Prezydent RP przyjedzie do Kamiennej Góry

Fot. Kancelaria Prezydenta

Prezydent Andrzej Duda wybiera się na spotkanie z mieszkańcami naszego regionu. Odbędzie się ono już w najbliższy poniedziałek (12 marca) w Kamiennej Górze.

Program wizyty zawiera w zasadzie jeden punkt – spotkanie głowy państwa z mieszkańcami, przewidziane jest też oficjalne wystąpienie. Rozpocznie się ono o godz. 17. na Placu Wolności (centrum miasta).

Komentarze (38)

Podajcie, o której godzinie przyjazd i wyjazd, byśmy zdążyli uciec z drogi BOR-owikom ;)

Zgadza się ;) i znowu jakiś spóźniony biedak z seicento, co będzie miał peszka znaleźć się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie będzie ciągany przez lata po sądach... Ale za to jakieś kolejne małoletnie półnagie gimnastyczki będą być może miały okazję zabłysnąć - swoimi pośladkami- przed tzw. "vipami".

...na ch...

czy aby na pewno już wszystkie wioski na Podkarpaciu zaliczył? i na wszystkich ludowych festiwalach kaszy i kapusty był? ..żeby tak pchać się na teren zachodni ...może będzie tutaj szukał syjonistów?

Czy będzie przewidziany występ małoletnich gimnastyczek?

Nie.Wystąpi za to młodociany balet ONR w różowych leginsach.

tęczowych

Trzeba go godnie przyjąć , ha, ha

Trzeba go godnie przyjąć , ha, ha

Trzeba go godnie przyjąć , ha, ha

do Karpacza.CałA tajemnica.A u nas dzień bez samochodu ,jeżeli wam życie miłe.

Adrian Juda w Karkonoszach? Przecież w Dolomitach jest więcej śniegu i lepsze nartostrady są.

Nie będę się "pastwił" nad Panem Prezydentem, ale BARDZO proszę by nie KRZYCZAŁ! Krzyk nie dodaje żadną miarą powagi, ani wzniosłości wygłaszanej perory...

no to trzeba KG zaorac.

- Kosciol w Kamiennej Gorze odnowiony,maja tam porzadnego Ksiedza Proboszcza,a wiec wszystko gra

emerycie Katoliku - ty od małego jesteś taki g*****, czy od kolan??? Daj se siana!

Sęk w tym, że "internauta" o nicku "emeryt Katolik+" miał swoje święto w dniu 8 marca.;)

,,Prezydent Andrzej Duda to Dobry Polak i pokazal w ostatnim czwartkowym przemowieniu swoje czlowieczenstwo i przekazujac,ze mozna postapic inaczej - godnie.Poprosil wypedzonych Zydow,by wybaczyli Polakom ten akt hanby

Nie Polakom, ale komunistom, którzy tak rozporządzili, tj. Gomułce i innym członkom aparatu partyjnego, którzy przejmując władzę chcieli się pozbyć poprzednich członków Biura Politycznego, a przy okazji wypędzili zwykłych Żydów, którzy nic nikomu nie zawinili. To nie Polacy wypędzali Żydów, ale władze komunistyczne narzucone przez Sowietów. I Prezydent przepraszał za czyny wyrządzone przez tamto państwo, a nie obecne władze. Prezydent zachował się godnie, jak na męża stanu przystało.

,,polacy spalili zywcem swoich sasiadow,niewinnych Zydow

Rodzicow mojego wujka w czasie II Rzeczypospolitej chciano wyslac na Madagaskar,tak rzad polski chcial sie pozbyc niewygodnych sasiadow- Zydow

I co, pojechali na ten Madagaskar? Przed wojną wielu Żydów zajmowało się głównie filmem i aktorstwem, pracowało przy produkcji filmów i dobrze się mieli, nikt ich na Madagaskar nie wysłał, mogli jeździć wszędzie, gdzie sami chcieli, np. Michał Waszyński, Ina Benita, Konrad Tom, Michał Znicz, Seweryn Steinwurzel, Nora Ney, Diana Blumenfeld, Jerzy Jurandot, Michał Halicz, Marian Hemar, Kazimierz Krukowski, niektórzy byli poetami: Andrzej Włast, Jan Brzechwa, Julian Tuwim, Antoni Słonimski, kompozytorami, jak Władysław Szpilman, Henryk Wars, Bronisław Gimpel, Jakub Gimpel.

- do Pana Antonima,
Okrutna polityka Jozefa Becka bliskiego wspolpracownika Jozefa Pilsudskiego i jego rozmowy razem z Hitlerem w Berchtesgaden nie przyniosly rozkwitu tego planu.Nastapila
II wojna swiatowa i Polacy stali sie ofiarami,ale wczesniej wspolpracowali

Przed II wojną światową cała Europa przyjmowała Hitlera, nawet Stalin. Miał też sojuszników nawet w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Austrii, Włoszech, Japonii, a po wojnie niektóre Państwa współpracowały z Hitlerem, np. rząd Vichy we Francji, rząd Quislinga w Danii, a wiele państw zachowało neutralność, bo tak im było wygodnie, jak. np. Szwecja czy Szwajcaria. Beck nie przyjął żadnej z propozycji Hitlera, więc nie wycieraj sobie nim gęby. W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ POLSKA BYŁA JEDNYM Z NIEWIELU KRAJÓW NIE WSPÓŁPRACOWAŁY Z HITLEREM. Natomiast poddała się całkowicie z wielkim animuszem Austria, do której nikt, żaden Żyd, nie wysuwa obecnie żadnych żądań, ani nie oskarża o antysemityzm, za to Polaków, którzy ratowali Żydó w czasie wojny, za co groziło wymordowanie całej rodziny, jak w żadnym innym państwie w Europie, oskarża się obecnie o antysemityzm. A czep się Austrii, Włoszech czy Francji, gdzie ludność wydawała Żydów Niemcom, którzy wywozili ich do swoich NIEMIECKICH OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH (KONCENTRATIONSLAGERN) i tam ich mordowali. Taka jest prawda historyczna i tego nikt nie zmieni, bo to są fakty. A przypomnij sobie, jak w getcie zachowywał się Chaim Rumkowski i co robił w czasie wojny Abraham Gancwajch?

Oczywiście - w czasie wojny - niektóre Państwa współpracowały z Hitlerem.

- do Pana Antonima,.podsluchiwalam mojego Dziadka,gdy sluchal "Radio Maryja" i teraz wiem na pewno,ze Dyrektor Rydzyk nie lubi Zydow,a przeciez mamy XxI wiek,a nie czasy komunistow,

Dyrektor Rydzyk to nie cała Polska, a w w Warszawie na Muranowie jest Muzeum Historii Żydów w Polsce - Polin, które odwiedza dużo Polaków, więc gdyby nie lubili Żydów, to by je omijali, a budowali je również Polacy, więc to zaprzecza Twoim insynuacjom. Mają tam świetną restaurację i bar, gdzie można zjeść ich potrawy, są bardzo smaczne, mniam.

PRAWDZIWY POLAK to katolik,tak nam dopomoz Boze

Czy na tym placu jest pręgierz?

Bylam z moimi rodzicami i moim Dziadkiem w Kamiennej Gorze,niestety musze Pana rozczarowac,tam nie ma pregierza.Jest,natomiast w pewnej wiosce - Krzeszowie,ale to tylko 6 km.od Kamiennej Gory.Dlaczego pyta Pan o pregierz ?

A najważniejsze Czy będzie obecna w swoim ulubionym mieście Sz. Pani Minister Marzena M.... Wyborcy jej też przecież oczekują !! Jak chce wystartować w wyborach samorządowych na Prezydenta Kam. Góry to musi zrobić sobie selfie z Andrzejem

PO CO ? Jadu tu nie potrzebujemy.

Czy na placu w Kamiennej p.o. Prezydenta Pan Duda też będzie jazgotał?

On krzyczy nie jazgocze. Ciężkie dzieciństwo musiał mieć.

Kamienna Góra to brzmi dumnie, a nie jakaś Sarnia Góra! Pan Prezydent dobrze wybrał!

Po wizycie sir p.o prezydenta Andrzeja Dudy w Kamiena Góra zostanie ino Kamieni Kupa.

Czytam te komentarze i nie wierzę. Dno i brak słów...

Tak, osiągnęliśmy w Polsce dno - moze juz czas się od niego odbić!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.