Finiszowe głosy w 41. plebiscycie sportowym

Finiszowe głosy w 41. plebiscycie sportowym

Po podliczeniu punktów z gazetowych kuponów i SMS-ów z dwóch etapów redakcyjnego plebiscytu „NJ” poznaliśmy ulubieńców czytelników – kibiców konkurencji indywidualnych i gier zespołowych. O końcowej kolejności miejsc w wyborach najpopularniejszych lub jak chcą inni najlepszych zawodników i zawodniczek oraz ich szkoleniowców z klubów regionu jeleniogórskiego w 2015 roku zadecydują finiszowe punkty w dodatkowym głosowaniu.

 

Diesiąty kupon w formie Jockera w nr 5 „Nowin” z 2 lutego zakończy gazetowe typowanie sportowych mistrzów. Koniec głosowania kuponami 4 lutego do godziny 16. Kibice mogą nadal wysyłać SMS-y. Każdemu kandydatowi został przydzielony numer SMS-owy. Całkowity koszt jednego SMS-a we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej to 2,46 złotych brutto. Typowanie SMS-ami potrwa do 5 lutego 2016 roku do godziny 22. Przypominamy – jeden kupon gazetowy lub jeden SMS to jeden punkt. 

Najpopularniejsze czołowe trójki w obu kategoriach do zaszczytnego tytułu NAJ z największym dotychczas poparciem kibiców prezentujemy według kolejności alfabetycznej dyscyplin sportowych.

 

SPORTOWCY
Głosujemy na numer 72150

Kajakarstwo w stylu dowolnym
TOMASZ CZAPLICKI (Karkonoski Klub Kajakowy Jelenia Góra) – SMS o treści SP5

 

 

 

 

Pływanie

KAMILA WŁOSTOWSKA (MKS „Jedenastka” Jelenia Góra) – SMS o treści SP11

 

 

 

 

Saneczkarstwo na torach lodowych

WOJCIECH CHMIELEWSKI (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra) – SMS o treści SP12
 

 

 

 

 

 

TRENERZY
Głosujemy na numer 7255

Kajakarstwo w stylu dowolnym
KRZYSZTOF CZAPLICKI (Karkonoski Klub Kajakowy Jelenia Góra) – SMS o treści TR4

 

 

 

 

Piłka nożna
ARTUR MILEWSKI (MKS Karkonosze Jelenia Góra) – SMS o treści TR5

 

 

 

 

Saneczkarstwo na torach lodowych
PRZEMYSŁAW POCHŁÓD (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra) – SMS o treści TR8
 

 

 

Złote Trójki sportowców i trenerów z osobami towarzyszącymi zaprosiliśmy do jeleniogórskiego hotelu „Cieplice Medi&Spa” na sobotni (6 lutego) Bal Nowin Jeleniogórskich. Laureatom wręczymy nagrody i upominki.