SMS-em powiadomią o imprezach

SMS-em powiadomią o imprezach

Nowatorskie rozwiązanie zastosowano w gminie Lwówek Śląski. Już od teraz mieszkańcy gminy mogą otrzymywać bezpłatne SMSy z informacją o najważniejszych wydarzeniach w regionie.

Rejestracja SMS-em jak i otrzymywanie wiadomości tekstowych na telefony komórkowe o najważniejszych wydarzeniach jest darmowa i nic nie kosztuje. Niewiele gmin w Polsce posiada tego typu system. Po każdej rejestracji użytkownik telefonu komórkowego będzie dostawał informacje o imprezach kulturalnych, sportowych, ostrzeżenia o wichurach, burzach, awariach prądu, gazu, wypadkach komunikacyjnych, utrudnieniach w ruchu itp.

Jest to dosyć ciekawe rozwiązanie. Na pomysł wprowadzenia systemu wpadły władze miasta. Dzięki informacjom rozsyłanym na telefony komórkowe, zarejestrowani użytkownicy będą mogli ustrzec się od nieprzewidzianych zagrożeń i być może uchronić się przed stratami materialnym np. nadchodzącej burzy.

Jak się zarejestrować? Wystarczy wysłać SMS o treści tak.dlw03 na numer 661 000 112 rejestracja. REJESTRACJA JEST DARMOWA.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.