Seryjny włamywacz złapany

Fot. KMP Jelenia Góra

Co najmniej 5 włamań ma na koncie 26-letni mieszkaniec Kowar. Jego łupem padło mienie o wartości kilkunastu tysięcy złotych.

Mężczyzna działał w okresie od lipca do sierpnia na terenie gminy Stara Kamienica. Włamywał się głównie do garaży i pomieszczeń gospodarczych.

– Jego łupem padły różnego rodzaju kable, elektronarzędzia, kosiarki i inne przedmioty, które przedstawiały jakąś wartość – informuje podinspektor Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze. – Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą kilkanaście tysięcy złotych.
Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Część skradzionego mienia udało się odzyskać, fanty wróciły już do właścicieli. Niewykluczone, że mężczyzna ma na koncie więcej podobnych czynów.
26-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat więzienia.

wlamb1.jpg
wlamb3.jpg

Komentarze (6)

Reforma sądów musi nastąpić.
Sędzię Magdalenę P. z Gdańska łączyły intymne relacje z adwokatem Piotrem P. Na tym jednak nie poprzestali. Podczas romansu kobieta podejmowała decyzje uniewinniające dla klientów kochanka niezgodnie z faktami. Zostało to jej udowodnione.
Jestem ciekawy jaki wyda wyrok Kasta na swojego człowieka.

Patrząc na te "fanty", faktycznie mogą być warte kilkanaście tysięcy złotych.
(Albo piszemy bez zdjęć, albo zamieszamy je odwzorowując tekst artykułu).
Pozdrawiam , Jaa !

Pewnie wystawiał później na Giełdzie w Cieplicach

Pewnie wystawiał później na Giełdzie w Cieplicach

..gdyby chodzil do Kosciola,to by tego nie robil.Niewierzacy jest podejrzanym kandydatem na nieczyste
czyny

Wierzący gdy uczyni zło to biegnie do spowiedzi i ma z głowy, choć teoretycznie powinien jeszcze uczynić trzy kroki. Jakie? Zgadnij kotku! Niewierzący po prostu NIE czyni zła, bo takie ma zasady moralne i wiara w cuda i inne czary mary jest mu zbędna. Proste jak budowa cepa.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.