Przewodniczący Jęcek i reszta Zarządu z absolutorium

Przewodniczący Jęcek i reszta Zarządu  z absolutorium

Radosław Jęcek,przewodniczący Związku Gmin Karkonoskich, oraz pozostali członkowie zarządu uzyskali absolutorium. Udzieliło go  Zgromadzenie ZG. Mimo zawirowań w ZGK, przewodniczący pozostanie zatem ten sam.

 

Nie ma żadnego zaskoczenia. Po pozytywnej opinii RIO oraz komisji rewizyjnej, działalność przewodniczącego oraz pozostałych czlonków Zarządu nie wzbudzała najmniejszych kontrowersji. Jak wiadomo, najgorętszym tematem w ZGK jest teraz „kowarexit”, jak dowcipnie nazywa się ewentualne wyjście ze związku największej gminy. W tej sprawie cały czas trwają rozmowy. Przewodniczący Jęcek do sytuacji podchodzi spokojnie. - Kowary sobie dadzą radę bez ZGK, ale i ZGK bez problemu będzie nadal funkcjonować bez Kowar. Szkoda by jednak było, gdyby doszło do takiej zmiany – ocenia. Podkreśla, że w całej dyskusji argumenty dotyczące wyjścia Kowar z ZGK sprowadzają się do relacji z Karkonoskim Centrum Gospodarki Odpadami, spółki należącej do związku. Tymczasem pozostaje jeszcze duża część aktywności promocyjnej, kulturalnej, którą prowadzi ZGK.

Komentarze (4)

Burmistrz Kowar Wiśniewska powinna zrezygnowań z funkcji burmistrza. Nie daje rady na tak odpowiedzialnym stanowisku.

Ja ci chyba wyraźnie zabroniłem odpalać komputer. Po tym, jak zachlapałeś klawiaturę oglądając treści dla dorosłych, zakazuję ci włączać peceta! Masz dopiero 12 lat, jesteś za mały na trzepanie kapucyna!

Tam się nic nie zmieni stagnacja od wielu lat ZGK tak było tak pozostanie amen.

Stagnacja w ZGK i bardzo dobrze. Polski rząd robi wystarczający cyrk.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.