Rusza kwalifikcja wojskowa. Uwaga zmiana siedziby

Rusza kwalifikcja wojskowa. Uwaga zmiana siedziby

Nie w Osiedlowym Domu Kultury na Zabobrzu, jak to było w poprzednich latach, ale w Jeleniogórskim Centrum Kultury przy ulicy Bankowej w Jeleniej Górze, będzie odbywać się tegoroczna klasyfkacja wojskowa w powiecie karkonoskim. Rozpoczyna się 12 kwietna.

Kwalifikacja wojskowa odbywać się będzie w siedzibie Jeleniogórskiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze przy ul. Bankowej 28/30 (Uwaga: zmiana siedziby kwalifikacji wojskowej!) w od dnia 12 kwietnia do 2 czerwca, za wyjątkiem dni 28,29,30 kwietnia  oraz 1,2,3,4 maja.

Obowiązkowi stawienia się do kwalifikacji wojskowej w 2021 r. podlegają:

1. mężczyźni urodzeni w 2002 r.;

2. mężczyźni urodzeni w latach 1997—2001, którzy nie posiadają określonej kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej;

3. osoby urodzone w latach 2000-2001, które: a. zostały uznane przez powiatowe komisje lekarskie za czasowo niezdolne do czynnej służby wojskowej ze względu na stan zdrowia, jeżeli okres tej niezdolności upływa przed zakończeniem kwalifikacji wojskowej, b. zostały uznane przez powiatowe komisje lekarskie za czasowo niezdolne do czynnej służby wojskowej ze względu na stan zdrowia, jeżeli okres tej niezdolności upływa po zakończeniu kwalifikacji wojskowej, i złożyły, w trybie art. 28 ust. 4 i 4b ustawy z dnia 21 listopada 1967 r. o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej, wniosek o zmianę kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej przed zakończeniem kwalifikacji wojskowej;

4. kobiety urodzone w latach 1997–2002, posiadające kwalifikacje przydatne do czynnej służby wojskowej lub pobierające naukę w celu uzyskania tych kwalifikacji, które w roku szkolnym lub akademickim 2020/2021 kończą naukę w szkołach lub uczelniach medycznych i weterynaryjnych oraz na kierunkach psychologicznych albo będące studentkami lub absolwentkami szkół lub kierunków, o których mowa w § 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 kwietnia 2017 r. w sprawie wskazania grup kobiet poddawanych obowiązkowi stawienia się do kwalifikacji wojskowej (Dz. U. poz. 944);

5. osoby, które ukończyły 18 lat życia i zgłosiły się ochotniczo do kwalifikacji wojskowej do końca roku kalendarzowego, w którym kończą 24 lata życia, jeżeli nie posiadają określonej kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej. 

Wszelkich informacji sprawie terminów udziela przedstawiciel gminy, w której osoba jest zameldowana.

Komentarze (8)

Niedzielski obiecuje powrót do normalności. Narodowo socjalistyczna pisbolszewia otworzy w maju stoki narciarskie.
Nadprezydent który jak powszechnie wiadomo nie jest de@bill'em zatesknił za białym szaleństwem.
Transmisja na tiktaku wkrótce.

Niedzielski mówi że już wylądowali w Normandii. "Widać przełom w tej wojnie. "

Zatem przed nami 50 lat komuny za żelazną komuną. Narodowy socjalizm pisbolszewizm kulawego hitlera kałczyńskiego zacznie od likwidacji klasy średniej podnosząc radykalnie podatki, i tworząc nową Obajtkową elytę ****ow pisbolszewickich.

Patrząc na wydarzenia w Głogowie przypominam zbrodnię milicji z lat 80-tych.

Mordercy milicjanci którzy zabili Grzegorza Przemyka podnosili w sadzie że ten bestialsko bity upadł na wyglansowane milicyjne buty, obryzgując je własną krwią. Wzbudziło to furię milicjantów, dlatego tak zareagowali i skatowali powtórnie Grzegorza, doprowadzając go do śmierci.

Kiedy wróci obowiązkowa służba wojskowa? Nie pleniło by się jakieś "wojsko maryji czy rycerze chrystusa" ,Polska by nie brunatniała.

A kto zechce bronić BANANOWEJ republiki

NIKT świadomy i normalny.

Ślamazarne tempo szczepień, dramatyczna umieralność z powodu COVID-19, najprawdopodobniej znacznie zwiększona umieralność z powodu zaniedbania leczenia chorób onkologicznych i sercowo-naczyniowych, a inne, np. depopulację Polski, dopiero poznamy.

Reasumując, narodowo socjalistyczna pis.bolszewicka władza trwoniąca pieniądze na zbędne inwestycje, brnąca w kosztowną karbonizację, pieszcząca chciwych dyletantów i zwykłych oszustów z premedytacją odmawia organizacji sprawnego uodpornienia społeczeństwa przeciw epokowej pladze.

Prawnikom pozostawiam odpowiedź na pytanie, czy to błąd, czy zaniedbanie.

Czy świadome ludobójstwo w wykonaniu Kaczyńskiego i Moravitzkyego?

Sukces to przekop mierzei budowa kanału który trzeba ciągle odmulać czyli będą pieniądze dla kolesi ,syzyfowa praca, wystarczy jedna stara barka postawiona w poprzek i kicha.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.