Poszukiwany listem gończym wpadł w Ustce

KMP Jelenia Góra

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym za rozbój. Od około roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Został on zatrzymany w jednym z mieszkań w Ustce. Był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat i 3 miesięcy. Mężczyzna nie unikanie odpowiedzialności. Zostanie przekazany do Aresztu Śledczego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę pozbawienia wolności - informuje podisnspektor Edyta Bagrowska.

22 kwietnia br. policjanci Zespołu Poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 36-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego.

36-latek poszukiwany był  na podstawie listu gończego  wydanego przez Sąd Rejonowy w Koszalinie.  Miał on do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat i 3 miesięcy. Poszukiwania prowadzili policjanci z Zespołu Poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Prowadząc w tej sprawie czynności uzyskali informację, że mężczyzna najprawdopodobniej ukrywa się na terenie województwa pomorskiego. Dalsze czynności pozwoliły na ustalenie miejsca, w którym ukrywał się on przed wymiarem sprawiedliwości. Okazało się, że najprawdopodobniej przebywa w jednym z mieszkań w Ustce. Jeleniogórscy policjanci o pomoc w jego zatrzymaniu poprosili funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Wspólne działania pozwoliły na jego zatrzymanie dzisiaj rano w wytypowanym mieszkaniu. Mężczyzna zostanie umieszczony w Areszcie Śledczym, w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.