Podejrzany o płacenie fałszywymi banknotami. Rozpoznajesz go?

Podejrzany o płacenie fałszywymi banknotami. Rozpoznajesz go?

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia, skontaktuj się z policją. Mężczyzna ten podejrzewany jest o wprowadzenie do obrotu fałszywych pieniędzy w różnych sklepach w Jeleniej Górze.

Policjanci prowadzą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze w sprawie wprowadzania do obrotu fałszywych pieniędzy, o które podejrzewany jest mężczyzna widoczny na zdjęciu.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny bądź posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, ul. Armii Krajowej 22 osobiście lub telefonicznie pod numer 47 873 1325 lub na numer alarmowy policji 112.

Komentarze (8)

Kto i dlaczego pozwolił nieumundurowanym tituszkom policjantom wmieszać się w tłum i bić kogo popadnie teleskopowymi pałkami. Czy użycie takiej siły było uzasadnione, czy ktoś jedynie dał upust swojej nadwyżce adrenaliny. No i czy aby na pewno byli to policjanci, a nie na przykład samozwańczy obrońcy wiary i obyczajów, do których hitler Kaczyński niedawno kierował swoje apele. A moze to tituszki podesłane hitlerowi Kaczyńskiemu przez Putina?
Brak wyjaśnień, szybkich i stanowczych, to tylko krok do tego, by na ulicach polskich miast zaczęło dochodzić do rękoczynów, bijatyk i siłowego przekonywania innych do własnych racji.

Kwestią czasu jest sytuacja mordowania na ulicy kobiet przez bandytów w kominiarkach udających milicję.

Gdyby publicznie powiesił portret Zbawcy Narodu na szubienicy - został by, w sekundę namierzony, skuty, osadzony i osądzony na kilka lat - z wiktem i opierunkiem na koszt podatnika! A tak, niech ktoś pomoże Policji - podrabianie pieniędzy, coraz mniej wartych - żaden interes i szkodliwość...

Hitler Kaczynski jest psychopatyczną kupą strachu. Kupmy lalki i wbijajmy codziennie setki tysięcy igieł w tę kukłę "bez żadnego trybu". Bądźmy jego zajadłymi przeciwnikami! Zdecydowanie przeciwstawmy się w ten sposób dalszemu poniewieraniu przez niego ludzi i podżeganiu do nienawiści.

Alkoholik Kamiński na mownicy sejmowej i słowa z sali plenarnej do niego "czy jesteś trzeźwy alkoholiku"?

Tak.w narodowo socjalistycznym pisbolszewickim państwie hitlera Kaczyńskiego ministrem od bezpieki jest skazany przestępca i czynny alkoholik Kamiński.

Milicja wykonuje rozkazy przestępcy i czynnego alkoholika.

Na stronie @michalszczerba prośba posła o pomoc w ustaleniu tożsamości bandziora tituszki (na podstawie zamieszczonego zdjecia) rzekomo z milicji bez oznakowania, bijacego w tlumie kobiety stalowym batonem.

Michał Szczerba
@MichalSzczerba
·
17 min
Eksperci policyjni informują, że nieoznakowane osoby uważane powszechnie za tajniaków używali wczoraj pałek teleskopowych rożnego rodzaju, co może sugerować, że nie należały one do ich służbowego wyposażenia, a były prywatne. Jeśli to się potwierdzi, ich użycie jest przestępstwem

Oczywiście, masz świadomość swojej choroby psychicznej...

Dwóch łysych się spotkało

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.