Reprezentantki „Jedenastki” najlepsze w pływaniu

Reprezentantki „Jedenastki” najlepsze w pływaniu

Żeńska reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze okazała się najlepsza w finale strefy jeleniogórskiej w pływaniu. W zawodach, które odbył się w Kamiennej Górze, dziewczęta ze stolicy Karkonoszy nie miały sobie równych.

Zawody odbyły się w dniach 5 i 6 lutego, brały w nich udział reprezentacje szkół podstawowych wyłonione w zawodach powiatowych: SP 3 Bogatynia, SP 2 z Kamiennej Góry, SP 1 z Kamiennej Góry, SP Oxpress z Bolesławca i SP 5 ze Zgorzelca.

Reprezentantki SP nr 11 z rocznika 2005 i młodsi w składzie: Martyna Gerus, Oliwia Górka, Kamila Hibner, Maja Jędruch, Greta Jośko, Amelia Szeluk, Weronika Wojtaczka, Agata Zapora oraz z rocznika 2002-2004 w składzie: Patrycja Dul, Dominika Książek, Natalia Stelmaszczyk, Monika Kopczyńska, Natalia Korecka, Wiktoria Szulczyńska, Amelia Kowaliszyn, Michalina Wojtas nie dali żadnych szans rywalkom z innych szkół, wygrywając pewnie w sztafecie a także zdobywając mnóstwo medali w konkurencjach indywidualnych. Większość reprezentantek „Jedenastki” to uczennice klas sportowych o profilu pływanie.

Rocznik 2007 i młodsi:
Martyna Gerus – I m-ce na 50m w stylu grzbietowym,
Maja Jędruch – I m-ce na 50m w stylu klasycznym,
Kamila Hibner – II m-ce na 50 m w stylu dowolnym,

Rocznik 2005 i młodsi:
Agata Zapora – I m-ce na 50m w stylu dowolnym,
Greta Jośko – I m-ce na 50m w stylu motylkowym,
Weronika Wojtaczka – I m-ce na 50m w stylu klasycznym,
Oliwia Górka – II m-ce na 50 w stylu grzbietowym

Rocznik 2002-2004
Wiktoria Szulczyńska – I m-ce na 50m w stylu grzbietowym,
Patrycja Dul – I m-ce na 100m w stylu grzbietowym
Dominika Książek – I m-ce na 100m w stylu dowolnym,
Natalia Stelmaszczyk – I m-ce na 50m w stylu motylkowym
Michalina Wojtas – I m-ce na 50m w stylu dowolnym,
Amelia Kowaliszyn – I m-ce na 50m w stylu klasycznym,

Klasyfikacja generalna w roczniku 2005 i młodsi:
1. SP 11 Jelenia Góra 163 pkt.
2. SP 3 Bogatynia 138 pkt.
3. SP 2 Kamienna Góra 137 pkt.
4. SP 1 Kamienna Góra 124 pkt.
5. SP Oxpress Bolesławiec 107 pkt.
6. SP 5 Zgorzelec 24 pkt.

Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP 11 Jelenia Góra i SP 3 Bogatynia

Klasyfikacja generalna w roczniku 2002-2004
1. SP 11 Jelenia Góra 160 pkt.
2. SGEE Kamienna Góra 138 pkt.
3. Gimnazjum Oxpress Bolesławiec 129 pkt.
4. Gimnazjum Osiecznica 114 pkt.
5. SP 1 Kamienna Góra 112 pkt.
6. SP 5 Zgorzelec 24 pkt.

Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP 11 Jelenia Góra i SGEE Kamienna Góra 

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.