Recydywista zaatakował kobietę

Fot. KMP Jelenia Góra

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój. Mężczyzna uderzył pokrzywdzoną, a następnie ją okradł. Jego łupem padła torebka wraz z zawartością portfela, dokumentów, telefonu komórkowego, karty bankomatowej oraz pieniędzy. Przestępstwa tego dopuścił się w warunkach, tzw. ”recydywy”. Teraz mężczyźnie grozić może nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój.
Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 19 sierpnia br. na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Napastnik zaatakował kobietę, która wchodziła do budynku. Uderzył ją w głowę, a następnie okradł. Jego łupem padła torebka z zawartością portfela, telefonu komórkowego, dokumentów, gotówki oraz karty płatniczej. Poniesione straty pokrzywdzona oszacowała na 700 zł.

Pokrzywdzona o zdarzeniu powiadomiła policję. Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie, na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 36-latka jako podejrzewanego o to przestępstwo. Okazało się, że to recydywista.
Za rozbój grozić mu może nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego dozór policyjny.

Komentarze (8)

macie resocjalizację - takim śmieciom powinne być ucinane ręce. Jedna na wysokości łokcia a z drugiej dłoń. I niech sobie radzi. Oczywiście bez żadnej renty i zasiłków.

Zabijanie,okaleczanie...to nie po katolicku,nawet okaleczanie bandyty,lepiej idź się za niego pomodlić.

Dla mnie najwłaściwszym wyrokiem byłoby obcinanie złodziejowi jednego palca po każdej udowodnionej kradzieży. Jeden straci jeden palec a drugi wszystkie dziesięć. I tak jest na utrzymaniu moim, prawdopodobnie twoim i wielu innych ludzi płacących podatki. Jednocześnie złodziej, to taki ktoś, kto w każdej chwili może stać się mordercą... jeżeli za mocno uderzy w czasie napadu, jeżeli właściciel się obudzi, jeżeli ktoś stanie się świadkiem kradzieży. A co do miłosierdzia ...mam je dla poszkodowanych. Więc może nie odpowiadam dokładnie tak jak sobie zakładałeś, to przepraszam. W zasadzie nie dyskutuję z antykatolikami, ale myślę, że na pewno w coś tam wierzysz np. mamonę. A tą tracisz na śmieci.

Sposob dzialania czlowieka jaskiniowego.

to ma być kara? 120 lat powinno być albo dobrowolna eutanazja, na co trzymać takich fajfusów...

śmieć

" Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego dozór policyjny".Policja ustaliła doprowadziła a Prokurator dał dozór dla recydywy.Gratulacje.

Dlaczego miejsce zdarzenia jest owiane tajemnicą? Ta informacja z uwagi na nasze bezpieczeństwo jest bardzo cenna.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.