Pół godziny za darmo

Pół godziny za darmo

Dobra wiadomość dla mieszkańców a przede wszystkim, dla turystów odwiedzających Karpacz. Na parkingach w centrum miasta będzie można parkować za darmo.

Darmowe będzie pierwsze pół godziny postoju na parkingach w centrum przy ul. Łącznej, Parkowej oraz Konstytucji 3 Maja (za tunelem). Można z tego przywileju skorzystać jedynie raz dziennie, dlatego kierowcy muszą pobrać darmowy bilet i umieścić go za przednią szybą samochodu.

Komentarze (5)

A co w prywatnym miescie PO-PSL-SLD czyli Jeleniej Gorze. CH-J D-PA I KAMIENI K-PA. Obiecanli cacanki i po sztabie zlota. Oj Dikodemy Dyzmy.

CH-J i D-PA to twoja PISowska K-PA.
A widz z dala się nie WP-A.

Piszą o bzdetach, a co z osobami które czekają dziesięciolecia na własny kąt? Gdy tymczasem mieszkanie które wykupiła na własność sekretarz miasta,to byłemu lokatorowi przyznano inne bez procedur i oczekiwania? To dopiero POwiazane interesy, w myśl zasady że: równo to nie znaczy sprawiedliwie.

Co to znaczy czekają na własny kąt ? To można jeszcze dostać jakieś mieszkanie za free ? Ja musiałem wykazać zdolność kredytową i zadłużyć się na pół życia, bo do głowy mi nawet nie przyszło, że można dostać mieszkanie.

Dobry pomysł , starczy czasu na zakupy w biedronce .

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.