Poruszająca akcja na FB i niezwykła zrzutka. Na kury

Poruszająca akcja na FB i niezwykła zrzutka. Na kury

Niesamowity rozgłos zyskała zrzutka,którą zorganizował pan Wojciech dla pana Janka, swojego sąsiada, mieszkańca wsi Modrzewie koło Wlenia. Panu Jankowi ukradziono 28  pięciotygodniowych kurek. Cieszył się nimi jak dziecko.  Hodował je, by poprawić sobie życie. Mieć pieniądze na jedzenie i inne potrzeby. Po udostępnieniu postu na FB przez między innymi Krystynę Jandę i Magdę Umer, posypały się wpłaty.

"Człowieka który legalnie pracuje, codziennie dojeżdżając po 20 km do pracy na skuterze, rowerem czy też autobusem za najniższą krajową, okradziono z kurek na które jak sam twierdzi "nazbierał" aby poprawiły mu byt! Podłość ludzka nie zna granic złodziei nie ruszyło nawet to, że ten człowiek mieszka sam w środku lasu bez drogi dojazdowej i prądu!" - opisał 7 kwietnia pan Wojciech sytuację sąsiada.

Na pomoc ruszyli mieszkańcy wsi oraz internauci. "Potrzeb jest dużo, ale najważniejsze, aby pan Janek odzyskał uśmiech po utracie kurek. A może uda uzbierać się na przyzwoity kurnik" - ma nadzieję pomysłodawca.

Mieszkańcy okolic Wlenia, Janówka, Rząsnika i Czernicy poproszeni są o pomoc w namierzeniu złodziei. Bo skoro raz ukradli, mogą powrócić, gdy kurki zostaną odkupione. Internauci zadeklarowali także, że pomogą panu Jankowi, kupując inne potrzebne mu rzeczy. "Kwota przekroczyła już znacznie straty ( zebrano do tej pory ponad 5 tys złotych), a za resztę myślę że można : Kupić starsze kurki, takie które już się będą nieść. Wyremontować lub postawić nowy kurnik. Zrobić ogrodzenie dla kur. A widząc tempo i hojność wpłat może starczy na coś więcej aby poprawić byt temu panu" - dziękował pan Wojciech ofiarodawcom.

Komentarze (8)

Handlarz bronią nie zapłacił VAT za respiratory widmo. Ministerstwo Zdrowia nie przejęło się tym.

Mróz Machałek gdzie jest 200 milionów? Gdzie są respiratory?

Przeszkadza Ci oborniku oddychanie prostym dziobem?

Ten PiS już się kupy nie trzyma.Banda cyganów.

Ciebie też okradają kibicu chyba że jesteś na etacie

Co by było gdyby ktoś zorganizował zbiórkę pieniędzy na odnalezienie tego bolszewika? Można go przecież odszukać i wywlec zza tego internetowego parawanu na światło dzienne, tak żeby stał się realną osobą publiczną, żeby wszyscy go poznali i docenili jego działania w realnym życiu na każdym kroku, w każdej sytuacji, w każdym możliwym miejscu. Myślę że wtedy żałowałby tego co robi do końca jego plugawych dni. Ja z chęcią wplacę na ten cel 10k.

Najważniejsza metoda stara jak świat mówi---NIE RUSZAJ GÓWNA BO BĘDZIE ŚMIERDZIEĆ. A co do tych mitycznych melionów to on oddał wszystko i zapłacił 12 milionów odszkodowania. To był kolega Sławomira Nowaka i Donalda z mafii PO-PSL-SLD.

A VET nie zapłacił bo oddał wszystkie pieniądze. Gdyby rządziła mafia PO-PSL-SLD-AMBER GOLD to by nic nie oddawał a jeszcze został by odznaczony medalem Orła Białego.Takie wtedy były standarty MAFIJNE. Sami się odznaczali.

Upewnijcie sie ze kurki nie pójdą do pani Doroty
http

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.