Policja kusi chętnych

Policja kusi chętnych

Dzień otwartych drzwi – to nowa propozycja, która ma przyciągnąć chętnych do pracy w policji. Funkcjonariusze chcą pokazać, jak działa komenda.

Taki dzień otwarty odbędzie się w środę (14 marca) w godz. 10. - 15. w siedzibie policji przy ul. Nowowiejskiej w Jeleniej Górze. Będzie można porozmawiać z funkcjonariuszami wydziału ruchu drogowego, prewencji, wydziału kryminalnego.

Kierownictwo w ten sposób chce zachęcić młodych ludzi do wstąpienia do tej służby. Nie jest bowiem tajemnicą, że od kilku lat niemal ciągle są wakaty. Przyjęcia do służby odbywają się praktycznie w trybie ciągłym. W styczniu dolnośląski komendant wojewódzki przyjął 13 osób, ale potrzeby wciąż są duże. Inna rzecz, że nie każdy nadaje się do tej służby. Trzeba mieć co najmniej średnie wykształcenie, zdać test sprawnościowy i przejść badania psychologiczne.
 

Komentarze (21)

Hwdp

Jutro diabeł czarne vs wojny wróg policji

Jeśli zapłaty 100 milion zł lub warto więcej bo szkoda grzech lub drewno ważne symbol

Ja sam prawo ręką krew moc dusza diabeł czarne uwagi pokonał wojny zabije rodzina mąż i i dzieci wszystko policji ale mi podobny 100 milion czy warto więcej

nie wiem co ćpasz ale odstaw to natychmiast

Nigdy przenigdy nie chciałbym pracować z "tymi ludżmi",nawet za 7 tyś zł.

,, za moic czasow ,kazdy sie bal tam chodzic,bo byla Milicja

Dziękuję jutro sam policji do zobaczenia

Prezent biedny pieniądze milion dla policji

ha ha ha - kusić to trzeba mieć czym... Otwartymi drzwiami się raczej nie skusi - może bym się lepiej kręcił nabór jak za ukończenie kursu by 10K dali premki

Do policji się nie idzie po pieniądze. Całe szczęście, że nie ma tam kandydatów, którzy do tej roboty idą po kasę. To jest służba, a nie kariera dla młodych biznesmenów.

Całe szczęście, że jest taki julek, który jest najmądrzejszy. Dzieci w klasie (nie piszę "koledzy", bo takich nie miałeś) miały z ciebie codziennie niezły ubaw, prawda? Teraz leczysz traumę i kompleksy. Powiem tak: tego się nie wyleczy, zrób coś dobrego dla społeczeństwo i idź się powieś.

Może i nie idzie się po pieniądze, ale narażaj zdrowie i życie dla pensji, którą równie dobrze mógłbyś uzyskać za biurkiem, tylko po to, by jakiś biuras potem pisał, jak to mu źle, że ktoś jego głupotę nagrodził mandatem. Średnio to na motywację wpływa.

jutro w porzadku 10 godz ide do policji ale nie boję się samiło. moje tajemnice skarb wał sie

mnie milicja zawsze czule biła po pustej głowie jak wrociłem na ziemie odzyskane

Jeżeli tak będą szukać to mogą zatrudnić patologię . Przyczyna jest prosta ;policja staję się POLITYCZNA .

Widzę ze prakuje bez mózgów do pracy w milicji. Bo policja to tylko nazwa, takie służby istnieją w krajach demokratycznych

dzieki ide do policji o 10 dzis ok

"Trzeba mieć co najmniej średnie wykształcenie, zdać test sprawnościowy i przejść badania psychologiczne" moj Reksio spełnia te wymogi tylko gorzej z badaniami psychologicznymi bo po sposzczeniu ze smyczy moze obsikac trawnik komendantowi i roze

Ale dno osiągnęli komentujący,chyba dlatego że są anonimowi.

Ale jeszcze spod spodu słychać stukanie - to Mieszkaniec JG!
ps. leczysz sobie kompleksiki, podpisując się od wielkiej litery?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.