Potrącenie na Groszowej

Potrącenie na Groszowej

Do szpitala trafił 21-letni Kamil, którego wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu Korczaka i Groszowej potrąciła taksówka. Kierowca i poszkodowany wzajemnie obarczają się winą za to zdarzenie, a rodzina dziewczyny potrąconego chłopaka ma żal do policji za sposób przeprowadzenia interwencji.

Poszkodowany chłopak twierdzi, że był już niemal po drugiej stronie jezdni, gdy potrącił go samochód, z kolei kierowca twierdzi, że przechodzień wbiegł mu pod auto.

- Z powodu takich rozbieżności zdań oraz ze względu na to, że kierowca taksówki jest byłym policjantem, skierowaliśmy sprawę do rozpatrzenia przez sąd – informuje nadkom. Edyta Bagrowska, rzeczniczka jeleniogórskiej policji.

Tymczasem Justyna Pietrukaniec, matka przyjaciółki poszkodowanego w wypadku chłopaka opowiada, że zbulwersowała ja reakcja policjantów obecnych na miejscu zdarzenia, gdy chciała dowiedziec się o stan Kamila.

- Gdy doszliśmy na miejsce, Kamil był w karetce. Podeszłam i chciałam zapytać tylko, co mu się stało, czy jest przytomny. A policjant zachował się arogancko, kazał nam odejść. Mówił na „ty” także do mojego męża. A mąż miał ze sobą puszkę piwa, która dopiero co kupił w sklepie, ale nie był wypity. Na to pani policjantka powiedziała do niego, że może trafić na „dołek” albo dostać mandat. Nie rozumiem, dlaczego nas tak potraktowano, chcieliśmy się tylko dowiedzieć o stan Kamila – opowiada kobieta.

- Jeśli ci państwo uważają, że reakcja policjantów nie była właściwa, jeśli czują się w jakikolwiek sposób źle potraktowani powinni złożyć pisemną skargę do komendanta miejskiego. Sprawa na pewno będzie wyjaśniona – dodaje nadkom. E. Bagrowska.

Niedługo po zdarzeniu poszkodowany w zdarzeniu 21-latek odzyskał przytomność. Jego obrażenia nie są poważne.

Komentarze (18)

PIES PSU UCHA NIE URWIE

Nie mogą rozstać się z puszką piwa. Do autobusu z piwem, do kibla z piwem, do wypadku z piwem. Mutacja jakaś? Rozeschnie się jeden z drugim jak nie będzie miał ze sobą puszki?

..Pani-Nadkomisarz na pewno jest ROZSADNA kobieta..Powinna ukarac obu MEZCZYZN !.

smierdzisz!! pójdziesz ty!!

ulica groszowa nie sąsiaduje z ulica Korczaka wiec to jest nie możliwe aby ten wypadek odbył się na skrzyżowaniu groszowej z Korczaka. jeżeli już to groszowa z Kasprowicza

Wolę chodzić z puszką piwa niż ze szpitalną kaczką jak Ty :lol:

zgadzam się -nie Korczaka tylko KASPROWICZA - ale niewątpliwie obie ulice zaczynają się literką "K" i stąd pomyłka -prawda Droga Redakcjo JELONKI :lol:

Jedni i drudzy są siebie warci. Przypuszczam, że zarówno chłopak jak i taksiarz BARDZO się spieszyli i OBAJ się nawzajem nie zauważyli. Wniosek: należy zlikwidować niedobre skrzyżowanie.

..do - [~Jacek.K..]..A moze zostawic SKRZYZOWANIE..a "zlikwidowac" tych niedobrych..MEZCZYZN ??.

Ulica Groszowa ma skrzyżowanie z ulicą Kasprowicza na jednym swoim końcu, a z ul.Korczaka na swoim drugim końcu.

Do Piipi: Może akurat CI DWAJ nie byli tacy najgorsi... Znam paru znacznie mniej przydatnych dla społeczeństwa i myślę że Ty też ich znasz.

..do - [~Jacek.K..]..Kogo masz na mysli ?.Takich MEZCZYZN jest wiecej..

Do Piipi: Naturalnie myślałem o rodzimych "POLITYKACH", którzy szkodzą społeczeństwu i państwu w każdy możliwy sposób. Nie znam nikogo, komu są oni do czegokolwiek potrzebni. Politykami są zaś głównie dlatego, że do niczego się nie nadają oprócz...

..do - [~Jacek.K..]..Masz racje,ale politycy maja przynajmniej..NIEPIJACYCH kierowcow..

Do Piipi: No tego nie wiedziałem. Pewnie żartujesz, Piipi.
Ja myślę, że kierowcy polityków są POD SPECJALNĄ OCHRONĄ. POLITYCY=SZKODNICY.

..do - [~Jacek.K..]..Masz na mysli WSZYSTKICH politykow,czy tylko..politykow-MEZCZYZN ??.

Do Piipi: Myślę, że kobiety nigdy nie są politykami na serio. To przecież zabawa dla "prawdziwych" mężczyzn, takich jak na przykład Ziobro, Kaczyński czy Cymański; nie wspominając o Palikotach czy Niesiołowskich. I ci wszyscy - pożal się Boże - nieudacznicy i karykatury ludzkie mają NAMI rządzić? Jakim prawem? Niedoczekanie!

..do - [~Jacek.K..]..Masz racje,ale moze najwyzszy czas "wymienic" ich..na KOBIETY ??.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.