Pożegnanie tragicznie zmarłej Sary

fot. Łukasz Płocki

Tłumy jeleniogórzan pożegnały dziś (5 stycznia) na nowym cmentarzu przy ul. Sudeckiej Sarę, czyli pierwszą z ofiar tragicznego wypadku, do jakiego doszło w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia przy ul. Sobieskiego.

W ostatniej drodze 14 – letniej Sarze oprócz najbliższych towarzyszyli jej szkolni koledzy z Gimnazjum nr 4, nauczyciele, znajomi oraz jeleniogórzanie poruszeni tragedią jaka rozegrała się w sylwestrową noc. Nie zabrakło też przedstawicieli władz miasta.
Pogrzeb drugiej z dziewcząt, 16 – letniej Marysi odbędzie się w najbliższą sobotę 7 stycznia. O godzinie 13.00 w kościele pw. św. Judy Tadeusza w Jeleniej Górze – Czarnym rozpocznie się żałobna msza święta. Po niej spod bramy głównej nowego cmentarza przy ul. Sudeckiej wyruszy kondukt pogrzebowy.


Szanując wolę rodziny tragicznie zmarłej Sary, wyrażoną podczas ceremonii nie zamieszczamy galerii zdjęć z pogrzebu.

Komentarze (12)

Najbliższa sobota to 7 stycznia.

w sobotę 07 stycznia

Po co ta kamera wśród rodziny i ludzi, których serca były pełne rozpaczy i smutku? Żenada nj24. Żenada! Niezadobrze to wyszło. Kondolencje dla rodziny.

To zobacz, ile zdjęć "natrzaskała" Jel...a. Tu jest tylko jedno zdjęcie, skromne z wymazanym nazwiskiem zmarłej. Krótka i zwięzła informacja i tak powinny zachowywać się media, uszanowując wolę rodziny zmarłej, a nie, jak hieny.

TYLKO SERCE MATKI WIE JEKI TO BÓL!!!! BOŻE TO TYLKO DZIECKO CZEMU MUSIAŁO ODEJŚĆ !!!WSPÓŁCZUJE RODZICOM!!!

Jpk | 5 stycznia, 2017 - 21:02 daj juz sobie na wstzrymanie.

dlaczego ten wasz bóg pozwolił na to?
jaki sens mają wasze modlitwy, co one wam dają?
niech mi ktoś wyjaśni bo nie rozumiem.

dorośniesz to może zrozumiesz

Co wy tu pieprzycie w tej gazecie, jakiej zmarłej??? Umrzeć to można w domu w pościeli a ta dziewczyna została zabita lub ew. zamordowana przez pijanego ukraińca.

Każdy człowiek, który traci życie w wyniku zabójstwa, morderstwa, tragicznego wypadku z udziałem samochodu itp. okolicznościach umiera.

Gazety zawsze musza zrobić sobie jakieś efektywne wejście. Ludzie, dajcie spokój już temu wszystkiemu. Może jeszcze relacja na żywo z pogrzebu będzie? Żenada.

Efektowne wejście to zrobiła sobie Jel..ka. 31 Zdjęć i zero szacunku dla rodziny zmarłej, która nie życzyła sobie zdjęć, no ale u konkurencji nie liczy się czyjaś wola :/

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.