Poczekamy jeszcze na powrót kolejowego połączenia Jelenia Góra – Świnoujście

Poczekamy jeszcze na powrót kolejowego połączenia Jelenia Góra – Świnoujście

To było bardzo popularnie połączenie. Pociąg IC Barnim Jelenia Góra - Wrocław - Poznań -Szczecin - Świnoujście najwcześniej powróci do rozkładu jazdy w grudniu 2022 roku. Wszystko przez modernizację linii kolejowej na trasie Wrocław – Poznań.

PKP Intercity uruchomiło to połączenie w 2017 roku. Cieszyło się ono dużym powodzeniem. IC Barnim prowadził wagony ze Świnoujścia do Wrocławia. W stolicy Dolnego Śląska część składu odłączano. Były to najczęściej dwa ostatnie wagony, które jechały do Jeleniej Góry. Reszta składu podążała w kierunku Katowic.

W 2019 roku jednak zlikwidowano połączenie. Rozpoczął się bowiem proces modernizacji linii kolejowej 271 (Wrocław – Poznań). Teraz dodatkowo zintensyfikowano prace modernizacyjne na trasie Poznań – Szczecin.

Pasażerowie upominają się o IC Barnim, który wręcz symbolicznie łączył Bałtyk z Karkonoszami. W sezonie turystycznym trasa była bowiem przedłużana do Szklarskiej Poręby. Pomorze Zachodnie i Wielkopolska to tradycyjne „zaplecze” turystyczne Karkonoszy. Jeszcze do niedawna głównie z tych regionów przyjeżdżali turyści. Teraz, dzięki modernizacji sieci dróg zmieniły się kierunki z których przybywają nasi goście. Grzechem byłoby jednak zaniechanie starań o turystę z Poznania czy Szczecina.

Wiceminister Andrzej Bittel poinformował jednak, że ewentualne przywrócenie połączenia będzie najwcześniej rozpatrywane po zakończeniu prac modernizacyjnych na całej trasie, co nie nastąpi przed grudniem 2022 rokiem. Na dodatek, zapowiedział, że „decyzja zostanie poprzedzona przeprowadzeniem analizy dotyczącej zasadności uruchomienia połączenia w przedmiotowej relacji oraz analizy zainteresowania potencjalnych pasażerów taką ofertą”.

Komentarze (69)

Najważniejsze że nic nie jeździ po torach do lwufka - tory mają szansę się zregenerować

Wychodzisz z założenia że trollowi lwóweckiemu wolno wyzywać ludzi i posługiwać się cudzymi tożsamościami a bronić się przed psychopatą już nikomu nie wolno? Tym bardziej że redakcje popierają jego trollowanie dla klikalności. Nasze lokalne redakcje widać jeszcze nie rozumieją że skończą tak samo jak Rynek Kolejowy gdzie troll lwówecki został ostatnim komentatorem i nikt poważny już tam nie zagląda.

Obrona powinna polegać na zgłaszaniu do administracji, demaskowaniu i pociąganiu do odpowiedzialności. Masz przykład z 2016 r. w linku wyżej ze środowiska historyków regionalistów najpewniej nt człowieka, którego nazywasz trollem lwóweckim. Zauważ że historycy mają już spokój.

Karmienie trolla czyli reagowanie na forum publicznym na jego zaczepki nie sprawi że trolling zniknie, wręcz przeciwnie, ośmiela. Za to wywoływanie go gdy jest cisza to już draństwo, prowokowanie tego ścieku.

Cisza jest zawsze do godziny 13 ponieważ troll lwówecki śpi po nocnym maratonie spamowania. Potem nieważne czy ktoś coś napisze czy nie. Jest artykuł o kolei to będzie troll lwówecki. Niech pisze, spamuje i trolluje im więcej tym lepiej ponieważ każdy jego wpis to kolejny gwóźdź do jego trumny. Jego osobą już zajmują się odpowiednie służby.

Istotne jest by był spokój, a nie to czy ktoś go ukara, czy nie bo chcesz karać za chorobę? Poza tym polskie służby działają różnie. Jeżeli go nie ukarają to go tylko zachęci do jeszcze odważniejszego ścieku.

Więc znów. Nie karm trolla.

Znowu sam ze sobą rozmawiasz trollu wsiocławski? To się leczy.

Te hejterskie wpisy pod różnymi głupimi nickami dotyczące linii lwóweckiej na forum (widoczne pod tym artykułem i wieloma innymi), a także na innych portalach to robota Rachwalskiego i związanych z nim mikoli. Celowo podpuszcza ich, żeby skompromitować linię kolejową, na której sam wcześniej zlikwidował wszystkie pociągi.

“Trolling wrocławski” Z niepokojem obserwuję w internecie, w komentarzach związanych z kolejnictwem, działania mające na celu obrażenie i zdyskredytowanie linii kolejowej nr 283 Jelenia Góra - Lwówek Śląski oraz osób zaangażowanych w działania mające na celu przywrócenie pociągów na tej linii. Słusznie i zgodnie z prawdą zarzuca się przede wszystkim Urzędowi Marszałkowskiemu i Kolejom Dolnośląskim: zniszczenie przewozów pasażerskich na trasie Jelenia Góra - Lwówek Śląski. Przewozy te zawieszono z racji rzekomo katastrofalnego stanu linii 283 za którą odpowiada przecież Urząd Marszałkowski. Samorząd wojewódzki wprawdzie nie jest jej właścicielem, ale ma pełne prawo a wręcz obowiązek dokonać remontu infrastruktury, jednak udaje że nie ma interesu by o linię dbać i ją remontować. Kolejnym tematem jest podparte wieloma danymi faworyzowanie Wrocławia przez UMWD i KD jako kierunku przewozów kolejowych kosztem innych miast. Wrocław jako główny ośrodek miejski, przemysłowy, naukowy i turystyczny województwa nie jest jedynym generatorem ruchu kolejowego, a mimo to nieproporcjonalnie więcej pociągów go obsługuje. Wynika to z dyskryminacji mniejszych ośrodków i celowym zmniejszaniu ich potencjału pasażerskiego i potoków jakie generują. Trolling polega przede wszystkim na powtarzaniu nieprawdy, przekłamań i pomówień na powyższe tematy. Na ogólnodostępnych portalach komentowany jest i powielany po kilka, kilkadziesiąt razy. Praktyką jest podszywanie się pod użytkowników forów czy osoby działające dla dobra kolei w regionie, lokalnych samorządowców itd. w celu ich zdyskredytowania. Komentarze osoby (osób) które się tego dopuszczają są zgłaszane i minusowane, a mimo to wpisy te są ponownie zamieszczane. Gros komentarzy pochodzi z tzw. “spamerskich” adresów IP co wskazuje na celowe i złośliwe działanie.

Więcej o chuligańskich, łamiących prawo wybrykach hejtera Lwówka z Wrocławia w artykule "W Lwówku Śląskim szukają żartownisia" na portalu tvdami.eu: tvdami.eu/wiadomosci/3306,w-lwowku-slaskim-szukaja-zartownisia

Bardzo polecam wpisać w Google "Czarna Lista Dolnośląskich Mikoli". Nie wiem kto ją sporządził, ale jest tam piękny wykaz wszystkich chuliganów kolejowych z Dolnego Śląska, którzy demolują dworce, niszczą tabor i piszą wulgarne komentarze w internecie. Sprawdź koniecznie, czy to nie twój znajomy, a może nawet ktoś z rodziny!

To ci chuligani robią chlew w komentarzach na wszystkich portalach:

CZARNA LISTA DOLNOŚLĄSKICH MIKOLI !!!

Uwaga! Podajemy listę mikoli zidentyfikowanych z imienia i nazwiska aktywnie hejtujących na portalach internetowych starania o reaktywację niektórych lokalnych linii kolejowych na Dolnym Śląsku, gdzie także zniesławiają oraz wulgarnie obrażają różne osoby. Trolle te szczególnie upodobały sobie linię kolejową Jelenia Góra - Lwówek Śląski, gdzie Koleje Dolnośląskie niedawno zlikwidowały wszystkie pociągi a lokalne społeczności aktualnie walczą o ich przywrócenie.

Paweł Kukurowski alias "Leuthen"
Bezrobotny historyk z Wrocławia, naczelny troll stale hejtujący Lwówek na wszystkich portalach, który nienawidzi za to, że są tam historycy, którzy publikują więcej książek od niego i których uważa za konkurencję. Podszywa się pod różne znane osoby (np. byłego sołtysa Marczowa) i nagminnie zniesławia regionalnego historyka Szymona Wrzesińskiego. Troll wreszcie został zidentyfikowany z imienia i nazwiska na stronie Polskiego Radia Wrocław: radiowroclaw.pl/articles/view/91891/Samorzad-wojewodztwa-dolnoslaskiego-przejmuje-od-PKP-100-km-linii-kolejowych

Piotr Rachwalski
Sfrustrowany mikol z Wągrowca, który publikuje na Facebooku wpisy ośmieszające kolej do Lwówka Śląskiego i miasto. Wcześniej jako prezes Kolei Dolnośląskich zlikwidował wszystkie pociągi do Lwówka i wygasił frekwencję na tej linii. Zamiast pracować dzień w dzień spamuje internet głupimi wpisami o tematyce kolejowej, przez co najpiew wyleciał ze stołka prezesa Kolei Dolnośląskich, a teraz wywalono go z kolejnej posadki - dyrektora Parku Wodnego Aqua-Zdrój w Wałbrzychu.

Kamil Styrna
Krzysztof Czarnecki
Maciej Miłosz
Wiktor Lis
Piotr Kowalski
Pięć trolli ze Świdnicy obrażających mieszkańców Lwówka Śląskiego na dolnośląskich portalach i hejtujących pociągi do Lwówka. Pierwszy z wymienionych użytkowników znany jest również z portalu "Rynek Kolejowy", gdzie zakłada dziesiątki fakekont.

Radosław Miśta
Grzegorz Jóźwicki
Adolf Warski
Rafał Skrzatek
Marek Świtalski
Jakub Adamczyk
Dariusz Wojciechowski
Tomasz Warszawski
Adam Mikołaj Maćkowiak
Bartosz Jewsiewicki
Damian Chrustowski
Maciej Gorzechowski
Robert Mitura
Jacek Kaźmierczak
Jacek Wielgus
Emil Sawicki
Tomek Janiszewski
Jarosław Lizak
Kamil Oroń
Andrzej Sosna
Kamil Cywicki
Michał Dadełło
Marek Robert Hejduk
Alojzy Krzywonos
Marek Kramarz
Dominik Sieradz
Mieczysław Dziki
Nikodem Mrówczyński
Mateusz Lalka
Henryk Grabiarz
Paweł Henryk Włotkowski
Szymon Świątek
Jakub Bartz
Michał Kubicki alias "paragraf225"
Przemek Kaczałko
Mikole głównie z Wrocławia i okolic, zidentyfikowane z imienia i nazwiska na podstawie komentarzy na Facebooku oraz kolejowych forach, piszące anonimowo też na innych portalach. Wywołują kłótnie i obrażają mieszkańców z okolic Jeleniej Góry i Lwówka Śląskiego.

Grzegorz Oleś "Światowid"
Troll z Przesieki, przewodniczący Komitetu Obrony Dolnośląskich Linii Kolejowych (KODLK), który zamiast ratować lokalne linie kolejowe wywołuje albo podsyca w internecie kłótnie mające na celu torpedowanie remontów tych tras.

Jakub Madrjas
Michał Szymajda
Kamila Bielawska
Redaktorzy i moderatorka "Rynku Kolejowego" (zwanego w środowisku kolejowym nie bez powodu "Rynsztokiem Kolejowym"), którzy wykorzystując swoje uprawnienia moderatorskie preparują dyskusje aby były zgodne z ich poglądami, obrażają różne osoby, publikują zniesławienia osób zaangażowanych w działalność na rzecz ratowania lokalnych linii kolejowych, rozpowszechniają nieprawdę, sabotują wysiłki o ratowanie niektórych linii kolejowych na Dolnym Śląsku itd. Podobna aktywność też na Facebooku i prawdopodobnie też innych portalach.

Marcin Medyk
Adwokat z Kluczborka (zam. Kluczbork, ul. Krakowska 22), który zamiast dbać o przestrzeganie prawa obraża na różnych portalach osoby, z którymi nie zgadza się w poglądach, nęka te osoby, spamuje portale hejtem i wyzwiskami oraz publicznie zniesławia byłego sołtysa Marczowa.

Artur Kotlarek
Mikol ze Świeradowa (piszący też pod nickiem "kociol2009", "kaja805" i innymi), który uważa swoją linię do Świeradowa za pępek świata, w związku z czym hejtuje reaktywacje innych okolicznych linii, spamuje lokalne fora z wielu nicków i zmienia oceny przy komentarzach za pomocą skryptów.

Michał Nadolski
Agnieszka Szymkiewicz
Pseudodziennikarze świdnickiego szmatławca Swidnica24.pl, którzy odpowiadają za obelżywe wyzwiska pod adresem mieszkańców Lwówka Śląskiego pojawiające się na tym portalu przy artykułach o tematyce kolejowej.

Powyższa lista ma charakter informacyjny i ma na celu ostrzeżenie czytelników, miłośników kolei i osoby z branży kolejowej przed trollami, spamerami i hejterami notorycznie wywołującymi kłótnie i publikującymi kłamliwe komentarze, w związku z nasileniem się w ostatnim czasie takich działań w internecie pod artykułami o kolei na Dolnym Śląsku.

Lista będzie na bieżąco aktualizowana i publikowana.

Rozpowszechnianie dozwolone, a nawet wskazane.

Komitet Obrony Dolnośląskich Linii Kolejowych Przed Mikolami (KODLKPM)

Mam pytanie, czy o tym regionalnym historyku piszesz? cytuję?

Wydawnictwo Technol
8 czerwca 2016

Drodzy Czytelnicy, Szanowni Współpracownicy,
Niestety nasze potknięcie (pisaliśmy o nim wczoraj) wykorzystuje w sposób – w naszej ocenie – haniebny, autor konkurencyjnej książki – Szymon Wrzesiński. Od kilku dni używając fikcyjnych personaliów/danych (Miłosz Hartmansdorf, dr Miłosz Hartmann lub Janusz Maj) rozsyła informacje godzące w dobre imię Autora i naszego Wydawnictwa do współpracujących z nami księgarń, czasopism, telewizji. W pismach tych pomawia Autora i Wydawnictwo oraz grozi konsekwencjami dalszej współpracy z nami. Sprawa jest o tyle bulwersująca, że nasza książka o zamku Czocha jest konkurencją dla wydanej kilka miesięcy temu książki Pana Wrzesińskiego, również o zamku Czocha. Mamy świadomość, że jak w każdym środowisku, również w naszym pełno jest animozji i antagonizmów. Jednak w ciągu piętnastu lat działalności wydawniczej nie zdarzyło się nam być świadkami tak nieetycznego zachowania, gdy wystraszony konkurencyjną książką autor rozsyła pisma szkalujące naszą reputację. Zdecydowaliśmy o upublicznieniu tych faktów w celu ochrony naszej reputacji. Wzywamy Pana Szymona Wrzesińskiego, aby natychmiast zaprzestał swojego procederu, w przeciwnym razie będziemy zmuszeni podjąć dalsze kroki prawne. Jest nam przykro, że zamiast dyskutować o historii i sprawach interesujących naszych Czytelników, musimy uciekać się do obrony przed działaniami osób trzecich dyktowanymi bardzo niskimi pobudkami.

I znowu nadaje bezrobotny historyk z Wrocławia swoim zwyczajem z 100 nicków. Konkretnie chodzi o Pawła Kukurowskiego z Wrocławia. Pokłócił się z kilkoma lwóweckimi historykami i zniesławia ich w internecie. Rykosztem dostaje się całemu Lwówkowi, który obraża na wszystkich portalach, wulgarnie wyzywa, modyfikuje mapy Google, wikipedię itd. Kukurowski to bezrobotny historyk z Wrocławia, naczelny troll stale hejtujący Lwówek na wszystkich portalach, który nienawidzi za to, że są tam historycy, którzy publikują więcej książek od niego i których uważa za konkurencję. Wcześniej oczerniał tych historyków w internecie. Posuwa się nawet do podszywania pod różne znane osoby, np. byłego sołtysa Marczowa. Jak zajrzycie na stronę radiowroclaw.pl/articles/view/91891/Samorzad-wojewodztwa-dolnoslaskiego-przejmuje-od-PKP-100-km-linii-kolejowych to tam w komentarzach toczy się obszerna dyskusja na temat tego psychola i jego aktywności w internecie.

f a c e b o o k . c o m /michdad

Tutaj szukajcie tego przygłupa.

O, świr z Wrocławia znowu gada sam ze sobą. Na naszym portalu, bo z wrocławskich go wykopano. Poczytaj sobie lepiej to: "Robią kupy na podłogę, kradną deski sedesowe. To przez nich toalety na dworcu zamknięto". Gdzie ten obs rany dworzec? Oczywiście we Wsiocławiu! Zapraszam do ciekawej lektury: gazetawroclawska.pl/robia-kupy-na-podloge-kradna-deski-sedesowe-to-przez-nich-toalety-na-dworcu-zamknieto/ar/c1-15597395

Takie są skutki sprzedaży knysz na dworcach, które przed podróżą trzeba wys rać. xD

Już dawno powinni aresztować tego dekla z Wrocławia to co w każdym ogłoszeniu z koleją wypisuje treści obraźliwe i hejty o linii do Lwówka, czy mowa nienawiści bo ktoś jest miasta X czy Y.

Nie reagujcie na komentarze, które pisze ten sam, podejrzewam, że chory psychicznie, człowiek z Wrocławia.

Osoba ta pewnie nie zdaje sobie sprawy z tego, co robi.

To znany wrocławski troll pisze te obraźliwe, homofobiczne i wulgarne komentarze. Kibol Śląska, nawiasem mówiąc. Znany jest pod nickiem wasabiWKS, ale pisze też pod masą innych (zazwyczaj głupich) nicków. Tutaj też nadaje pod nickiem Doktor Prozac. Szczególnie upodobał sobie artykuły o tematyce kolejowej. Ten gość najpierw pisze obraźliwe, hejterskie komentarze, a gdy ktoś go upomni, to rzuca się do wszystkich grożąc policją, prokuraturą, podszywając się pod różne znane osoby publiczne itd. W Lwówku już pani burmistrz złożyła zawiadomienie do organów ścigania na jego łamiącą prawo działalność w internecie. Przeczytacie o tym np. w tym artykule: lwowecki.info/jak-promuje-sie-lwowek-slaski/ . Tam też są podane dane trolla, np. numery IP z jakich pisze czy jego nicki. Zgłaszajcie wszystkie komentarze tego typa na Policję, bo robi straszny wstyd naszemu miastu na całym Dolnym Śląsku, a nawet w kraju.

Tak, o trollu tam piszą w jednym z komentarzy. A tu jeszcze jedna sprawa:

"Nauczyciel historii ze Lwówka Śląskiego w ciągu pięciu lat wydał kilkanaście książek historycznych - jako autor lub współautor. Jesienią ukaże się kolejna, już trzecia w tym roku. - Wrzesiński przywłaszcza sobie wyniki naszej pracy - skarżą się młodzi historycy z Uniwersytetu Wrocławskiego."

Patrz google

Paweł Kukurowski - Bezrobotny historyk z Wrocławia, naczelny troll stale hejtujący Lwówek na wszystkich portalach, który nienawidzi za to, że są tam historycy, którzy publikują więcej książek od niego i których uważa za konkurencję. Wcześniej oczerniał tych historyków w internecie. Posuwa się nawet do podszywania pod różne znane osoby, np. byłego sołtysa Marczowa. Troll wreszcie został zidentyfikowany z imienia i nazwiska na stronie Polskiego Radia Wrocław: radiowroclaw.pl/articles/view/91891/Samorzad-wojewodztwa-dolnoslaskiego-przejmuje-od-PKP-100-km-linii-kolejowych

Mam pytanie, o tym autorze piszesz? cytuję?

Wydawnictwo Technol
8 czerwca 2016

Drodzy Czytelnicy, Szanowni Współpracownicy,
Niestety nasze potknięcie (pisaliśmy o nim wczoraj) wykorzystuje w sposób – w naszej ocenie – haniebny, autor konkurencyjnej książki – Szymon Wrzesiński. Od kilku dni używając fikcyjnych personaliów/danych (Miłosz Hartmansdorf, dr Miłosz Hartmann lub Janusz Maj) rozsyła informacje godzące w dobre imię Autora i naszego Wydawnictwa do współpracujących z nami księgarń, czasopism, telewizji. W pismach tych pomawia Autora i Wydawnictwo oraz grozi konsekwencjami dalszej współpracy z nami. Sprawa jest o tyle bulwersująca, że nasza książka o zamku Czocha jest konkurencją dla wydanej kilka miesięcy temu książki Pana Wrzesińskiego, również o zamku Czocha. Mamy świadomość, że jak w każdym środowisku, również w naszym pełno jest animozji i antagonizmów. Jednak w ciągu piętnastu lat działalności wydawniczej nie zdarzyło się nam być świadkami tak nieetycznego zachowania, gdy wystraszony konkurencyjną książką autor rozsyła pisma szkalujące naszą reputację. Zdecydowaliśmy o upublicznieniu tych faktów w celu ochrony naszej reputacji. Wzywamy Pana Szymona Wrzesińskiego, aby natychmiast zaprzestał swojego procederu, w przeciwnym razie będziemy zmuszeni podjąć dalsze kroki prawne. Jest nam przykro, że zamiast dyskutować o historii i sprawach interesujących naszych Czytelników, musimy uciekać się do obrony przed działaniami osób trzecich dyktowanymi bardzo niskimi pobudkami.

Swego czasu ja też padłam ofiarą ordynarnego hejtu i kto wie czy nie stoi za tym ta sama osoba bądź osoby. Wszystkie obrażane osoby z Jeleniej Góry i okolicy zachęcam do podjęcia stosownych kroków prawnych przeciwko Kukurowskiemu i ekipie. W internecie nikt nie jest anonimowy, nawet korzystających z Aero2 można namierzyć – będzie to trudne, ale nie niemożliwe co potwierdzi każdy informatyk. Mój hejter został zidentyfikowany bez udziału organów ścigania – zastosowałam sprytną prowokację i haczyk został połknięty. Potem wzięłam gnoja w obroty i błyskawicznie spokorniał. Do dziś nigdzie się nie wychyla, bo wie, że w każdej chwili mogę mu narobić kłopotów i wstydu na całą Polskę, publikując dowody jego przewin. Tak podskakiwał, taki był pewny siebie, nawet w swej bezczelności groził mi sądem za prowokację, którą się posłużyłam, żeby go namierzyć. A teraz trzymam go za przysłowiowe jaja i gnojek ani nie piśnie. Jego kumple od hejtu (bo to cała klika była ze sztabem w KD) zresztą też.

Pendolino do Warszawy tez przepadlo jak złoty pociąg, istny dziki zachód

Tylko nie uruchаmiajcie bezpośrednich pociągów z Wrocławia, bo przyjadą tamtejsze wsiury zza Buga i zasyfią i zasrаją całe góry. Właśnie mamy taki przykład na Dolnym Śląsku. Koleje Dolnośląskie uruchomiły ostatnio program "Lato z KD", w ramach którego można pojechać za darmo autobusem nad Stawy Milickie. Efekt? Wrocławska biedota (której jak wiadomo nie stać na normalne bilety) masowo ruszyła na wakacje i co mamy? Zatrutą rzekę Barycz i katastrofę ekologiczną w całej Dolinie Baryczy w której w śmierdzącej wodzie ryby pływają do góry brzuchami: wroclaw.wp.pl/dolina-baryczy-zatruta-rzeka-w-smierdzacej-wodzie-ryby-plywaja-brzuchami-do-gory-6529160366299840a . Ostatnie doniesienia mówią, że przyczyną tej olbrzymiej katastrofy są bakterie kałowe.Jak widać, wsiury zza Buga do tej pory nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak toaleta i srаją prosto do rzeki (albo myją w niej swoje brudne tyłki). Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Kolejowy Szymon brzmi lepiej, prawdziwiej

chapaj dzidę i bierz do pyska póki tryska wygrzmocony wsiocławski świniopasie!

Odpowiedź na poziomie niektórych twoich uczniów... Ogarnij się.

Widać, że zamiast matczynej miłości w dzieciństwie, doznałeś ojcowskiej miłości z penetracją dupy ty obrośnięty łopaciarzu.

Szymon? homoseksualne skłonności to dziś normalna sprawa ale nie wiem czy to nie szkodzi reputacji uznanego autora z własnym hasłem w wikipedii tzn własnoręcznie napisanym

Przepraszam za swoje głupoty wypisywane na Lwówek tutaj i na łamach Gazety Wrocławskiej oraz obrażanie i zniesławianie Szymona Wrzesińskiego na różnych portalach. Nie wziąłem po prostu leków, a wtedy ujawnia się moja druga tożsamość debila.

Czy o tym Szymonie piszesz?

"Nauczyciel historii ze Lwówka Śląskiego w ciągu pięciu lat wydał kilkanaście książek historycznych - jako autor lub współautor. Jesienią ukaże się kolejna, już trzecia w tym roku. - Wrzesiński przywłaszcza sobie wyniki naszej pracy - skarżą się młodzi historycy z Uniwersytetu Wrocławskiego"

Zapamiętaj sobie. Od teraz jesteś pod obserwacją i KAŻDE podpisanie się nie swoimi danymi poskutkuje różnymi takimi pytaniami z przeszłości.

Ps. TOR i VPN nie działają jeżeli wiesz jaki węzeł wejściowy obserwować albo czyje urządzenia przejrzeć. Pisz sobie co chcesz ale od ludzi się odwal.

Wszystko to jest robota jednego zwichniętego psychopaty z Wrocławia. Ten świr najpierw pisze antywrocławskie komentarze, a potem zmienia nicka i obwieszcza wszem i wobec, że oto "lwówecki troll znów zaatakował Wrocław". A potem pisze hejty na Lwówek. Ten dеbil naprawdę nazywa się Paweł Kukurowski. Chodzi mu o to, żeby opluć, zniszczyć Lwówek. A jak chcecie się dowiedzieć, dlaczego tak strasznie nienawidzi Lwówka, to zajrzyjcie do komentarzy pod artykułem "Samorzad województwa dolnoślaskiego przejmuje od PKP 100 km linii kolejowych" na stronie Polskiego Radia Wrocław. Tam wszystko wyjaśniono. W skrócie: Kukurowski pokłócił się z kilkoma lwóweckimi historykami i zniesławia ich w internecie. Rykosztem dostaje się całemu Lwówkowi, który obraża na wszystkich portalach, wulgarnie wyzywa, modyfikuje mapy Google, wikipedię itd. Kukurowski to bezrobotny historyk z Wrocławia, naczelny troll stale hejtujący Lwówek na wszystkich portalach, który nienawidzi za to, że są tam historycy, którzy publikują więcej książek od niego i których uważa za konkurencję. Wcześniej oczerniał tych historyków w internecie. Posuwa się nawet do podszywania pod różne znane osoby, np. byłego sołtysa Marczowa.

Na szczęście trollem z Wrocławia już zajęły się organy ścigania. Sprawę opisano w artykule "Jak promuje się Lwówek Śląski" na stronie Lwowecki.info ( lwowecki.info/jak-promuje-sie-lwowek-slaski ). Tam zostały też przedstawione konkretne dowody (numery IP jakimi się posługuje, screeny itd.). Dni wrocławskiego trolla, hejtera i pomawiacza są już policzone, tylko on jeszcze o tym nie wie.

Tam w komentarzu jest napisane kto trolił?

nic dziwnego, że brak ci części mózgu Kukurowski jeśli przez pierwsze miesiące wisiałeś w kondomie za oknem.

Odpowiedź godna magistra UWr i autora 5 książek rocznie?
Popraw grzywkę

Chciałeś nie karmić trolla lwóweckiego a sam z nim dyskutujesz :)

Wychodzisz z założenia że trollowi lwóweckiemu wolno wyzywać ludzi i posługiwać się cudzymi tożsamościami a bronić się przed psychopatą już nikomu nie wolno? Tym bardziej że redakcje popierają jego trollowanie dla klikalności. Nasze lokalne redakcje widać jeszcze nie rozumieją że skończą tak samo jak Rynek Kolejowy gdzie troll lwówecki został ostatnim komentatorem i nikt poważny już tam nie zagląda.

Znowu gadasz sam ze sobą, psychopato z Wsiocławia? Nie masz co robić w sobotę? Nikt tu nie bierze na serio twoich wypocin ze 100 nicków.

Zablokujcie komentowanie notoryczny syf przez zjeba z wsiocławia pod 45 artykulami o kolei jest odrazajaca

Właśnie! Kiedy w końcu pociągniecie do odpowiedzialności karnej tego obłąkańca z Wrocławia co wypisuje hejty o Lwówku pod każdym artykułem o kolei. Ten człowiek być może jest psychicznie chory i może trzeba mu pomóc.

Dokładnie. Znowu Paweł Kukurowski alias "Leuthen", bezrobotny historyk z Wrocławia robi szambo z dyskusji obrażając inne osoby pod różnymi nickami. Czy nj24 nie może zablokować tego gowniarza? Czy wszystkie dyskusje pod artykułami o kolei na Dolnym Śląsku, muszą tak wyglądać? Jak nie kłóci się jak szczeniak z innymi na forach historycznych to robi rynsztok w dyskusjach o kolei...

Szanowna Redakcjo, rozumiem ze nie bierzecie odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Ale czy nie zależy Państwu na właściwym wizerunku? Czy nie ma moderatora który zadbałby o merytoryczny aspekt forum? Coraz trudniej czyta mi się komentarze wrocławskiego bydła pod artykułami, niestety niewiele z nich jest wartościowymi opiniami... Jakby przyjechali z zabużańskiego PGR-u. Dobrego wekendu życzę.

Przepraszam za głupoty mojego syna Pawła wypisywane na Lwówek na łamach Gazety Wrocławskiej i tego portalu oraz obrażanie i zniesławianie Szymona Wrzesińskiego na różnych portalach. Nie wziął po prostu leków, a wtedy ujawnia się jego druga tożsamość deebila.

Pięć filarów Nowego Ładu:
1. Delegalizacja PiS, określenie PiS jako zorganizowanej grupy przestępczej o orientacji bolszewicko - faszystowskiej, zakaz zgromadzeń zwolenników PiS i propagowania znaków i symboli PiS jak komunistycznych i hitlerowskich, pod karą więzienia;
2. Aresztowanie i osadzenie w więzieniu przywódców formacji PiS;
3. Unieważnienie jednym dekretem wszelkich zmian prawnych i ustawowych wprowadzonych przez formację PiS;
4. Likwidacja CAŁEGO majątku przywódców PiS i ich rodzin oraz ludzi związanych z PiS a zajmujących lukratywne stanowiska w spółkach skarbu państwa, jednak z gwarancją by pokrzywdzeni mogli dochodzić swoich praw przed sądami;
5. Przeprosiny skierowane do Europy i świata za zamęt opóźniający rozwój cywilizacji a stanowiące drogę do przywrócenia utraconej na dziesięciolecia wiarygodności Polski

Hahahahahahahahahahahaha.... Określenie war iat to dla ciebie komplement.....

Linia z Jeleniej Góry do Lwówka Śląskiego do niedawna była najwolniejszą linią kolejową z pociągami w całej Unii Europejskiej! Pociągi wlekły się tam 10 km/h. Co zrobiły Koleje Dolnośląskie z tym problemem? Całkowicie zlikwidowały pociągi zamiast wyremontować tory! Podejście do kolei gorsze niż w Afryce Równikowej.

Cała Polska śmieje się z Dolnego Śląska.

Najciekawsze będzie jak obejrzymy w kinie MI:7 i okaże się, że nikt nie wysadził żadnego mostu a kasa dla Norwegów wpłynęła. Miałeś chamie zloty róg .......

Tiaaa... Tak jak podczas kręcenia scen do Mission Impossible 3 wysadzono w powietrze i zbombardowano most przez zatokę Chesapeake w Stanach Zjednoczonych a w innej części filmowcy wysadzili w powietrze Kreml. Cała góԝnoburza została nakręcona przez niejakiego Rachwalskiego, całkiem przypadkowo do niedawna ultrasa PO w Wałbrzychu (zwolniony w czerwcu z Aquazdroju za brak wyników ekonomicznych), całkiem przypadkowo byłego prezesa KD. O jego zasługach dla ratowania mostu w czasach, gdy miał na to wpływ i możliwości - dzieje milczą.

Tylko ludzie niesprawni umysłowo, otumanieni przez Orydzyka, KK i kupieni za kolejne "pińset" mogą uwierzyć w te banialuki. Po tylu PiSsowskich kłamstwach, oszustwach, matactwach, zniszczeniu wolności i praw kobiet, rozwaleniu demokracji, praworządności i trójpodziału władzy, stworzeniu Obajtkowego imperium, lewych pieniądzach dla radyja, tysiącach wirtualnych respiratorów, bombach w tupolewie itd itd itd (książkę by napisać można a i tak wszystkich draństw PiSu sie nie wymieni) - normalny człowiek oszukać się nie da.

Wam polaczki marzą sie wielkie Niemcy? Ha-ha-ha.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.