Senator Mróz zaklejał plakaty Trzaskowskiego?

Senator Mróz zaklejał plakaty Trzaskowskiego?

Sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego podejrzewa senatora PiS Krzysztofa Mroza i dyrektora jeleniogórskiego WORD-u Wojciech Leszczyka o zaklejanie plakatów kandydującego na prezydenta Rafała Trzaskowskiego plakatami wyborczymi Andrzeja Dudy. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie. Senator Krzysztof Mróz w rozmowie z nami nie zaprzeczył tym oskarżeniom. 

Do tej sytuacji doszło 26 czerwca, ok. godz. 22 na Placu Piastowskim w Cieplicach. Zaklejanie plakatów wyborczych przez dwóch mężczyzn zauważył operator monitoringu miejskiego i poinformował o tym policję. Według naszych informacji natychmiast udał się tam patrol ale podejrzanych o zaklejanie plakatów mężczyzn już tam nie było. Obecnie postępowanie „w sprawie niszczenia, zaklejania plakatów wyborczych kandydata na prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego” prowadzi Komisariat II Policji.

Policja dotąd nie wytypowała ani tym bardziej nie przesłuchała potencjalnych podejrzanych. Edyta Bagrowska, oficer prasowy jeleniogórskiej policji powiedziała nam:

- Prowadzone jest postępowanie wyjaśniające w kierunku art 67 par. 1 kodeksu wykroczeń: „kto umyślnie uszkadza lub usuwa ogłoszenie wystawione publicznie lub uniemożliwia zaznajomienie się z takim ogłoszeniem” i aktualnie policja podejmuje działania identyfikujące osoby widoczne na zapisie.
Na uwagę, że dwa tygodnie (tyle upłynęło od zgłoszenia) to trochę długo na zidentyfikowanie dość wyraźnych na zapisie twarzy pani podinspektor odpowiedziała nam , że zgłoszenie wpłynęło dwa dni po zdarzeniu, a policja na wyjaśnienie takiej sprawy ma miesiąc.

Mediom informacje o zdarzeniu udostępnił Marek Wojnarowski, upoważniony przez KWW Rafała Trzaskowskiego, jako reprezentant poszkodowanego.

- Ze zdumieniem dowiedzieliśmy się, że najprawdopodobniej zaklejali je nocą (plakaty R. Trzaskowskiego – dop. red) - senator PiS, Krzysztof Mróz i dyrektor WORD, Wojciech Leszczyk. Obaj panowie w czasie tych czynności zostali nagrani przez kamery miejskiego monitoringu. Czynu dopuścili się na Placu Piastowskim w Cieplicach. Pełnomocnik kandydata na Prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego wystąpił jako poszkodowany do organów ścigania o udostępnienie dowodów w sprawie, które otrzymał. W załączeniu przesyłamy zdjęcia z monitoringu. Wystąpiliśmy również o udostępnienia nagrania z monitoringu, ale na tę chwilę jeszcze go nie otrzymaliśmy. Film jest w posiadaniu Policji i Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

O całą sytuację zapytaliśmy senatora Krzysztofa Mroza.

- Od dwóch tygodni z dumą wieszam, często z kimś jeszcze, plakaty kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy. Robię to przez wiele godzin dziennie, w wielu miejscach w całym regionie. Trudno odnieść mi się do konkretnego miejsca i konkretnej pory. Mogę jedynie zapewnić, że zawsze plakaty są naklejane tylko w miejscach legalnych , tzn. udostępnianych do tego celu przez samorządy lub inne podmioty dysponujące daną tablicą lub słupem. Tak na pewno było także w Cieplicach. Co najwyżej mogło się zdarzyć, że naklejane przeze mnie plakaty mogły przysłonić jakieś wcześniejsze ogłoszenia, ale tylko jeśli były nieczytelne lub mocno uszkodzone – zapewniał nas Krzysztof Mróz .

- Przy tej niejednoznacznej odpowiedzi zapytaliśmy więc wprost: Czy na Placu Cieplickim w Jeleniej Górze pan senator zaklejał plakaty Rafała Trzaskowskiego? Przecież przy obecnych politycznych emocjach nie można nie zauważyć lub nie zapamiętać takiej rzeczy...

Senator Krzysztof Mróz nie zaprzeczył, że takie zdarzenie miało miejsce !   

plakatowanie 1.jpg
plakatowanie 3.jpg
plakatowanie 4.jpg
plakatowanie 5.jpg
plakatowanie 6.jpg

Komentarze (86)

Oj to nasz najprzystojniejszy senator który zapewne często źle przysiada przed wywiadem się popisał:):):)

Trochę to słaby przykład od naszego parlamentarzysty... Panu Mrozu nic nie zrobią, ale pan Leszczyk pewnie zostanie odwołany ze stanowiska...

Kolejna PrOwokacja PO.

W nocy działają to chyba standard.

[quote=Nowoczesna Polska]W nocy działają to chyba standard.[/quote]

Dobrze prawisz. Pewnikiem przyPOmniałeś sobie flm "NOCNA ZMIANA" z takimi aktorami jak: Wałęsa, Pawlak, Tusk et consortes.Pięknie obrazował obalanie rządu premiera Olszewskiego.

Mróz był w tym czasie na Nowogrodzkiej są świadkowie.

Są świadkowie, ale nie miauczą byle komu!

Głosuj tylko na pisiora
Wtedy spełni się Twa wola
Duda szczodra jest okrutnie
O czym wiedzą nawet durnie

Ten prezesa przyd***sek
Ma przypięty jego pasek
I obietnic cały worek
Jak każdy mały pisiorek

Pińcet z plusem każdej kumie,
Co bachora spłodzić umie
Emerytom zaś trzynastki.
Niech coś mają z Dudziej łaski

I nadejdą cudne czasy,
Jak nam wieszczę przyd***sy.
Kraj nam miodem z wódą spłynie
Co przysłuży się rodzinie.

Jednak przyszedł powód troski
Co nazywa się Trzaskowski
I chce dziatwę uczyć w szkole
Po co ptaszek - ja pir..olę.

Kurski Jacek zwany kurą
Również minę ma ponurą.
Jednak z wiarą - naród g****
Każdą moją brednię kupi.

I Marysia od Jackowskich
Rwie ostatnie siwe włoski
Ach gdyby nie ten Trzaskowski
Znikłyby pisiorów troski.

Przyszła nawet na to pora,
Że wylazło Szydło z wora
Co nie robi nic w tej Unii
Bo po inglisz nie rozumi

Morawiecki, spec od kłamstwa
Gotów jest na wszelkie draństwa
Emerytów pcha do urny
Myśląc – to jest elektorat durny.

Więc wyborco to Twa wola,
Jeśli znowu chcesz pisiora.
Tak więc szykuj się do urny
Ten postulat nie jest durny

zamierzałeś coś przekazać tymi rymami bez treści, barani łbie??

Bez treści, a dotknęło?
Właśnie o to chodziło, bo tylko na słowa bez treści nabierać można pisiora.

Czy co dotknęło? te rytmiczne idiotyzmy wklepane ci przez WSITVN i Sok z Buraka?? Litości...

Co to jest?
Stoi zwiędle obok drogi
Nie ma ręki, ani nogi
Nic z nim nie podyskutujesz
bo natychmiast cię opluje.

Z papusiem dyskutujesz? Pajacyk myśli, że jak zmienia nick częściej niż swoje brązowe majtki, to jest nierozpoznawalny.

Nie zawodzisz. Twoja ulubiona i jedyna tematyka nierozłącznie jest związana z okolicami krocza, wydalania i patologią w rodzinie. Przypadek??

guwnem od ciebie wali

No własnie. Kolejne potwierdzenie. Musiałeś być w dzieciństwie intensywnie wykorzystywany seksualnie. Prawdopodobnie przez tatusia, skoro zawsze o nim wspominasz...

Teraz czas aby Duda zaczął mówić o g00wnianych osiągnięciach Trzaskowskiego w Warszawie. Uwaga !! POKO planuje manipulacje przy urnach !!! są zdesperowani aby przejąć Polskę dla układów mafijnych !!

Trzaskowski otacza się ubekami, sbekami , TW i MO. Od razu widać jego sympatie i korzenie. Część Polaków tak jakby zapomniała że ci mordowali naszych rodaków, bili i niszczyli kariery . naprawdę lepszy idiota z PO powiązany z służbami PRL działający dla Niemców i Brukseli niż polski Prezydent Duda powiązany z Polską i Polakami , działający dla dobra Polski?

Przecież ślepy zauważy na zdjęciach, że zaklejają Kamysza i Bosaka. Nie przeszli do drugiej tury to i zaklejali. Wymyślona sensacja na potrzeby PO. Teraz Mróz złoży do prokuratury zawiadomienie i jeśli w jakiś sposób nagranie nie zniknie to dostanie jeszcze odszkodowanie. Wstyd Panowie z PO. Całe Cieplice oklejone Trzaskowskim, na każdym płocie.

Bo Cieplice są porządne!!!

Cieplice są przede wszystkim przesiąknięte czerwoną SBecką zgnilizną

26 czerwca??? Jeszcze byli kandydatami. To było przed pierwszą tyra slepoku.

Oba tel to stary pisoski kmiotek biegajacy po Jeleniej w mundurku wojskowym.

za co cię PIS wywalił ze swojej partii psychopato???

"pis wywalił ze swojej partii" - twój mózg próbował zadziałać, ale poległ...

Data zmienną jest. Mogę ustawić jaką mi się żywnie podoba.

Pisiorskie myślenie, pi.... rozum.

Dla mnie to przykład paniki i rozpaczy w jakimkolwiek działaniu, które może zapobiec sromotnej przegranej A.Dudy! Przegrana, to koniec "dobrej zmiany - dojnej Polski", oderwanie od koryta, no i ewentualna odpowiedzialność nie tylko polityczna - stąd zaangażowanie się (w tak niecne czynności) nawet samego PiS-owskiego senatora Polskiej Rzeczypospolitej!!! A tu już tylko 3 dni...

hahahaha "oderwanie od koryta" piszesz o waszych POstaciach?? "no i ewentualna odpowiedzialność nie tylko polityczna" a jaka niby?? Samo to świadczy o wypatroszeniu ci mózgu przez TVNWSI

O tym są te wybory, żeby dzieci nie chodziły głodne. Co prawda za PO chcieli je dokarmiać szczawiem i mirabelkami, ale nie do końca o to w tym chodzi.

Ile wściekłości jest w was A gdzie miłość do bliźniego. Tego ucza was w kościele, czyż nie?

nie odwracaj kota ogonem. takiego jadu i nienawiści jaki się stale sączy z TVNWSI pisiory nie byliby w stanie przyjąć. A wy przyjmujecie jak kroplówkę....

Ile wściekłości jest w was A gdzie miłość do bliźniego. Tego ucza was w kościele, czyż nie?

Głodne to może twoje chodzą, bo za dużo na używki wydajesz.

Przecież wiadomo, ze każdy z nich wiesza plakaty. Czy wieszane są trzaskowskiego czy dudy czy wcześniej innych. Co chwile są zniszczone plakaty czy banery każdego kandydata. Wystarczy przejść się i zobaczyć na czym naklejone są plakaty trzaska, tez na dudzie czy na bosaku itp
Sensacja zrobiona na zlecenie. Czerwona dolina chce się wykazać jakie będzie super wsparcie tutaj. Niestety ale to niczemu dobremu nie służy.
Tylko niestety to potwierdza ze większość nie myśli logicznie i nie widzi tego.
Jak to się mówi... to czym wojujesz od tego... no, sami wiecie

Ale dwa puste dzbany. Mogli dać żulom zarobić, a nie osobiście dokonywać aktu wandalizmu. Tępe PiS-owskie matoly.

Do "A". A Wy dajecie żulom zarobić?

Widać tylko że stoją i tyle w tym temacie,

Piszący nie potrafi odmieniać nazwisk i imion, jak zwykle w nj

Trzaskowski najbardziej zasłyną z dzikiej reprywatyzacji kamienic w Warszawie, razem z Gronkiewicz-Waltz, w telewizji o tym było bardzo głośno, w sieci pozostały strzępy informacji. I dzisiaj ma być nadzieją na cokolwiek?? Ja wiem, że Duda to zły wybór, ale Trzaskowski jest taki sam, tylko mordę ma mniej tłustą. Jak pisał kiedyś wieszcz, "...przed szkodą i po szkodzie, Polak pozostaje gł.upi".

Ale jaja ale jaja. Mrozu "pracuje".

A to młodzieżówki żadnej nie mają od przynieś-wynieś-pozamiataj, tylko senator z dyrektorem WORD muszą biegać jak jacyś wyrobnicy i wykonywać prace fizyczne? Żenada. A może to z własnej inicjatywy, gorliwcy się objawili?

Od razu w pasiaki się ubrał. Zaraz powie ze to nie była jego ręka.

Skoro to się wydarzyło 26.06.2020r? .to dlaczego dopiero teraz odpisuję tym piszecie?, czy to może ma jakiś związek z nadchodzącymi wyborami? nic to nie zmieni najwspanialszym Prezydentem jest i będzie Andrzej Duda, najwspanialszą jest i będzie Partia PIs. A dlaczego a dlatego że oni dbają o Polskę i Polaków.

O koryto dbają.

Koń by się uśmiał... z twojego przepranego mózgu.

Co za tępe dzidy....

Dobrze robil spalić te gowno

Ważną misja dla Polski jaka wykonuje senator Mróz. Wieszanie plakatów. Dobrze mu płacimy za godzinę za tą porządną robotę. My podatnicy:)

Lepiej zajadać ośmiorniczki i POpijać drogim winem? Jak to POwiedział Radzio Sikorski, jest w Tobie jakaś taka "murzyńskość"

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.