Rozbój pod sklepem

Rozbój pod sklepem

Stali pod sklepem i zaczepiali ludzi. Jednego z nich pobili i okradli. Za rozbój grozi im do 12 lat więzienia. 

Dwaj mężczyźni (38 i 39 lat) wystawali pod jednym z jeleniogórskich sklepów, zagadywali do wychodzących, szukali „dofinansowania”. Z jednym z klientów sklepu wywiązała się ostra wymiana zdań, która zakończyła się wybuchem agresji. Podejrzani rzucili się na mężczyznę, pobili go, a potem zabrali dwa telefony komórkowe, które sam właściciel wycenił na łączną kwotę 1 tys. zł. Wezwana policja wysłuchała poszkodowanego, przeanalizowała monitoring i wkrótce sprawcy zostali zatrzymani. Bandyci nie mieli już przy sobie telefonów, trwają ustalenia, co się z nimi stało. Sąd Rejonowy na wniosek Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze zastosował wobec bandytów środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za rozbój grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. 

Komentarze (17)

Do kamieniołomów z gnojami albo do kopalni po takich nikt nie zapłacze!!!!

Która to ''Biedronka'' ? Przygotować się muszę na menelstwo..

System się sprawdził!

Łapać patoli i zamykać na dołku profilaktycznie, bo inaczej w tym mieście nigdy nie będzie czysto, ładnie i spokojnie...

Tylko patole śmiecą według Ciebie?Kiepski obserwator.

[quote=do obserwuję Was]Tylko patole śmiecą według Ciebie?[/quote]
Oj, to prawda, aż wstyd pisać, jak wielu tu śmieciarzy :/

ubiegłej nocy w niebo poleciało tysiące baloników-to było śmiecenie...

Oczywiście. Jak śmieci to patol, nawet pod krawatem!

Wczoraj pod Kauflandem stalo razem dwoch podejrzanych typow-zebrakow,moze to oni

Poskladalbym ich jak scyzoryki fusy jakies

tylko szczodry wpyerdool i garowanie

Pod Biedronką na wolności w JG stoi zawsze banda meneli - dziwię się szefostwu, że nie wywala ich spod sklepu. Uważają, że skoro to dziadowski sklep, to może stać pod nim dziadostwo?

Jelenia Góra jest bardzo niebezpiecznym miastem. Spacery późniejszym wieczorem po starówce to poważne ryzyko. Przypomnę, że niedawno w centrum JG został zaatakowany nożem mężczyzna, wcześniej zmarł człowiek pchnięty nożem w parku w JG... podobnych sytuacji było wiele. Prezydent JG poruszony tragedią z Gdańska, w czasie refleksji pomyśli o Jeleniej Górze? Chcemy tu spokojnie i bezpiecznie żyć.

W artykule nie jest napisane, że ten napad był w Jeleniej Górze. Więc nie pisz takich rzeczy o naszym bezpiecznym mieście.

Najpierw czytamy, następnie piszemy komentarz.
"Dwaj mężczyźni (38 i 39 lat) wystawali pod jednym z jeleniogórskich sklepów"... Nie dosyć, że pod jednym z jeleniogórskich, to jeszcze wystawali. Może i jestem analfabetą, ale sformułowanie "wystawali" brzmi jakoś dziwnie. Ze sklepu prędzej by wystawali... A może im coś wystawało, dlatego wystawali.

A gdzie to było? W Katowicach?

Na litość Boską! Informujecie o zdarzeniu, a miejsce zdarzenia utrzymujecie w tajemnicy! Przecież to ważna dla nas i naszego bezpieczeństwa informacja.

Nie ma też mowy o dobru śledztwa, bo sprawców przecież ujęto.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.