Przeszarżował na Cieplickiej

Przeszarżował na Cieplickiej

Ryzykowna, zbyt szybka jazda 18-latka, kierującego toyotą, skończyła się na terenie przydrożnej posesji. Chłopak może mówić o szczęściu, bo nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj około 18.00 przy ul. Cieplickiej koło Osiedla Orle, na wysokości stacji paliw. Kierujący toyota nie dostosował prędkości do panujących warunków zjechał z drogi, ściął uliczną lampę, zniszczył ogrodzenie i wylądował na prywatnej posesji położonej kilkadziesiąt centymetrów poniżej poziomu jezdni. - Kierowca był trzeźwy, za spowodowanie kolizji dostał mandat w wysokości 300 zł – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka KMP w Jeleniej Górze. Wątpliwe, czy auto będzie nadawało się do naprawy. 

DSC_0133.jpg
DSC_0114.jpg
DSC_0115.jpg
DSC_0116.jpg
DSC_0125.jpg
DSC_0126.jpg
DSC_0132.jpg

Komentarze (27)

Mamusia się ucieszy. Selekcja naturalna.

Kolejny debilek za kierownicą.

Szczyl nie powinien po prostu dostać prawa jazdy. To kolejny argument za tym, żeby podnieść limit wieku od którego można starać się o uprawnienia.

"Niedostosowanie prędkości do panujących warunków" brzmi trywialnie i g****o w obliczu ścięcia latarni, przebicia się przez ogrodzenie i wrycia w czyjś ogródek. Największe szczęście to miał w tym, że chodnikiem akurat nikt nie szedł.

Przez takich właśnie debili podwyższane są składki na OC. Szkoda, że sobie tej g****ej głowy nie rozbił, może by go to coś nauczyło. Drugi raz powinien jebnąć konkretniej - do trupa.

Trzy stówki, to jak za przekroczenie o 40km/h :) Bez kosztów, normalnie!

A taka ładna Toyotka była, taka wychuchana jak widać. I tak to jest jak pierwszą potrzebą synka jest zrobienie prawa jazdy. Pewnie przesiadł się z jazdy wyścigowej na PC.

Jak to jest? Policjant z Cieplic w...olił mi 100 zł mandatu za włączone światła przeciwmgielne w słoneczny dzień. Tutaj gówniarz dostaje 300 zł za ewidentne przekroczenie prędkości i spowodowanie śmiertelnego zagrożenia, które mogło się skończyć tak jak w przypadku ukraińca który przy Aniluxie zabił dwie dziewczyny. W tym wypadku to policja jest na takim samym poziomie intelektu jak gówniarz, sprawca tego wypadku.

Tak, mogło się skończyć jak przy Aniluksie, a tu parę stówek mandat, jak za brak klaksonu.

Prokurator winien sprawdzić jak dostał prawo jazdy, bo kurs skończyć musiał niedawno! I czego go tam nauczyli? Skoro nie umie utrzymać auta na jezdni?

To niestety nie policjant, tylko nasze prawo. Policja jest tylko wykonawcą tego śmiesznego prawa, gdzie niejednokrotnie sami uważają je za niesprawiedliwe. Zauważmy, mocno uproszczając, że wielokrotnie policja łapie przestępców, zaś "prawo" ich wypuszcza.

Szczęście że nie było tam przypadkowego przechodnia,bo mógłby go ranić,zabić.

Tak szpanował że aż wyszpanował , szczęście w nieszczęściu ze nikt w tym momencie nie szedł, uważam zdecydowanie że powinni zwiększyć wiek na prawo jazdy, przez właśnie takich nieodpowiedzialnych gówniarzy dzieja się takie sytuacje na drogach, pozdrawiam całą wyniosła rodzinkę która własnej d*** nie widzą a cudzą chętnie zobaczą,

Następny Kewinek,Brajanek który jeszcze rok temu ssał mamusine sutki które teraz wyglądają jak wentyle od ''Jelcza''

Rodzina wyniosła prawda

Wczoraj o 18 -tej było jasno i sucho,warunki ok.

Wczoraj o 18 -tej było jasno i sucho,warunki ok.

teraz kolej na debila w czerwonym mustangu dj xx7777

Ten to już dostał nauczkę, ale zapewne będzie się w towarzystwie takich jak on sam - chwalił wyczynem, no chyba, że nie i jeszcze będą z niego ludzie...
Powtarzam, jak mantrę - do 25 roku życia, prawo jazdy na samochód do 1000cm3!

Nie powielaj bzdur stosowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe gdzie pojemność silnika decyduje o wysokości stawki. W dzisiejszych czasach silnik 1.0 może mieć grubo ponad 100 KM a stary Diesel 2.0 ledwo 65 KM.

W takim razie auto do 65KM do 25 roku życia!

Odebrał prawko I chcial pojechac szybciej niz na kursie I mu nie poszlo

Złomiarz już jedzie po złom. Ale powoli !.Może jeszcze da się wyklepać

prawo jazdy na 3 miesiące zabrać i grzywne większą.Chodze tam na tamę z dzieciakami.

Za tydzień Toyota będzie jak nowa. Pewna i niezawodna!

czy aby na pewno prawko od 18 lat to mądra rzecz

Naucz się szmaciarzu używać przecinków i kropek!

CZY TOYOTA JUŻ NAPRAWIONA? BO CHĘTNIE BYM ODKUPIŁ POMIMO, ŻE BITA HAHA

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.