Pogoda zaszkodziła kowarskiej „Wyspie”

Pogoda zaszkodziła kowarskiej „Wyspie”

Mimo zapowiedzi, że kowarska „Wyspa”, ośrodek rekreacyjny z gastronomią, ruszy w lipcu, w tym malowniczym zakątku miasteczka wciąż trwają prace budowlane. Inwestor i władze miasta liczą, że z uroków „Wyspy” będzie można korzystać w końcówce sierpnia. Nawet jeśli tak się stanie, to bardzo zmieni rokowania biznesowe dla przedsięwzięcia w tym roku. 

Postęp w pracach na „Wyspie” jest widoczny. Plaża z parasolami, mała architektura, lokal na palach. Niewiele brakuje do końca, a jednak lipcowy termin okazał się nierealny. Skąd opóźnienie w inwestycji? - Powodem były deszcze, które mieliśmy w ostatnich tygodniach. W takich warunkach nie można było wykonywać prac ciężkim sprzętem, on po prostu tonął – mówi Elżbieta Zakrzewska, burmistrz Kowar. Inwestor liczy, że ośrodek ruszy do końca sierpnia. Teraz niecka będzie napełniana wodą. Akwen zasilany z trzech strumieni będzie się napełniał do dwóch tygodni.


Przypomnijmy, że po latach kiedy „Wyspa” popadała w ruinę w końcu ośrodek wydzierżawił na 30 lat prywatny inwestor, właścicielka dużego gospodarstwa rolnego. Inwestycja pochłonie ponad 1 mln zł. Na kowarską plażę trafi 2500 ton piasku – warstwa piasku będzie miała grubość 0,5 m. Na wodzie zakotwiczy statek, a do dyspozycji gości będą rowery wodne i kajaki. 

wts.jpg

Komentarze (10)

Trzymam kciuki za tą inwestycje!!! Jedyna dobra inwestycja w Kowarach od lat!! A tak to dziadostwo panie!!!

Świetna inwestycja. Pogratulować

Niech robią ile trzeba, wygląda to imponująco, a widać,że pracują nawet jak się idzie w niedzielę na spacer- może o tym napiszcie, że pracują w pocie czoła a nie zachowujecie się jak najgorszej maści plotkarski portal a potem sami będziecie chcieli tam chodzić

tam poznałam mojego męża :) 30 lat temu. Oby coś w naszych Kowarach w końcu się udało. Wygląda super

Super pomysł, świetna inwestycja, to będzie rewelacyjne miejsce i do tego jedyne takie w regionie! Niestety na pogodę nikt wpływu nie ma, ale na pewno warto poczekać chwilkę dłużej, żeby móc cieszyć się wszystkimi atrakcjami, których na Wyspie na pewno nie zabraknie. Ja juz czekam w blokach startowych i biegnę na Wyspę jak tylko zostanie otwarta :)

Artykuł o niczym. Chyba tylko ukierunkowany na kliknięcia, bo widać, że redaktor nie zadał sobie trudu skontaktować się z inwestorem. Zero informacji. Dobrze, ze wszystkie informacje podają na swoim instagramie @wy.spa, gdzie widać, ze otwarcie lada moment. Nie mogę się doczekać! Pomysł super!

Świetna inwestycja, czekamy z niecierpliwością bo zdecydowanie jest na co. Trzymamy kciuki ❤️

I znów elżbieta wpiernicza się w prace innych, robi tak żeby wszyscy myśleli że jest taka skuteczna. A ja pytam : ile kosztowała odprawa emerytalna kolegi z mswia którego zatrudniła w magistracie w Kowarach. Pytam dalej: ilu znajomych w Kowarach zatrudniła elżbieta? Ktoś coś?

Nie pajacuj. Dlaczego ciebie nie zatrudniła? Boś mniej niż zero.

uchuchuch pozdrwiam Anne Kowalską, w intenetach nic nie ginie uuuuuhuuuu

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.