Śnięte ryby w Kamiennej

Dziesiątki śniętych ryb w rzece zauważyli wczoraj mieszkańcy osiedla Orle.

– Otrzymaliśmy informację około godziny 18. - mówi Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. Jak mówi, wszystko wskazuje na to, że był to efekt zanieczyszczenia wody nieznaną substancją. – Wraz z pracownikiem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska strażnicy przeprowadzili kontrolę rzeki od os. Orle do Piechowic – mówi A. Wilimek. – Powyżej Piechowic martwych ryb nie stwierdzono. W miejscach kontroli zostały pobrane próbki wody i przekazane do analizy. Trwa ustalanie sprawcy.

Komentarze (4)

Przedwczoraj w Szklarskiej Porębie rzeka Kamienna był straszna. Zamiast wody płynęło jakiś "szambo". Nawet turyści stawali na moście i dziwili się, że woda w rzece jest bardzo zanieczyszczona. Niestety, burmistrz Szklarskiej Poręby Sokoliński w tej sprawie nic nie zrobił. Panie Sokoliński, odejdź pan. Niech przyjdzie na burmistrza facet z "jajami" , a nie tylko facet pykający sobie fajeczkę.

Hotel Lass wypuszcza ze swojej oczyszczalnia fekalia które nie powinny płynąć raz na jakis czas. Może jakaś kontrol przyda się.

Jesli to prawda to Hotel Las zostanie wyburzony, dyrektor powieszony a jego sekretarka zajma sie zule spod biedronki.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.