Rusza strefa kibica w Karpaczu

Rusza strefa kibica w Karpaczu

Po raz pierwszy w historii polscy kibice będą mogli śledzić Zimowe Igrzyska Olimpijskie w specjalnych strefach kibica. Jedna z nich zostanie uruchomiona dzisiaj (czwartek, 8 lutego) w Karpaczu.

 

Strefy kibica na czas igrzysk w Pjongczang organizują Eurosport we współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim. Będą to specjalnie wydzielone obszary, w których miłośnicy sportów zimowych wspólnie będą mogli przeżywać olimpijskie emocje. Strefy zostaną uruchomione w dwóch miastach w Polsce: w Karpaczu (przy ul. Obrońców Pokoju 4) oraz w Wiśle. Będą otwarte codziennie, od 8 do 25 lutego w godz. 11.00 do 21.00. kibice obejrzą zawody na telebimie o powierzchni około 15 metrów kwadratowych. Każda z planowanych stref kibica pomieści do tysiąca osób. W organizację Strefy Kibica w Karpaczu aktywnie włączył się miejscowy urząd miasta a także Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

IMG_8604.JPG
IMG_8613.JPG
IMG_8624.JPG
IMG_8628.JPG
IMG_8631.JPG
IMG_8645.JPG
IMG_8653.JPG
IMG_8662.JPG
IMG_8664.JPG
IMG_8699.JPG
IMG_8704.JPG
IMG_8707.JPG
IMG_8710.JPG
IMG_8720.JPG

Komentarze (13)

Po ile piwo ?

Piwko cena atrakcyjna,5pln.

,, chyba bedzie rowniez tlumaczenie dla niemcow

Niemcy do Karpacza już nie przyjeżdżają. Starzy wymarli, młodzi wolą Kanary.

Skoro zawody będą odbywać się w nocy to po co strefa kibica skoro wyniki będą znane???

A kiedy ruszy nowy wyciąg na Kopę?

Tylko dlaczego znowu na stoku Stanka? Miasto nie ma swoich terenów? Za darmo napewno tam tego nie postawili!!! Skandal - nabijanie kasy radnemu - sprawa kwalifikuje się do CBA

Będzie gdzie opłakiwać sukcesy Polaków.

Pomysł fajny, ale nie rozumiem dlaczego realizowany tylko w Karpaczu i Wiśle?!

BRAWO KARPACZ!
Jak zawsze o Was głośno!
Gratulacje!

Nie ważne co i jak ważne że głośno mówią !

,, za moich czasow,gdy przyjechalem na Ziemie Odzyskane to karpacz byl Wioska,troche wieksza,ale wioska.Obecnie jest nie lepiej znowu glosno,jak na pastwisku z pastu****i i gesiorami

Ta strefa kibica miała by większe racje bytu gdyby była zamontowana bliżej centrum miasta i deptaka. Komu tak zależało by ją postawić w opłotkach gdzie nikogo tam nie ma? PATOLOGIA!!!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.