Podwójne morderstwo w Bolesławcu - aktualizacja

Podwójne morderstwo w Bolesławcu - aktualizacja

Młodą kobietę i kilkuletnie dziecko zamordowano dziś w nocy (piątek, 22 lutego) w Bolesławcu. Sprawca został postrzelony przez interweniujących policjantów, bo z nożem rzucił się na funkcjonariuszy.

Tragedia rozegrała się nad ranem, miedzy godziną 4 a 5, w bloku przy ul. Kilińskiego. Według nieoficjalnych informacji policja została wezwana do awantury domowej. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, przed budynkiem znaleźli leżącego chłopca w wieku przedszkolnym z ranami ciętymi. Prawdopodobnie został wyrzucony przez okno. Dziecko zmarło. W budynku, na klatce schodowej leżała kolejna ofiara, około 30-letnia kobieta z ranami kłutymi. Próbowano ją reanimować, ale kobieta zmarła.
Fakt podwójnego morderstwa potwierdził rzecznik Prokuratury Okręgowej Tomasz Czułowski, który informował też o postrzeleniu sprawcy.

aktualizacja

Uzyskaliśmy oficjalne informacje od prokuratora Czułowskiego o zbrodni w Bolesławcu, które potwierdzają wcześniej podany przebieg wydarzeń i uszczegóławiają go.
Jak wynika z dotychczasowych ustaleń prokuratury i policji dziś nad ranem w mieszkaniu w bloku przy ul. Kilińskiego w Bolesławcu z nieustalonych na razie przyczyn 32-letni Sebastian R. zaatakował nożem swoją partnerkę i syna, zadając im wiele obrażeń. Kobiecie udało się wybiec z mieszkania, ale sprawca pobiegł za nią i na klatce schodowej nadal zadawał ciosy nożem. Halasy obudziły jednego z sąsiadów, który zawiadomił policję. Zabójca uciekł do mieszkania. Przybyli na miejsce funkcjonariusze znaleźli nie dającą znaków życia kobietę. Kiedy chcieli wejść do mieszkania sprawca zaatakował ich. Policjant strzelił, trafiając mężczyznę w brzuch.
Po chwili, obok bloku, znaleziono zwłoki 3,5-letniego Filipa R. Dziecko zostało wyrzucone z okna II piętra. Sekcja zwłok obu ofiar, która ustali przyczynę śmierci, zostanie przeprowadzona w poniedziałek.
Zabójca trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zostanie zbadany na obecność alkoholu i narkotyków. Natychmiast, gdy to będzie możliwe kierująca postępowaniem bolesławiecka prokuratura postawi mu zarzuty podejrzenia o podwójne zabójstwo.
 

Komentarze (9)

Szkoda, że tylko postrzelony. Teraz leczenie a później odpoczywanie w ciepłej celi na nasz koszt. Wyrwać chwasta!

Raczej nie wiesz co piszesz. Jeżeli trafi pod celę, to będzie pierdział dwuotworowo. A jeżeli zjedzie na ochronki, to będzie musiał mieć oczy dookoła d***, a i tak gdzieś przypadkiem dostanie kuksańca w powiekę.

Raczej ty nie wiesz co piszesz, bo te historyjki o gwałceniu i napiętnowaniu w więzieniach to raczej możesz sobie wsadzić między bajki, tak się nie dzieje niestety.

Powiedz to Tomaszowi Komendzie.

Kolejny psychol i zwyrodnialec jakich pełno pęta się po świecie. Ale jak komuś wygodnie to POwie,że to morderstwo na tle POlitycznym...

Kolejny psychol i zwyrodnialec jakich pełno pęta się po świecie. Ale jak komuś wygodnie to POwie,że to morderstwo na tle POlitycznym...

I po co konwencja antyprzemocowa?? Dalej chrońmy katów. Gościu już miał wyrok za znęcanie...teraz za zabójstwo. Ale u nas ważne zeby rodzina była pełna...nawet jak skrajnie patologiczna...

POtrzebni są normalni sędziowie. Jak NRF wchłonął NRD to 80% niemieckich POKOmunistycznych sędziów zostało wykopanych. A u nas co? Środowisko miało się oczyścić, a okazało się, że jest to państwo w państwie.

Facet zostanie zbadany przez psychiatrów aby ocenić czy odpowiada za swoje czyny. Wg mnie opinia zaważy na wyroku bo może częściowo zdjąć z niego odpowiedzialność. Wyrok wg mnie od 12 lat w górę go czeka. Ale nawet jak będzie dożywocie to nie znaczy że nie wyjdzie w końcu

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.