Remis Karkonoszy z liderem IV ligi

Z mieszanymi uczuciami przyjęli sympatycy Karkonoszy sobotni wynik ich drużyny. Remis 1:1 z liderem IV ligi Apisem Jędrzychowice wstydu nie przynosi, jednak jeleniogórzanie w tym sezonie są wciąż bez zwycięstwa.

W pierwszej połowie jeleniogórzanie grali lepiej, ale to goście pierwsi zdobyli bramkę. W zamieszaniu pod bramką Oskara Wieliczki żaden z obrońców nie potrafił wybić piłki. Ta trafiła pod nogi Jakuba Chrzanowskiego, który lekkim strzałem znalazł drogę do bramki.

Jeleniogórzanie wyrównali kilkanaście minut później. Znakomitym podaniem w tzw. uliczkę popisał się Bartosz Poszelężny, a Daniel Gałach bez problemów pokonał bramkarza gości.
Jeleniogórzanie mieli jeszcze kilka sytuacji do zmiany rezultatu, ale albo nie trafiali w bramkę, albo dobrze ustawiony był Gawlik. W drugiej połowie przewaga należała do Apisu. Po strzale jednego z zawodników Apisu piłka trafiła w poprzeczkę i odbiła się tuż przed linią bramkową. Gola nie było. Wynik z pierwszej połowy utrzymał się do końca.

Karkonosze Jelenia Góra – Apis Jędrzychowice 1:1 (1:1)
bramki: Gałach 22' – Chrzanowski 10'