Policjanci czujni nawet na spacerze

Fot. KPP w Jeleniej Górze

Spacerujące po Zabobrzu małżeństwo policjantów nie straciło czujności nawet w czasie tak relaksacyjnej czynności. Wypatrzyli volkswagena, którego – jak im się wydawało – prowadziła kobieta z zakazem kierowania pojazdami. Podejrzenie okazało się zasadne.

- Policjant w czasie wolnym, będąc na spacerze wraz z żoną, również policjantką zauważyli pojazd marki VW, który poruszał się z dużą prędkością. Kierowała nim kobieta, która najprawdopodobniej nie posiadała uprawnień. Znali ją z wcześniejszych interwencji. Powiadomili patrol, a ten zatrzymał ją do kontroli drogowej i potwierdził podejrzenia funkcjonariuszy – relacjonuje oficer prasowa jeleniogórskiej policji, Edyta Bagrowska. - Okazało się, że 26-letnia mieszkanka powiatu jeleniogórskiego ma orzeczony zakaz kierowania pojazdami do 3 lipca 2021 roku i prowadziła pomimo decyzji starosty jeleniogórskiego o cofnięciu uprawnień. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że kobieta nie pierwszy raz lekceważy zakaz sądowy. W tej sytuacji auto jej zostało odholowane na parking.
 

Komentarze (12)

Pies jest psem 24 na dobę. :-)

Nadal obowiązuje: "Czuj Duch - "!

zabije Twoje dziecko to zmienisz zdanie...

Grozisz mi, patolu?!

Bardziej ci zagrażają takie osoby, które "serdecznie tam" mają dotyczące ich wyroki sądów. A zakazu prowadzenia pojazdów też przecież za krzywy uśmiech nie dostała, tylko za łamanie przepisów.

Staremu chyba chodziło o poziom wypowiedzi poprzednika - od małej litery i bez polskich znaków - można to odczytać, jako groźbę - "zabiję". Wystarczy szanować innych czytelników i pisać zrozumiale. A riposta starego bardzo dobra.

kolejny przykład braku profesjonalizmu osób przekazujących informację mediom. Małżeństw policyjnych jeszcze z prewencji jest ? No nazwiska nie podano, ale identyfikacja osób jest banalna. Dobrze że to dotyczy może niezbyt wielkiego przestępstwa choć społecznie szkodliwego, ale nie wiadomo czy powiązania z chuliganka ta osoba nie ma. Przecież wiele było przypadków rozbijania szyb w autach policjantów i itp. A to prywatnie było i komendy nie dotyczy... ale przyczynić się do takim ujawnianiem można. Nie lepiej było napisać, że policjant lub policjantka powiadomił w czasie wolnym o zauważonym przestępcy? Policjantów wielu a małżeństw policyjnych... Raz zwracano już na to uwagę, myślę że do trzech razy sztuka, bo przy poważniejszych grupach przestępczych i poszukiwanych ich członkach takie stwierdzenie to niepotrzebne stresy dla sygnalizatorów. A swoja droga gratuluje postawy, dzięki temu nie doszło może do kolejnej śmierci na drodze

brawo policja

Co to za menel zminusował?

Brawo dla policjantów.

Pies to pies.

A patol to patol

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.