Śledztwo w sprawie intymnego nagrania nauczyciela

Śledztwo w sprawie intymnego nagrania nauczyciela

Nagranie nagiego onanizującego się nauczyciela przedostało się do internetu. Po chwili materiał zniknął, ale jego kopie krążą w sieci. Nauczyciel czuje się poszkodowany. Zgłosił sprawę do prokuratury. Za rozpowszechnianie nagiego wizerunku bez zgody tej osoby grozi do 5 lat.

Sprawa jest delikatna a organa ścigania nie ujawniają szczegółów. Wiadomo, że mężczyzna jest nauczycielem, a sytuacja miała miejsce w pomieszczeniu w szkole. Wszystko na to wskazuje, że nauczyciel w odosobnieniu połączył się za pomocą internetu z inną osobą i wzajemnie doprowadzali się do seksualnych uniesień. Tak właśnie powstało nagranie, które potem dostało się do sieci. Nauczyciel ujawnieniem tych intymnych chwil w sieci poczuł się poniżony i  pokrzywdzony. To w oczywisty sposób uderza w jego wizerunek, choć wszystko co się działo dotyczyło dorosłych osób. Stąd decyzja o zgłoszeniu sprawy na prokuraturę. - Za rozpowszechnianie nagiego wizerunku osoby bez jej zgody grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat – poinformował prokurator Tomasz Czułowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Komentarze (22)

no nie ma gdzie tylko w szkole? w domu internet zabrali? bleeeeeee ohyda

...nauczyciel poniżony ? "Klepał" w szkole, przy dzieciach i jeszcze czuje się pokrzywdzony. Gdzie jest Dyrektor szkoły, pozostali nauczyciele ? Dlaczego nie potępią tego co ich podwładny i kolega zrobił ? Czyżby tak jak wśród duchownych jakieś dziecko sprowokowało tego nauczyciela ? W jakim kraju my zyjemy ? Jak mamy popierać podwyżki dla nauczycieli, kiedy w tym przypadku oni milczą, zamiast odciąć się od niego, potępić, wydalić z zawodu ?

Naucz się czytać ze zrozumieniem zanim się podniecisz i zaczniesz bzdury pisać.

nie chce isc do szkoly, a jak siadal golym tylkiem na moim biurku?

To jego prywatna sprawa co robił i jak to robił i z kim to robił i nikt nie ma prawa tego opisywać. W tym, przypadku Gazeta naruszyła intymność nauczyciela i uważam, że to podlega pod wykroczenie. Artykuł jest obrzydliwy i wstrętny.

Prywatną sprawą drogi anonimie by to było wtedy, gdyby to robił we własnym domu, albo na swojej prywatnej posesji. Robił to w szkole. Nie prywatnej, a publicznej. Bez jaj. A osoba która go nagrał powinno sie podziękować, bo nikt o zdrowej psychice nie zaspakaja swoich popędów w miejscach publicznych. Taka osoba, a tym bardziej NAUCZYCIEL jest zagrożeniem dla dzieci i powinien być natychmiast pozbawiony prawa wykonywania zawodu. Zarzucanie gazecie naruszenia intymności nauczyciela jest absurdem. Owszem doszło tu do naruszenia, ale dobra dzieci...

winni są Ci którzy nie dali mu dojść .. osiągnąć orgazmu.... był już tak blisko oglądał spartakusa w internecie .... aż tu nagle ktoś nagrał a zła gazeta opisała wstydźcie się pismaki tfu

A co jeśli nachlapał na którąś z ławek uczniów?? To jest chore!! Dzieci miałyby później odbywać lekcje w tej sali gdzie są ślady spe*my tego pana??

a nie byl to przypadkiem 'nauczyciel' religi ?

WF

Nie, to był edukator seksualny dla dzieci z LGBT...

Jak można walić gruchę w miejscu pracy????

Strasznie mi szkoda tego nauczyciela. Ktoś tak brutalnie przerwał jego seksualne uniesienia. Złapalo biedaka w robocie i dał upust hehehe he

Szanowny moderatorzy, cenzura ? Został usunięty komentarz. Mówimy o szkole Sp11

Do szkoły miał wejść nowy podręcznik wychowania seksualnego a tam były treści o masturbacji. Najwyraźniej przygotowywał konspekt lekcji.

Latarnik. :D

Dajcie linka tego ciała pedagogicznego ;)

Co to za szkoła w której uczniowie nagrywają nauczycieli. Niezły element.

I tu pojawia się pytanie. Czy w szkole pedagog, który powinien znać choćby trochę psychologię nic nie widział? Przecież to jego zadaniem jest pomoc dzieciom. Obowiązkiem było zgłosić dziwne zachowania tego pana-bo widziało i komentowało to wielu zwykłych rodziców i mieszkańcy naszego miasta od wielu lat.

nosz kurcze to on nie ma gdzie "tego robic" tylko w szkole?jaki przyklad dla dzieci?porazka totalna,jeszcze "biedny poszkodowany",no nie,nie chce mi sie tego nawet wiecej komentowac,zwolnic "pseudo nauczyciela",bo teraz pewnie bedzie mial juz etykietke a tak poza tym to gdzie jego honor,moralnosc,no chyba ze ma "plecy' to nic mu nie zrobia

Dramat dla rodziny gosciu powinien isc na urlop a potem poszukac pracy

syn dyrektora nie do ruszenia

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.