Śmierć na drodze

Śmierć na drodze

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek (11 maja) rano na drodze pomiędzy Cieplicami a Podgórzynem. Samochód osobowy uderzył w drzewo, zginęła 43-letnia kobieta.

Do zdarzenia doszło przed 7 rano. – 43-letnia kierująca volkswagenem golfem zjechała z jezdni i uderzyła w przydrożne drzewo – informuje aspirant Bogusław Górnisiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Samochód jechał w kierunku skrzyżowania w Podgórzynie.

Przybyli na miejsce strażacy podjęli próbę reanimacji kierującej, ale bez skutku. Kobieta zmarła w wyniku poniesionych obrażeń. Zmarła jechała sama. Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Było to na prostym odcinku drogi. W dodatku nie było widać śladów hamowania. Być może kierująca zasłabła, albo zasnęła za kierownicą. – Na razie nie jesteśmy w stanie tego jedniznacznie określić. Trwają czynności wyjaśniające – mówi Bogusław Górnisiewicz. Możliwe, że wpadła w poślizg. W nocy były przymrozki, a zdarzenie miało miejsce w rejonie stawów podgórzyńskich, gdzie wilgotność powietrza jest dość duża.
Sprawę badają policja i prokuratura.
 

20170511_091613.jpg
IMG_4516.JPG
IMG_4517.JPG
IMG_4522.JPG
IMG_4527.JPG
IMG_4529.JPG
IMG_4537.JPG
IMG_4543.JPG
IMG_4547.JPG
IMG_4561.JPG

Komentarze (14)

Równie dobrze mogła wyskoczyć sarna, różnie to bywa, a skąd ta pani pochodzi? Bezpiecznie to tą drogą powinno się jechać 50-60 km/h nie więcej, i tak niema sensu szybciej jechać bo są ostre zakręty gdzie jadąc szybciej i tak trzeba hamować i nadgonić na tym odcinku nie nadgonimy zaledwie tylko parę sekund...

Droga fatalna, pełno tam dziur i biegające zwierzaki.....szkoda człowieka.

Przepraszam ale ja z innej beczki, choć ogólnie w temacie.
Niedawno naszej drogówce pirat drogowy rozbił trzy samochody i o mało nie uśmiercił Policjantów (zwanych czasami-urwinóżki z tego powodu, że nie wysiadają z samochodów). A tutaj jest przykład pozytywnej akcji w Estonii. Kolczatki samochodowe mieszczą się w walizkach a ich rozłożenie trwa sekundę i użycie nie powoduje strat w sprzęcie i w ludziach jak na jakiejś wojnie.
Składam szacunek dla ciężkiej i odpowiedzialnej pracy Policji ale jednocześnie polecam korzystanie z organu, który każdy z nas ma między uszami:)
http

link to//moto.wp.pl/policjant-w-estonii-zatrzymuje-pirata-drogowego-kolczatka-6121158420981889a

link to//moto.wp.pl/policjant-w-estonii-zatrzymuje-pirata-drogowego-kolczatka-6121158420981889a

Cudowna kobieta i szkoda jej oraz wyrazy wspolczucia dla syna oraz jej ojca.

heh ciekawe kto od razu powiadomił cmentarnych...

Pan Minister Szyszko musi wyciąć te wszystkie drzewa! Kobieta by pewnie jeszcze jechała polami długo, gdyby nie było drzew!

Gdyby jechała z rozwagą mogłaby jeździć jeszcze długo po tych kiepskiej jakości drogach i niekoniecznie po polach, i łąkach. Współczucia dla rodziny.

Jak to gdzie? W piekle!!!

Kolejna tragedia na drodze.. W tym miejscu. Szacunek do pracy policji ? Ta droga to droga śmierci. To drzewo...a parę metrów wcześniej, niezabezpieczone, prawie 3 metrowe urwisko. Kiedyś zawisł tam samochód. Kobieta cudem nie odniosła obrażeń. W kierunku przeciwnym zaraz za smażalnią na skraju drogi niezabezpieczony pień po wyciętym kilka lat temu dzewie… Jeszcze nikt się tam nie zabił. To kwestia czasu..
Tą drogą „zarzadza” Powiatowy zarząd dróg. Nic nie robią. Dziura na dziurze. Na tej drodze nie ma poboczy. W okresie wiosenno letnim trawa na poboczach rośnie na wysokość 1,5 m. Zasłania skutecznie wszystko..
W miejscu dzisiejszej tragedii było już kilka wypadków. W zeszłym roku 50 m bliżej do opisanego wczesniej urwiska wpadł autobus PKS. Poszkodowanych było kilkanaście osób.. Na szczęście nikt nie zginął..

Szacunek dla pracy policji…

Co zrobiła policja aby do tego dzisiejszego wypadku nie doszło ? Osobiście prosiłem policjantów aby wpłynąć na zarządcę tej drogi. Co usłyszałem ? Oni nie są od tego. Więc od czego są ?
Od łapanek ? Dlaczego na Jana Pawła II pięć dni w tygodniu nieoznakowani polują na piratów drogowych ? Jak w piosence Rosiewicza ...w płocie dziura jakaś szpara.. , a uaktualniąc..w nieoznakowanym.

Szacunek dla pracy policji. Zgoda: dla pracy. Ale to jest służba.. Szkoda, że ta służba ogranicza się do pracy od- do.. do papierów , statystyk.. A w tych jest coraz lepiej.
A na drogach giną ludzie… I bedą ginąć, jak za wszystko będzie się winić wyłącznie kierowców.

Szkoda, że Pan Redaktor za przyczynę podał niską temperaturę. Myli się Pan. Dziś rano było +9. Żadnych przymrozków.

……..Nie było śladów hamowania ……. Nie było , bo być może jakiś idiota wyprzedzał tam na trzeciego i ta biedna kobieta uciekła przed czołówką niestety na drzewo. Sam niedawno uciekałem tam przed idiotą wyprzedzającym na trzeciego. Ale miałem szczęśćie. Ona nie !

Gdyby była tam linia ciągła. Ale zarządca ma tą drogę w d…. A policja nie jest od tego, aby wymusić coś na zarządcy..

Szacunek dla pracy policji…

Ile jeszcze osób zginie na tej drodze ? Czy po kolejnej tragedii poleci w końcu jakaś głowa ?
To są pytania na które nie znajduję odpowiedzi .

Niedawno w JG była akcja pseudorekonstrukcji organizowana przez grupę ARADO, gdzie bohaterskie chłopaki i chłopy pokazywali jak mogliby walczyć z Niemcami i wypędzili ich z tego terenu. I po co to wszystko, po co. A teraz trzeba jechać do nich aby opiekować się wypędzonymi niemieckimi dziadkami. A tak byli by na miejscu i byłoby blisko, bez rozłąki rodzin. Ale najważniejsze miałby kto dbać i rozbudowywać drogi, sieci tramwajowe, lokalne elektrownie wodne itd, itd. A tak remont mostu nad marnym potokiem Wrzosówka urasta do rangi inwestycji pewnie tysiąclecia. Ale jak tu się dziwić skoro już połatanie dziur w jezdniach jest poza zasięgiem inwestycyjnym w tym zaniedbanym mieście.

a dlaczego pan laweciarz z wiejskiej jeździ z ochroniarzem a w nocy boi sie sam wyjeżdżać na zdarzenia ?

Nosz wasza M.ć, kto podjął próbę reanimacji?!!!!!!!!!!!!!!. Moja ekipa z Sobieszowa tzn. ZRM S2 podjęła czynności. Ręce opadają, łgarstwo i gloryfikacja jedynej słusznej służby- psp.Eh1

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.