Ślisko i są wypadki na drogach w regionie

FOT. OSP Kaczorów

Pada deszcz, jest ślisko na drogach, a kierowcy nie dostosowują się do złych warunków. Dzisiaj  (4 sierpnia) doszło do wypadków na drogach w naszym regionie.

Około godz. 11.40 na drodze w okolicach Radoniowa samochód osobowy uderzył w drzewo. Okazało się, że kierująca samochodem jechała zbyt szybko, wpadła w poślizg i wypadła z trasy. W aucie jechały także inne osoby. Jak informuje portal Lwówek na sygnale, kierująca została ranna i przewieziona przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Po południu doszło do wypadku na drodze krajowej nr 3 w Kaczorowie. Zderzył się tam bus osobowy z samochodem dostawczym. Prawdopodobnie jeden z kierowców stracił na łuku drogi panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Dwie osoby zostały ranne i przetransportowane do szpitali w Jeleniej Górze i Jaworze. Droga była zamknięta przez ponad dwie godziny. Kierowcy stali w kilku kilometrowym korku.

radoniów Lwówek na sygnale  (2).jpg
radoniów Lwówek na sygnale  (3).jpg
radoniów Lwówek na sygnale  (1).jpg
117102593_1206806423016154_8228003649498922167_n.jpg
kaczorów OSP kaczorów  (4).jpg
kaczorów OSP kaczorów  (5).jpg
kaczorów OSP kaczorów  (1).jpg
kaczorów OSP kaczorów  (2).jpg
kaczorów OSP kaczorów  (3).jpg

Komentarze (2)

Dziś na Sobieszowskiej Suw na GB szalał i wyprzedzał na 2ciągłej.

Konieczna jest normalna druga szybkiego ruchu 2+2 z Bolkowa do Jeleniej Góry. A może nawet dalej do Szklarskiej Poręby oraz do Karpacza. Żadne dziwolągi typu 2+1. Tylko normalna dwupasmówka. Dziwne,że dojazd do turystycznego regionu Karkonoszy oraz Gór Izerskich jest tylko polnymi ścieżkami, a nie normalnymi drogami szybkiego ruchu.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.