PJN ma koło w Jeleniej Górze

PJN ma koło w Jeleniej Górze

W Jeleniej Górze powstało koło ugrupowania Polska Jest Najważniejsza. Na stronie jeleniogórskiego koła można przeczytać m.in., że „skupia ono ludzi młodych, dynamicznych, pełnych pomysłów, dotąd w znacznej większości niezaangażowanych politycznie i nie stanowiących jedynie tła dla politycznego betonu w naszym mieście i regionie, który od wielu lat zarasta już mchem”. Mariusz Gierus, jeleniogórski koordynator ugrupowania mówi, że w najbliższych dniach wybrany zostanie zarząd koła, który będzie reprezentował jeleniogórski PJN podczas odbywającego się 4 czerwca w Warszawie krajowego kongresu partii.


Komentarze (9)

W końcu! Właśnie na taką informację czekałem. A możecie podać jakieś szczegóły? Jaki jest adres tej strony internetowej?

Adres, telefon kontaktowy, choćby mail.... do młodych, dynamicznych i nie stanowiących jedynie tła dla politycznego betonu. Poproszę.

Adres strony internetowej, która póki co działa na platformie facebooka to: www.pjnjeleniagora.pl a kontaktowy e-mail to: biuro@pjnjeleniagora.pl Pozdrawiamy

"Nie wszystkie przywołane przykłady dotyczące sytuacji w zespole Szkół Ekonomiczno – Technicznych w Rakowicach Wielkich znalazły potwierdzenie w faktach, co mogło doprowadzić do wyciągnięcia zbyt daleko idących wniosków w publikacji „Szkoła bezprawia”.Przepraszamy całą społeczność szkolną."

Redakcja„Nowin Jeleniogórskich"
Prawda to czy nie? Bo na stronie NJ jakoś tego tekstu nie widzę.

Może na Wiejskiej szans nie mają, ale w Kotlinie Jeleniogórskiej tak.
Szczególnie po wyborach w SLD, gdzie władzę zamierza wziąć szturmem pułkownik-sekretarz. Wówczas jedyną alternatywą dla tych, którzy nie oddadzą się pod jego komendę i odmówią wykonania rozkazów, będzie ucieczka do PJN. Gdyż tam rysuje sie szansa realizacji lewicowego programu.

Ucieczka do PJN (czytaj: Pic Jak Nic)? Są tacy naiwniacy?

Herbata nie robi się słodsza od mieszania. Ale trochę dezorientacji na rynku partyjnym nie zaszkodzi, prawda?

zapraszam na - www.jeleniagora.dl.pl

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.