Prezydent Duda dziś odwiedzi Lwówek Śląski

Fot.KPRM

Dzisiaj o 19.15 na pl. Wolności we Lwówku Śląskim gościł będzie prezydent RP Andrzej Duda.

- Pan prezydent obiecał, że odwiedzi wszystkie powiaty i realizuje tę zapowiedź. W naszym okręgu wyborczym zostały jeszcze tylko dwa miasta. Właśnie Lwówek Śl. I Głogów – usłyszeliśmy od Krzysztofa Mroza, senatora Prawa i Sprawiedliwości. W Głogowie Andrzej Duda rozpocznie wizytę (godz. 16.00) od złożenia kwiatów pod Pomnikiem Dzieci Głogowskich, a potem spotka się z mieszkańcami. Trzy godziny później polityk spotka się z mieszkańcami Lwówka Śl. - Prezydent wygłosi przemówienie, potem będzie można porozmawiać z prezydentem, zrobić sobie zdjęcia – zapowiada senator Mróz.

Komentarze (37)

kto? prezydent czyj

Prezydent powinien zabrać głos ws poseł Marzeny Machałek.

Powinien wytłumaczyć nam dlaczego w ostatnich miesiącach ukazały się bardzo negatywne artykuły o poseł Marzenie Machałek.
Przykładowo na portalu fakt.pl w dniu 19 lutego 2019 r.ukazał się artykuł: "Wiceminister z PiS patronką śmieciowej ośmiornicy?!".

To co robisz to jest bezdyskusyjnie choroba psychiczna...

Do PAP.
Wiemy kto za PAP kryje się. Duże zaskoczenie.

Marzena Machałek to najgorszy poseł w naszym regionie. Taka jest prawda.

Twój prezydent to Putin.

Ten miły pan z Warszawy nie miał jaj, by zawetować totalnie nieprzemyślaną ustawę o IPN czym naraził Polskę na katastrofę w stosunkach z Izraelem i USA. I nie pomoże tu spóźnione trąbienie, jak to Polacy strasznie kochają Żydów... Zawetował za to ustawę o sądach - czym spalił się w swojej własnej partii. Niestety Andrzej Duda to nie jest bezstronny arbiter, który zasypuje podziały. Bo w Polsce nie rządzi premier czy prezydent, ale emeryt z łupieżem i kotem na kolanach.

Ten prezydent chociaż nie skacze po fotelach jak Komorowski.

Nie nabierze mnie na abym głosował na Niego .

Jasne, twój idealny kandydat jest na poziomie Bronka.

Krew z krwi, kość z kości ,ten sam chleb jedliśmy , tym samym powietrzem krakowskim oddychaliśmy , taką samą biedę mieliśmy jak Jego Ojciec i zapomniał o pracujących ludziach.

Prezydent+ (też na nasz koszt)

Na nasz koszt były obwoźne sesje Kopaczowej za rządów PO-PSL, razem z meblami i tysiącami osób. Bardziej kosztownych wizyt żaden rząd nie wymyślił.

Tak naprawdę każda podróż rządowa jest kosztowna, toak jak latanie przez obecną i poprzednia władzę samolotami gdzie tylko się da, czy jak była premier od broszek remontowanie sobie drogi do domu, czy zmianę kursu pociągów by zatrzymywały sie w jej wsi

Wielką kulturą popisali się wczoraj posłowie pisu w Brukseli .Będzie rozrywka przez 5 lat .Wstyd na cały Świat.

Tęskno za popisami komorowskiego???

Była minister edukacji wykazała się wielką kulturą osobistą , taktem i intelektem. Jak takie coś mogło uczyć w szkole i wychowywać młodzież.

Łubu dubu, niech nam żyje prezydent klubu. :)

Po drodze do nas będzie się uczył. Bo on się uczy cały czas.

Twój bronisław ani się nie nauczył ani nie uczył....

rzyg

I wylała się cała banda trolli PO-wskich. No tak , jedyna wasza rozrywka, możecie trochę pojęczeć w komentarzach.

Nie żeby coś, ale nie tylko sojusznicy po mają problem z pis.(bo wiesz ale jest więcej niż dwie partie w Polsce i tak wiem że są one największymi partiami, ale to juz wina społeczeństwa, że tak jest) Z resztą sojusznicy pis mają taką samą rozrywkę jak napisałeś tylko, żę w odwrotną stronę ;)

Przyjedzie, powie jak tu mają ładnie i jak można polepszyć jakość życia, zapominając, że mówią to wszyscy politycy którzy tu przyjeżdżają i jak wszyscy zaraz po opuszczeniu miasteczka zapominają o jego istnieniu.

...anżej - 100% pogardy, 0% szacunku...

To nie dziwi. Dla takich jak ty prezydent który dobrze reprezentuje swój kraj jest godny pogardy. Dla ciebie idealny był nieszkodliwy błazen komorowski....

...najgorszy prezydent ever...każdy byłby lepszy...dno i wodorosty

żeby tylko kolumna samochodów uważała na DLW i tym podobne, wjeżdżają na dzikie tereny, g****o żeby limuzyna tego pana znowu jakiegoś dzwona miała.

[quote=hmmm]żeby tylko kolumna samochodów uważała na DLW i tym podobne, wjeżdżają na dzikie tereny, g****o żeby limuzyna tego pana znowu jakiegoś dzwona miała.[/quote]

cenzura ocenzurowała słowo "G ł u p i o"

Pewnie strażnik żyrandola Bronek Niemota był super!

W Brukseli dali się ograć jak dzieci we mgle. Timermans nie miał żadnych szans bo socjalista w amoku pinokio poparł niemke ale jaja

Nie ubliżajcie ,a przypominajcie prawdę.Po złamaniu konstytucji ,profesorowie prawa ,u których pan prezydent doktoryzował się ,wytknęli tą hąńbę.I jak ma z tym żyć, wierny sługa prezesa ?Jak można spokojnie spotykać się z suwerenem ,mając za sobą np. ułaskawieniE niewinnych ,bo ktoś tak zażyczył?ITP.

W ostatnich latach Polacy bardziej wstydzili się tylko L. Kaczyńskiego. Tamten ludzi do furii doprowadzał,dziadków też. Bronek był tylko upośledzony.

PAP bo ci zylka peknie

Zaraz im tam pomnik jakiś wsadzi.

Zaczęły się wyścigi, który ma dłuższy nos?
MM czy PAD?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.