Dywersyfikacja dostaw jest już faktem i nie ma od tego odwrotu, z czego Rosja zdaje sobie sprawę.
2.Rakiety Patriot -sygnał, niezbędny do tego, by potwierdzić, że USA wzmacniają bezpieczeństwo Polski.Dziś wobec rosyjskich Iskanderów jesteśmy bezbronni.
3.Trójmorze -znaczenie gospodarcze, geopolityczne tej inicjatywy jako próby stworzenia przeciwwagi dla wpływów Moskwy i Berlina w Europie jest niezaprzeczalne.
4.Do światowej opinii publicznej dotarły fakty z naszej historii, o których Zachód nie ma pojęcia. To bezcenne.

Szkoda że tylko pięć autokarów bo chętnych było dużo więcej.

żenada,
"witaliśmy" trumpa jak jakiś kraj 3-go świata który wita wielkiego białego człowieka który przywiózł świecidełka. to mówicie że wstajemy z kolan? i te okrzyki na zawołanie, masakra...

No to niech się teraz pochwali, który buczał i gwizdał na Prezydenta Wałęsę? Popis polskiej kultury i to wobec kogo, samego Prezydenta Trumpa i całego Świata!

.. wstyd jeleniogorzanie,wsyd ! Trump to gracz,a wy jestescie z nim ? Ten,morderca ktory wysyla samoloty z bombami na Syrie i gdzie gina niewinni ludzie,..ten amerykanski morderca ma czelnosc mowic o NASZYCH bohaterskich Zolnierzach ?? Do Diabla z nim !

OLEK! CZEMU TY TAKI g**** JESTEŚ???? ZNASZ CENE GAZU Z AMERYKI??? NAWET TRAMP JEJ NIE ZNA A TY SZCZYTUJESZ NIE WIĘDZĄC OD CZEGO?? DOKŁADNIE TAK SAMO JAK WCZORAJ ANTOŚ SMOLEŃSKI! OJ UDALIŚCIE SIĘ RODZICOM NIE MA CO!

.. i jeszcze jedno,pamietam jak sp.jozek z celwizkozy wozil jelenogorzan na "wystep" brezniewa w Polsce.Jozek juz w grobie,jego partia juz nie istnieje.Czeka to samo,obecna wladze ..do Diabla z wami

PRZECIEŻ KAŻDY KTO CHCIAŁ CZCIĆ DUŻEGO I MAŁEGO TRAMPKA MÓGŁ WSIĄŚĆ RANO DO PENDOLINO I POJECHAĆ! ALE ŁASKAWA PANI MACHAŁEK "ZAWIOZŁA WYBRAŃCÓW ZA DARMOCHĘ" NA CO LICZY PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH TEGO SKOLOWANYM PISOWCOM JESZCZE NIE WYJAŚNIŁA.

Ale "czerwona kotlina" kwiczy, taka moralność Kalego co niektórych.Jak w maju totalna opozycja zwiozła autokarami ludzi na Marsz Wolności to było w porządku,a PiSowi nie wolno tego robić?!

A w rękę Pana Senatora pocałowali za tyle łaskawości?

Jeszcze nie nie miał sygnetu, ale będzie okazja na zabobrzu jak w pizzeri będzie ze swoimi klakierkami !

Jak za komuny, a po imprezie buła, parówa i piwko.

Oj ludzie nikt nie zmuszał. Kto chciał to pojechał. Kiedy my zaczniemy rozmawiać a nie jątrzyć???? Nowiny napisały jak chciały czyli stronniczo. Zacznijmy się w końcu szanować a nie kłócić.

Stul pysk głąbie

I to jest właśnie kultura Totalnej opozycji

Bo kto nie z pisem to od razu totalna opozycja? Frajerzyna z ciebie, pisiorku.

Opozycja totalna przez półtora roku tak ciężko pracowała aby zepsuć wizerunek partii która wygrała demokratycznie wybory , za granicą , demonstracje na ulicach w sejmie , Kody , obywatele RP , artykuły tworzone przez dziennikarzy drugiego sortu i lansowane w zagranicznych mediach , bardzo się starali . Ale wszystko poszło jak krew w piach , wystarczyło półgodzinne , genialne przemówienie prezydenta Donalda Trumpa , żeby ten zły wizerunek prysł jak bańka mydlana .
Po wizycie Prezydenta Trumpa żałośnie brzmią te skowyty "opozycji" i jeszcze wyraźniej odczuwa się jacy to "skarleni" ludzie i jaką Polskę tworzyli !

"janek4"? Tak ciebie ojciec nazywał jak ci się pakował pod kołdrę? Nawet widać, że boisz się teraz iść do łóżka, bo może tam czekać niespodzianka.

Janek Twój komentarz jest bezcenny! w sam punkt POlszewików!!!

Janek Twój komentarz jest bezcenny! w sam punkt POlszewików!!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.