Przybywa biletomatów

fot. MZK

Trzynaście nowych biletomatów stanęło na przystankach jeleniogórskiego MZK. 12 znajduje się na terenie miasta, jeden w Jeżowie Sudeckim - przy ośrodku zdrowia.

W Jeleniej Górze biletomaty ustawiono między innymi na przystankach: na Osiedlu Orle, przy Teatrze Norwida, na Podwalu, przy ul. Różyckiego („Rondo”) i ul. Elsnera (szpital). Obecnie w mieście jest już 19 biletomatów. Wszystkie wydają resztę w bilonie, można w nich płacić kartami płatniczymi, doładować elektroniczną portmonetkę, przenieść płatność dokonaną przez internet oraz doładować bilet miesięczny.
 

Komentarze (21)

A kiedy archaiczne parkomaty będą wydawać resztę?
Jelonka skansen....

Dostaniesz płatność kartą, bankomatu sobie szukaj gdzie indziej.

Szkoda, że na przystanku "Małcużyńskiego" nie ma ani biletomatu ani elektronicznej tablicy informacyjnej informującej o odjazdach autobusów w najbliższym czasie.

To nie będzie darmowej komunikacji?

Nie będzie taniej ani darmowej. Będzie jeszcze drożej i nie tylko komunikacja. Sorry taki kraj 500+ kosztuje

Akurat ceny biletów zależą od władz miejskich. Zmień leki

Ale ceny paliwa już nie.

Pisałem abyś zmienił leki. Raz nazywasz się Łucją, a innym razem Cezarym. A jeśli chodzi ceny paliwa to od kilku tygodni tanieje, więc po co te bzdury piszesz? Jak któreś z twoich wcieleń, czy to Łucja, czy Cezary będzie w stanie sprawdzić ceny paliwa za czasów PO-PSL i porównać je z cenami biletów to wtedy może dowiesz się , że było najdroższe paliwo jakie Polska widziała w swojej nowej historii. Dlaczego wtedy nie jęczałeś/łaś?

Jesteś szczochu pewien, że to ta sama osoba? To się nazywa schizofrenia. Zmień leki.

Ale to było normalne , że darmowej komunikacji nie będzie jak wygra Łoniak. Mało tego, ceny pójdą w górę i nie tylko biletów ale czynszów , wody i ścieków, opłat parkingowych i wielu innych rzeczy w mieście.

Wiesz co tak szeleści jak chodzisz? Słoma ci z butów wystaje...

U mnie nic nie szeleści dziecko. To zapewne u ciebie i dlatego znasz szelest słomy w butach.

"Lord" i "wystawa" - i ty twierdzisz, że ktoś występuje pod dwoma nickami? Zmień leki, szczochu.

Picusiu, nie hapnął cię ostatnio jakiś KOD-ziarz? Mam jakieś dziwne wrażenie , że wścieklizną plujesz. Idź na SOR bo jeszcze kogoś pogryziesz.

wlasnie cioto potwierdzasz ! jaki matoł

Jeden przystanek wcześniej kiepury jest biletomat i tablica To raptem około 300 m chyba nie jest tak źle

Dla Ciebie to raptem 300 m, ale gros pasażerów wsiada na przystanku "Małcużyńskiego", bo mieszka niedaleko. Zwłaszcza dla osób starszych taszczących zakupy to duże ułatwienie.

Biletomaty w autobusach są wadliwe, bo wrzucając monety często przerywa transakcję i zwraca bilon. Dotyk działa na chybił-trafił, zwłaszcza przycisk "płatność gotówką".

Widziałam, jak ludzie męczyli się z tym "ustrojstwem", a bilet dostali dopiero na następnym przystanku. Gdyby trafili na kontrolera, nie ma pewności, czy zdarzenie nie skończyłoby się nałożeniem mandatu?

A co z tego że jest biletomat na osiedlu Orlim skoro jeszcze nie działa. Żeby było wiadomo chociaż kiedy będzie działać bo puki co nie ma możliwości kupić w nim biletów

Po mi biletomat jak nie mam gdzie się schować przed deszczem na przystanku na ulicy Polnej?Po jednej stronie zabytkowy,pod którym można jeszcze bardziej zmoknąć.Po drugiej stronie przystanek pod chmurką.Wstyd panie prezesie.

Zanim coś napiszesz radzę się zorientować kto jest prezesem MZK no chyba że obwiniasz kaczke za brak nowej wiaty na jakimś zadupnym przystanku w Jeleniej Górze.

Miało być po co mi....

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.