Roztańczony jubileusz wydawnictwa AD REM

Roztańczony jubileusz wydawnictwa AD REM

Nietypowo i oryginalnie, przez ponad cztery godziny, w jeleniogórskim Zdrojowym Teatrze Animacji świętowano 20-lecie Wydawnictwa – Poligrafii AD REM. Firma Reginy Chrześcijańskiej zdobyła szczególną pozycję w regionie. Wielokrotnie była nagradzana i wyróżniana za regionalne publikacje (razem blisko 600 tytułów) i za charytatywną, często dyskretną pomoc. AD REM ma zaufanie klientów, poważanie i rozpoznawalność.

Po multimedialnej prezentacji o historii firmy licznie zaproszeni goście obejrzeli spektakl - 45-minutową impresję malarsko - muzyczną „Droga” według scenariusza i choreografii oraz reżyserii Agaty Szmigrodzkiej. Wraz z nią i paniami z zespołu Hayat w tańcach flamenco i orientalnych i w efektownych, kolorowych kreacjach znakomicie zaprezentowała się... szefowa AD REM. Regina Chrześcijańska została wybrana Człowiekiem Roku 2017 „Nowin Jeleniogórskich”.

W części jubileuszowej nie zabrakło scenicznej rozmowy o książce Jaro Szczyżowskiego z autorką najnowszej publikacji „Góry, jakich świat nie widział” Sandry Nejranowskiej, z ilustracjami Andrzeja Boj Wojtowicza. Książkę za darmo otrzymał każdy gość, wielu prosiło autorkę o dedykację, autograf i wspólne zdjęcie. Po krótkim koncercie smyczkowym oklaskiwano, potem także w foyer, duet „Jak Amadeusz” - Urszulę i Andrzeja Gniewków. Miłą niespodzianką dla pracowników AD REM okazał się filmik z okolicznościowym i jak zawsze dowcipnym, wierszykiem nagrany wcześniej przez Kazimierza Pichlaka (przebywa w Afryce).

W najprzyjemniejszej części jubileuszowej uroczystości podziękowano kilkudziesięciu osobom, instytucjom i firmom. „Mieć komu dziękować – to kapitał, który powstaje z upływem czasu. Móc podziękować - to wartość dodana” - powiedziała Regina Chrześcijańska, która doskonale sprawdziła się też w nowej roli konferansjerki i prezenterki. Dyplomami, medalami, książkami, szklankami z sentencja, słodyczami i kwiatami wyróżniono panie zatrudnione w AD REM, Ewy: Liwandowską i Ogórek, Monikę Słupek, Sandrę Nejranowską i Beatę Leśniak, współpracowniczki, drukarzy i drukarnie, dystrybutorów książek, najlepszych klientów, autorów regionalnych, cennych publikacji, instytucje, firmy i ojców sukcesu AD REM. Tytuł Ojca Wydawniczego przyznano Romualdowi Witczakowi, Ojca Praktycznego Ryszardowi Damszowi, Ojca Gwarancyjnego Rafałowi Froni, Ojca Orędownika księdzu Józefowi Stecowi. Wyróżniono osoby, „które są z nami od początku, od ponad 20 lat”, Ivo Łaborewicza, Stanisława Firszta, Krzysztofa Sawickiego i Kubka – Mariana Matulę.

Złotymi medalami za wytrwałość i samodzielność wraz z portretami żony/matki pani Regina uhonorowała męża Marcina oraz synów Mateusza i Jakuba. Jubileuszową fetę zakończyło pozowanie do wspólnego zdjęcia. Potem świętowano szampanem i tortem, chwalono catering.

AD REM wydaje książki renomowanych autorów, ale i tych, którzy po prostu chcą się podzielić swoją twórczością – podkreśliła Regina Chrześcijańska. - Każda publikacja to wyjątkowa przygoda, satysfakcja i przyjemność. Dla autora i dla mnie.

Jubileusz AD REM (1).JPG
Jubileusz AD REM (2).JPG
Jubileusz AD REM (3).JPG
Jubileusz AD REM (4).JPG
Jubileusz AD REM (5).JPG
Jubileusz AD REM (6).JPG
Jubileusz AD REM (7).JPG
Jubileusz AD REM (8).JPG
Jubileusz AD REM (9).JPG
Jubileusz AD REM (10).JPG
Jubileusz AD REM (11).JPG
Jubileusz AD REM (12).JPG
Jubileusz AD REM (13).JPG
Jubileusz AD REM (14).JPG
Jubileusz AD REM (15).JPG
Jubileusz AD REM (16).JPG
Jubileusz AD REM (17).JPG
Jubileusz AD REM (18).JPG
Jubileusz AD REM (19).JPG
Jubileusz AD REM (20).JPG
Jubileusz AD REM (21).JPG
Jubileusz AD REM (22).JPG
Jubileusz AD REM (23).JPG
Jubileusz AD REM (24).JPG
Jubileusz AD REM (25).JPG
Jubileusz AD REM (26).JPG
Jubileusz AD REM (27).JPG
Jubileusz AD REM (28).JPG
Jubileusz AD REM (29).JPG
Jubileusz AD REM (30).JPG
Jubileusz AD REM (31).JPG
Jubileusz AD REM (32).JPG
Jubileusz AD REM (33).JPG
Jubileusz AD REM (34).JPG
Jubileusz AD REM (35).JPG
Jubileusz AD REM (36).JPG
Jubileusz AD REM (37).JPG
Jubileusz AD REM (38).JPG
Jubileusz AD REM (39).JPG
Jubileusz AD REM (40).JPG
Jubileusz AD REM (41).JPG
Jubileusz AD REM (42).JPG
Jubileusz AD REM (43).JPG
Jubileusz AD REM (44).JPG
Jubileusz AD REM (45).JPG
Jubileusz AD REM (46).JPG
Jubileusz AD REM (47).JPG
Jubileusz AD REM (48).JPG
Jubileusz AD REM (49).JPG
Jubileusz AD REM (50).JPG
Jubileusz AD REM (51).JPG
Jubileusz AD REM (52).JPG
Jubileusz AD REM (53).JPG
Jubileusz AD REM (54).JPG
Jubileusz AD REM (55).JPG
Jubileusz AD REM (56).JPG
Jubileusz AD REM (57).JPG
Jubileusz AD REM (58).JPG
Jubileusz AD REM (59).JPG
Jubileusz AD REM (60).JPG
Jubileusz AD REM (61).JPG
Jubileusz AD REM (62).JPG
Jubileusz AD REM (63).JPG

Komentarze (4)

Wielki szacunek dla Pani Reginy !!!

Gratulacje!

Gratulacje i pomyślności w dalszej działalności !!!!

...znam Reginę od wielu lat, to wyjątkowa osobowość...gratuluję jubileuszu i życzę nieustających sukcesów...do zobaczenia w maju...

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.