Sobotnie gry siatkarzy

Sobotnie gry siatkarzy

W dwóch fazach, eliminacyjnej i finałowej, zostaną rozegrane mistrzostwa Jeleniej Góry w siatkarskich dwójkach. System gry będzie uzależniony od ilości drużyn zgłoszonych w kategoriach chłopców i dziewcząt oraz w mini siatkówce. W finałowym turnieju maksymalnie może rywalizować po osiem zespołów.

Eliminacyjne gry zaplanowano w każdą sobotę, kolejno 6, 13, 20 i 27 maja, w hali ZSO nr 1 („Żerom”) przy ulicy Kochanowskiego. Finałowe mecze odbędą się 4 czerwca w hali Parku Sportowego „Złotnicza”. W zgłoszeniach na stronie organizatora siatkarskich imprez – Integracyjnego Klubu Sportowego „Jelenia Góra” - iksjeleniagora@gmail.com należy podać skład drużyny z imiennym wykazem zawodników oraz ich rokiem urodzenia, kontaktowgo maila i telefon. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerami telefonów 604-805-136 i 600-815-898.

Ostatnio jeleniogórski klub zorganizował trzy imprezy siatkarskie. Międzynarodowy Turniej Dziewcząt z udziałem sześciu ekip z Jablonca, Karpacza, Kowar i Marciszowa wygrały gospodynie z IKS-u przed klubem z Czech, z którym udało się nawiązać współpracę. Wiosenny Turniej Siatkówki Chłopców systemem „każdy z każdym” zakończył się sukcesem IKS-u JG przed Dream Teamem oraz drużynami z Miłkowa i Kowar. W ośmiozespołowym Turnieju Mini Siatkówki najskuteczniej zagrali Sznukowski, Lupa i Domagała.

Czwartego czerwca zaplanowano Igrzyska Siatkarskie Przedszkolaka o puchar naczelnika wydziału edukacji i sportu, w dniach 19-27 sierpnia obóz siatkarski IKS-u.

tm10.jpg
tm11.JPG
tm12.JPG
tm14.jpg
tm16.JPG

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.