Samobójca na Grzybku?

Fot. Łukasz Płocki

Na równe nogi postawił dzisiaj służby ratunkowe mężczyzna w średnim wieku. Wszedł na wieżę widokową i zagroził, że skoczy w dół.

Było to dzisiaj około godziny 16. na popularnym Grzybku. Na miejscu była policja oraz pogotowie ratunkowe. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna najpierw był na wieży i krzyczał, a potem sam zszedł na dół i się położył. Kiedy przyjechała policja, był już pod wieżą. Prawdopodobnie był pijany lub pod wpływem narkotyków. Na szczęście, nic mu się nie stało, po przebadaniu przez lekarza został wypuszczony.

IMG_2688.JPG
IMG_2691.JPG
IMG_2693.JPG
IMG_2698.JPG
IMG_2700.JPG
IMG_2701.JPG
IMG_4619.JPG
IMG_4620.JPG
IMG_4624.JPG
IMG_4631.JPG
IMG_4632.JPG

Komentarze (16)

FOKA ! :D Przez ciebie ludzie chcą się rzucać z Grzybka i mostów ;p !

chce skakać? niech skacze. przecież samobójstwo nie jest chyba jeszcze zakazane?

Bo życie w Jeleniej Górze to tak naprawdę wegetacja za najniższą krajową oczywiście jeżeli ma się prace na śmieciową umowę lub oczyszczanie miasta z metali zalegających na śmietnikach. Dlatego wiosną ludzie się targają na swoje życie bo nie widzą sensu by godnie założyć rodzinę.

Ano prawda, że zakazu skakania z grzybka nie ma, nawet gdyby miałoby to się skończyć śmiercią. Jednakże społeczeństwo żywo zainteresowane jest tym, aby obywateli nie ubywało, gdyż w obecnej sytuacji niżu demograficznego każdy obywatel zdolny do pracy cenny jest jako płatnik składek ZUSowskich. Dlatego o życie płatnika składek trzeba dbać!!

podobno temu zulkowi co chcial sie zabic przyp***ili niezly mandat

przypieprzyli za zakłócanie spokoju,jedno mnie zastanawia dlaczego gościa zostawili na tym wzgórzu?czy Szanownej policji nie przyszło namyśl że ten gościu będzie próbował jeszcze raz targnąć się na życie.Gość był w takim stanie,że nie wiedział co się z nim dzieje a dostał jeszcze mandat.Komuś chyba coś się pomieszało w główce,zamiast zawieść do wytrzeźwiałki to go zostawili brawo za głupote

a gdzie ty masz wytrzeźwiałkę w Jeleniej mądralo??

Łysy,to do cholery gdzieś musi być izba wytrzeźwień,jak tak można zostawić kompletnie pijanego człowieka przecież on znowu może sobie coś zrobić.W innym artykule o tym piszą ,że trafił do psychologa,bzdura.Byłam widziałam jak było naprawde

http://nasygnale.pl/gid,14438536,img,14438608,title,Chcial-skoczyc-z-wie...

dlaczego policja miala by sie zajmowac jego dalszymi losami? zabezpieczyli miejsce, poczekali na przyjazd pogotowia i na tym ich rola sie konczy. chociaz ten mandat to lekkie przegiecie albo takie skrzywione poczucie humoru ktoregos z policjantow.

Crazy ŻUL jump, he he , polski pick-up miał zły dzień bo nie uzbierał tyle złomu i nie starczyło mu na Jambo Jeta ha ha ha,w polsce zajebi scie jest

Jola skoro tam byłaś i widziałaś że nikt nic nie zrobił to mogłaś Ty coś zrobić , a tak dołączyłaś do grona biernych gapiów czekających co się stanie.

Faktycznie, to już ludziom odbija , widząc co się dzieje teraz nie tylko
na Naszym terenie. Jak ludzie Rządzący organizują Nam życie i tak pełne
udręk oraz problemów ? Tak jak pisał Salomon : Puki Człowiek panuje nad
człowiekiem , panuje ( rządzi ) na jego szkodę... a Nałkowska : Człowiek
człowiekowi zgotował ten los !

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.