Śmierć na krajowej "3"

Śmierć na krajowej "3"

Kierowca nie żyje, a pasażerka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Do tragicznego wypadku doszło kilkadziesiąt minut temu na krajowej „3” przed Wojcieszycami. Utrudnienia na drodze, jak nas poinformował oficer dyżurny, potrwają jeszcze około godziny.

 

Wszystko wskazuje na to, że kierujący samochodem kia cee'd jechał ze zbyt duża prędkością. W pewnym momencie stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Świadkowie – inni kierowcy – potwierdzili, że kia jechała bardzo szybko, wyprzedzając kolejne samochody. Ślady utraty kontroli nad pojazdem na asfalcie wskazują, że mężczyzna  stracił panowanie nad samochodem około 150 m przed drzewem , w które uderzył. Na miejscu wypadku pojawiła się policja i prokurator. Na odcinku drogi przed Wojcieszycami  wprowadzono ruch wahadłowy.

IMG_7418.JPG
IMG_7416.JPG
IMG_7417.JPG
IMG_7422.JPG
IMG_7420.JPG
IMG_7421.JPG

Komentarze (25)

policja niech zainteresuje się tymi pasjonatami z klubu motoryzacyjnego z jeleniej, dziś koło 16 na światłach zielone bmw e34 DJE *Y** oraz seat ibiza znów na skrzyżowaniu koło tesco ścigali się. Nagranie jutro z rejestratora ląduje na policji

Nie łudź się "uwaga", że się zainteresuje. Dalej stoją w tych samych bezpiecznych miejscach, w krzakach, na słynnych placykach polują w nieoznakowanych radiowozach na wyłącznie normalnych kierowców. Tragedia sprzed dwóch tygodni spowodowana przez ścigającego się idiotę niczego policjantów nie nauczyła. A teraz dodatkowo policjanci dostali podwyżki. Po równo, dla każdego, bez względu na poziom zaangażowania.
I będzie jak zawykle. Kary i zabieranie praw jazdy dla nas zwykłych i ciche przyzwolenie dla idiotów z zielonego bmw, seata i innych znanych powszechnie bandytów na drodze, których policja "nie zauważa"

Czy czasami z tego klubu ci zabójcy, mordercy, co organizują te śmiertelne wyścigi po drogach Jeleniej Góry to czasami ich ojcowie nie są postawieni wysoko rangą tutaj w urzędach?, bo widzę że policja za bardzo chyba? nie chce tego tematu podejmować skoro oni od lat organizują takie wyścigi a nikt z tym nic nie robi, kompletnie nic i zamiatane jest to chyba pod dywan.

[quote=Lubilek]Czy czasami z tego klubu ci zabójcy, mordercy, co organizują te śmiertelne wyścigi po drogach Jeleniej Góry to czasami ich ojcowie nie są postawieni wysoko rangą tutaj w urzędach?, bo widzę że policja za bardzo chyba? nie chce tego tematu podejmować skoro oni od lat organizują takie wyścigi a nikt z tym nic nie robi, kompletnie nic i zamiatane jest to chyba pod dywan.[/quote]
W sedno!

ale co zostało zarejestrowane? Nadmierna predkość (jak ją zmierzyłeś), przejeżdzanie przez ciagłą czy może inne wykroczenie? Skąd wiesz, że sie ścigali? Może wysłałeś na policje nagranie dwóch przypadkowych aut jadących przez chwile obok siebie i zinterpretowałeś to jako wyścig?

Ty frustracie na wszystkich portalach szukasz atencji? Strasznie bezbarwne życie prowadzisz.

Szatan go nawiedza w nocy i wierci w odbycie...

No i dobrze jeszcze jednego debila mniej na drodze ,za to normalni ludzie żyją.

Sam jesteś misia debilem. Sklej wary cwelu, bo mówisz o tragedii ludzkiej i czyimś koledze ****ozo j***na.

Po słowach widać co masz w głowie i z głową. Słowo prymitywny osobnik może być obraźliwe dla ludzi pierwotnych.

Twój komentarz jest potwierdzeniem posiadanego przez ciebie niskiego ilorazu inteligencji.

Brawura i stało się na własne życzenie.

szczególnie zdjęcie numer 4 mówi o sile uderzenia ... brzydkie słowa napiszę... ale ten zabójca przynajmniej sam się zabił... życzę powrotu do zdrowia pasażerce

właśnie taki jest sens pakowania w auta po 100 KM i więcej, do normalnej jazdy wystarzy 50KM

Ja ci powiem, że 30kM też by dało radę....

Zapakuj do takiego czegoś rodzinę z dzieckiem i zatęsknisz za stoma końmi więcej.

Nie zatęsknisz, jeżeli przed jazdą zażyjesz mocne środki uspokajające...

Powodzenia w wyprzedzaniu autem 50-konnym czegokolwiek szybszego niż traktor.

Po co wyprzedzać? Mam auto 160KM i nie szaleję, wyprzedzam tylko traktory i rowerzystów. Zawsze jak do tej pory zdążyłem.

Do normalnej jazdy potrzeba przede wszystkim wyobraźni. I tych, którzy tej wyobraźni nie mają powinna eliminować policja. Dlatego też np w Niemczech, ale też w Czechach policjanci rozliczani są wprost z bezpieczeństwa na drogach. I m mniej jest wypadków tym policja ma lepszy wynik, co przedkłada się także na jej wynagradzanie. Dlatego w tych krajach policja interesuje się nie tylko prędkością, ale też stanem technicznym pojazdów, co przedkłada się na to, że nie widać tam tzw. "wieśtuningów" i gratów bez świateł i hamulców z małolatami z a kierownicą jeżdżących jak chcą i mających za nic uczestników ruchu.
U nas jest inaczej. Dobry policjant to taki, który zabierze najwięcej praw jazdy, dowodów rejestracyjnych, wlepi jak najwięcej mandatów.
Dlatego u nas policjant poinformowany, że ktoś ściga się po mieście odpowie, że nie ma postaw do interwencji, poinformowany, że na zakręcie trawa na poboczu urosła do 1,5 metra opdpowie, że on "nie jest od dróg"
Takie mamy prawo, rodem jeszcze z komuny. Policja zarabia wyłącznie kasę pod pozorem troski o bezpieczeństwo. A informację takie jak UWAGI z pierwszego komentarza są ignorowane. Jak długo jeszcze ?

Kto następny?Pan Jezus już się zbliża już puka do twych(?)drzwi?

Dostał samochód firmowy i wyladował w niebieskiej dolinie
amen

Samochód z tzw.Norweskiej Doliny jeździł po ul.Kopernika w Szklarskiej z dużą prędkością.Ulica o szerokości 3mb bez poboczy i mijanek,ograniczenie do 30km.Dobrze,że do wypadku nie doszło na naszej ulicy.Szkoda pasażera.

Szczere kondolencje ,dla calej rodziny .Znalam jego ,szkoda chlopaka .i tej biednej pasażerki .Szczerze wspolczuje ,okropna tragedia .

Audycja zawiera lokowanie produktu!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.