Policja odholowała mu auto, ukradł drugie

Policja odholowała mu auto, ukradł drugie

Nie miał jak wrócić w nocy do domu, więc włamał się do zaparkowanego samochodu. Chwile przedtem policjanci odholowali jego samochód, który prowadził bez wymaganych uprawnień.

Policjanci z Kowar zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o kradzież pojazdu.

Po ustaleniu okoliczności tego zdarzenia okazało się, że kilka godzin wcześniej funkcjonariusze zatrzymali tego samego mężczyznę do kontroli drogowej kierującego osobowym audi. W trakcie sprawdzenia w systemach policyjnych okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. W związku z tym, jego auto zostało odholowane na parking.

Mężczyzna ukradł inny samochód zaparkowany na jednej z ulic w Kowarach, gdyż jak twierdził, nie miał czym wrócić do domu. Auto następnie porzucił na parkingu przed miejscowością, w której mieszka.


Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów. Za przestępstwo krótkotrwałego użycia pojazdu, 26-latkowi grozić może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.


 

Komentarze (2)

Trzeba Mu przyznać, że sposób radzenia sobie w trudnej sytuacji, jest na poziomie troglodyty...

A co, jeśli takich troglodytów jest więcej? Urodzony w r.1994. Niektórym z tego pokolenia już w szkole wszystko się należało. Nauczyciel nie miał nic do powiedzenia, bo przychodził tatuś albo mamusia i grozili zwolnieniem pedagoga z pracy... "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie" /J. Zamoyski/

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.