Policyjne roszady

fot. policja

Przed kilkoma dniami zmienili się komendanci Komend Powiatowych Policji w Lubaniu i Bolesławcu. Roszady spowodowało odejście na emeryturę dotychczasowego szefa bolesławieckich policjantów młodszego inspektora Dariusza Borskiego.

Obowiązki komendanta KPP w Bolesławcu objął inspektor Norbert Kurenda, który wcześniej był komendantem powiatowym w Lubaniu. Obowiązki N. Kurendy w Lubaniu przejął nadkomisarz Przemysław Rudzik, dotąd dotychczasowy I zastępca komendanta w tej jednostce.
Za dotychczasową służbę odchodzącym policjantom dziękował i nowe obowiązki awansowanym funkcjonariuszom powierzał komendant wojewódzki policji nadinspektor Tomasz Trawiński.

policja (800x739).jpg
policja2.JPG
policja3.jpg
policja4.jpg

Komentarze (6)

psy do budy

Najgorsze są właśnie takie wiejskie kundle, które zawsze szczekają na wszystkich i na wszystko. Pewnie dlatego tak tu ujadasz?

Cisza!!! Siad!!!! To my was pakujemy za kratki, nie odwrotnie!

Dziwi mnie co może zrobić policjant mieszkający w małej wiosce w śródowisku gdzie ma zapanować ład i spokój.Jak doprowadzić złodzieja sąsiada , kolege z ławy szkolnej.Kuzyna czy kogoś z rodziny .Przeciez to już korupcja.

Ktos kto pisze psy do budy jest matołem.Nie dostał się do Policji i ma teraz żal.Na matkę i ojca powyzywaj to tez musza byc albo pedałami albo rodzeństwem że takiego smiecia urodzili.

Ty się dostałeś. To widać.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.