Pobili i okradli pod dyskontem

Pobili i okradli pod dyskontem

Policjanci zatrzymali dwóch jeleniogórzan, którzy podejrzani są o rozbój. Do zdarzenia doszło w Jeleniej Górze na początku lipca br. Napastnicy pobili i okradli pokrzywdzonego. Ich łupem padły pieniądze, którymi się po przestępstwie podzielili. Teraz grozić im może nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na jeden miesiąc.

Podejrzani o rozbój to mężczyźni w wieku 24 i 25 lat. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 1 lipca br. w Jeleniej Górze pod jednym z dyskontów spożywczych. Napastnicy spotkali pokrzywdzonego w sklepie, gdzie przy kasie zauważyli w jego portfelu gotówkę. Po wyjściu zaczepili go, pobili, a następnie okradli. Ich łupem padło ponad 1300 zł. Skradzioną gotówką mężczyźnie się podzielili.
Pokrzywdzony o napadzie powiadomił policję. Funkcjonariusze w wyniku prowadzonych działań oraz zebranych w tej sprawie informacji wytypowali i zatrzymali prawdopodobnych sprawców. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.
Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Teraz za rozbój grozić im może nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze (5)

Połamać ręce sk***... I do kamieniołomu nurkom brawo dla policji że ich złapali

Dlaczego miejsce zdarzenia znów jest owiane tajemnicą "pod jednym z dyskontów spożywczych"? Przecież nie można mówić o utajeniu informacji dla dobra śledztwa, bo sprawców zatrzymano.

Powinniśmy wiedzieć, gdzie w naszym mieście jest niebezpiecznie, bo to bardzo ważne czyż nie?

Oczywiscie masz rację . Musimy wiedzieć gdzie kręcą się żule i bandziory !

Przy Jeleniogórskich Marketach robi się niebezpiecznie.. ludzie przestaną na zakupy chodzić...poruszmy ten temat gdzie dokładnie dokonano napadu pod jakim marketem..niech ludzie wiedzą gdzie jest niebezpiecznie

Panie redaktorze,proszę o napisanie ,pod jakim dyskontem miało miejsce to wydarzenie?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.