Powrót pedofila

Powrót pedofila

Skazany za molestowanie przybranej córki i znęcanie się nad żoną Stanisław W. w styczniu wyjdzie na wolność. Ofiary nie chcą go znać. Boją się. Starania o wymeldowanie go z domu okazały się bezskuteczne. Urzędnicy rozkładają ręce: takie jest prawo.

Mała wieś w gminie Mirsk w powiecie lwóweckim. Jadwiga z córką, wnukiem i wnuczką mieszka w niedużym domu przy bocznej ulicy. Córka dojeżdża do pracy w Świeradowie Zdroju, wnuczka i wnuczek jeszcze się uczą.

- Nie wyobrażam sobie, by on tu wrócił! - mówi pani Jadwiga. Twierdzi, że choć zięć siedzi w więzieniu, to poprzez pośredników dochodzą do niej jego groźby.

- Że się z nami policzy, że spali... - opowiada.

Lata spokoju

Krysia (córka pani Jadwigi) i Staszek zaczęli być razem 15 lat temu. Krysia była już wtedy matką – Ania miała roczek (imiona zmienione).

Początkowo wszystko układało się poprawnie. Wszyscy mieszkali razem. Żył jeszcze wtedy mąż pani Jadwigi. Staszek pracował, utrzymywał rodzinę. Po około pięciu latach życia w konkubinacie Staszek i Krysia pobrali się. Po roku małżeństwa urodził im się syn.

Bo nie było obiadu

- Sytuacja zmieniła się na gorsze po śmierci mojego męża. Staszek zaczął pić – wspomina Jadwiga.

Zięć nadal jednak pracował i utrzymywał rodzinę. Relacje małżeńskie były fatalne. Awantury wybuchały, na przykład, z powodu braku obiadu. Nawet z takim mężczyzną trudno jednak się rozstać, gdy się nie pracuje i ma się dwoje dzieci.

Krystyna nie wytrzymała dopiero wtedy, gdy podczas jednej z kłótni jej córce (wówczas 14-letniej) wyrwało się coś o molestowaniu. Krystyna od razu poleciała na policję.

- Wszystko działo się bardzo szybko, w ciągu kilku godzin – opowiada Jadwiga. - Zięć został aresztowany. Wnuczkę przesłuchiwał psycholog.

Dotykał i całował

Okazało się, że Ania była molestowana przez Staszka od około dwóch lat.

Cały artykuł w najnowszych „Nowinach Jeleniogórskich” nr 45/09.

Komentarze (20)

Urzędnicy zajęci są ochroną gangsterów, zwykły obywatel nie ma szans w POlsce....

co to za prawo w którym oprawca po latach katowania i molestowania dziewczynki wraca do domu. W jakim my Państwie żyjemy, Jak prawo chroni osoby pokrzywdzone, jak to możliwe że kat wraca do swoich ofiar... Zdarzy się tragedia i kto za to odpowie... a na pewno się zdarzy... ten człowiek po latach spędzonych w więzieniu zmienił się w jeszcze gorszego potwora..

Nie mogę w to uwierzyć ... ile jeszcze tragedii ma się zdarzyć by zmieniono prawo.. takie osoby powinny mieć dożywotni zakaz zbliżania się do dzieci i do osób które skrzywdziły.. !!!! JAKIE MY MAMY PRAWO , JAKIE PAŃSTWO, JAKĄ BIUROKRACJĘ....Jakich polityków ... co oni teraz zrobią, maja się wyprowadzić czy żyć z poczuciem strachu w jednym domu z katem...

Sędzia skazany za przekupstwo ma zakaz wykonywania zawodu na kilka lat, tak samo zresztą jak i pijany lekarz szkodzący pacjentom. Nieresocjalizowany pedofil także musi mieć możliwość skrzywdzenia po raz kolejny. Bo to takie państwo, kraj dla bandytów i złych ludzi. A ty - nadstaw drugi policzek.

.. u księdza ma jeszcze szansę !

Pipii jak nie wiesz co pisać,to nie pisz wcale.Dramat tych biednych kobiet.A takiego potwora się wypuszcza,żeby powtórzył sprawę sprzed lat.Nieprawdopodobne.

ja mam pytanie jaka jest szansa zablokowanoia komentarzy piipi jeszcze nie zdazylo sie aby ta osoba napisala cos madrego i z sensem odnosnie artykulu, a wszystkie jej komentarze sa obrazliwe i z reguly nie na temat

Jakie to szczęście, że pozostałe komentarze pod różnymi artykułami są niezwykle wprost mądre oraz jak najbardziej na temat. A osoby piszące posty są istnymi barankami i uosobieniem łagodności. Z tego powodu na forum rozkwita nam istna kraina szczęśliwości i w związku z tym wszyscy pójdziecie prosto do nieba. Amen.

..a co ja takiego napisałam,ze obraziłam Ciebie ?
~Słowa z mojego komentarza są ..JASNE ! ~Co nie umiesz czytac ?
~Napisałam w moim komentarzu: .."u księdza ma jeszcze szansę !"
..a co oznacza,ze ten przestępca jest zabłąkaną owieczką i tylko ksiądz moze *mu
wskazac kierunek na prawidłową drogę !

.. nie obrazaj mnie ! ~PA*piipi

JASNE ALE POTEM ODDAJ 77 RAZY :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ZAMORDOWAĆ KATA POLECAM ARSZENIK :evil:
A CO DO PRAWA TO NAPRAWDĘ JEST TU WIELE DO ZROBIENIA

CZYM RÓŻNI SIĘ POLITYK OD GANGSTERA?
TO BYŁO PYTANIE RETORYCZNE
tylko że to nie tylko POlska PISska...z.o.o.

to jest wielki problem nasz wymiar sprawiedliwości chroni te k***y w pudle a ich ofiary pozostawił na lodzie

do dzieci i uzasadni swój wniosek jego skłonnościami do molestowania małych dziewczynek. A jej córka Krysia niech wystąpi do Sądu o pozbawienie go władzy rodzicielskiej i także zakaz zbliżania się do dzieci. W ten sposób, pomimo , że jest tam zameldowany nie będzie mógł mieszkać w domu pani Jadwigi. Niech PEDOFIL idzie do Schroniska dla bezdomnych, tam nie ma małych dziewczynek. A Bezdomni poradzą sobie z nim.

o jego eksmisję? Nie może go wymeldować, zle przeczież może wystąpić so Sądu o jego eksmisję. A wyrok skazujący za molestowanie dziewczynki jest wystarczającym argumentem, żeby GADA eksmitować. Jakby to zrobiła Pani Jadwiga od razu, to już nie miałby gdzie wracać. Ale nie jest za póżno, nadal może go eksmitować, ma atut w ręku.

:s

Nadal to mogą zrobić,

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.