Siatkarze z Jeleniej Góry bezradni

Zespołowi KS-u nie wiedzie się w rundzie zasadniczej ZINA III ligi dolnośląskiej mężczyzn. Po dziewiątej kolejce z zerowym kontrem jeleniogórscy siatkarze są outsiderami tabeli (13. miejsce). Dotychczas zdołali wygrać tylko trzy sety, byli gorsi aż w 27-miu, stosunek małych punktów meczowych 497:732.

Ostatnio studencka drużyna doznała porażek po 0:3 z TS Volley Joyline Jelcz – Laskowice (w setach do 11, 17 i 10 pkt.) i z KKS Ren-But Złotoryja oraz po 1:3 z UKS Tygrysy Strzelin i KS Sudety Kamienna Góra.

W najbliższą sobotę, 3 grudnia o godzinie 18, w hali zabobrzańskiej SP nr 11 przy ulicy Moniuszki 9 siatkarze KS-u spróbują powalczyć z wiceliderem III ligi SMS-em TechniSat EMS Oborniki Śląskie.